Засоби масової інформації

Редакція радіомовлення Черкаського району

Редакція здійснює свою діяльність на підставі Ліцензії Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення СР №1597 від 27.04.2004.

Головні напрямки програмної концепції – створення інформаційних, пізнавальних, культурологічних, музично-розважальних програм.

Мова, якою ведуться передачі – 100% українська.

Територія розповсюдження – Черкаський район.

Періодичність, час та обсяги мовлення – 1 година 30 хвилин на тиждень.

Канал мовлення – перший канал українського мовлення, проводове.

Оператор зв’язку – Черкаський центр технічної експлуатації радіофікації Черкаської дирекції ВАТ «Укртелеком».

Кількість радіоточок – 7706.

Засновники: Черкаська райдержадміністрація, Черкаська районна рада, колектив газети «Сільські обрії».

Редактор радіомовлення: Мельник Алла Миколаївна (з 04.02.2002)

Редакція радіо активно співпрацює з районною газетою “Сільські обрії”. Публікації та матеріали, підготовлені до друку та в передачах радіомовлення стосуються актуальних проблем державотворення, роботи органів місцевого самоврядування, діяльності трудових колективів району, зокрема, сільськогосподарського виробництва, соціальних проблем.

Районна громадсько-політична газета “Сільські обрії”

Сільські обрії 1   сільські обрії 2        Сільські обрії 28 8-9

   Сільські обрії 29_1,8,9

Газета виходить на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації ЧС №198 від 27 січня 1998 року.

Мова видання – українська.

Обсяг: 8 сторінок формату А-3, періодичність – 1 раз у тиждень.

Сфера розповсюдження – м.Черкаси та Черкаський район.

Засновники: Черкаська районна державна адміністрація, районна рада, трудовий колектив редакції.

Програмні цілі та завдання: реалізація державної інформаційної політики, спрямованої на утвердження свободи слова, створення сприятливих умов для розвитку і поліпшення інформаційної інфраструктури у Черкаському районі.

Газета “Сільські обрії” виходить друком з 1918 року та є одним із найвідоміших друкованих засобів масової інформації району.

В районній газеті висвітлюється громадсько-політичне життя району, діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, реформування економіки, систематично подається інформація про найважливіші події, які відбуваються на території Черкаського району.

Редактор: Усенко Наталія Вікторівна

Адреса: м.Черкаси, вул. Енгельса 157, 64-86-01

Сільські Обрії №33

Сільські Обрії №32

Сільскі Обрії №31

Сільскі Обрії №30

silobr_29_05

silobr_08_05_page_1-3

silobr_08_05_page_8-9-13

silobr_08_05_page_14-16

silobr_15_05

silobr_21_05

silobr_17_04_15

silobr_24_04_15

silobr_SPECVyPUSK_24_04_15

silobr_10_04_2015_part_1

silobr_10_04_2015_part_2

silobr_10_04_2015_part_3

silobr_03_04_2015

silobr_27_03_2015

silobr_20_03_2015

silobr_13_03_2015

silobr_27_02

silobr_01_2015

siloobr_45

silobr_7_03_2014

silobr_28_02_2014

silobr_14_02_2014

silobr_7_02_2014

silobr_31_01_2014

ЗАГАЛЬНА УГОДА МІЖ ПОДАВАЧАМИ ІНФОРМАЦІЇ ТА ГАЗЕТОЮ

Всі оголошення у газеті «Сільські обрії» приймаються на основі повної довіри.

За будь-яких обставин редакція газети не несе відповідальності за достовірність інформації, що публікується, а також не дає ніяких гарантій, пов`язаних із публікацією вищевказаних матеріалів. Інформація приймається і публікується виключно на розсуд редакції.

Передруковувати оголошення, опубліковані в газеті заборонено!

Лише в тому випадку, якщо ви згодні з усіма пунктами вищевказаної угоди і умовами публікації (див. нижче), ви можете користуватися повним обсягом послуг, які надає наш медіа-проект.

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЙ БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ

в газеті “Сільські обрії“, що не містять комерційного змісту

1. Вчинення дій щодо подачі оголошення, в будь-який передбачений для цього спосіб вважається письмовою згодою* (письмовим, добровільним, волевиявленням) фізичної особи – подача оголошення на обробку її персональних даних та їх публікацію в межах наданих для друку в газеті.

* відповідно до п.6 ст. 6 Закону України від 1.06.10 №2297-IV «Про захист персональних даних» не допускається обробка даних про фізичну особу без її згоди. Відповідно до ст.2 цього ж закону, персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

2. Безкоштовно приймаються оголошення приватного характеру (продаж речей б/в, тварин, рослин, купівля, подарую, шукаю роботу).

Всі інші оголошення, подані з метою отримання прибутку (послуги з продажу нерухомості, комерційна нерухомість, будівництво, послуги перевізників, автосервіс, туристичні, медичні послуги, послуги з працевлаштування та подібне), вважаються комерційними та безкоштовно не публікуються.

3. Інформація від подавачів друкується українською мовою.

4. Безкоштовні оголошення приймаються: на вирізних купонах (друкуються у кожному номері видання) поштою: 1800, Україна, місто Черкаси, вул. В.Чорновола, 157, к 333 або особисто.

5. На одному купоні можна замовити публікацію лише одного приватного оголошення про один об`єкт продажу.

6. Безкоштовне оголошення публікується протягом 2 тижнів (у газеті при наявності вільного місця). Обсяг оголошення до 22 слів

7. Кількість безкоштовних оголошень від однієї фізичної особи не має перевищувати 5 штук/тиждень.

8. Текст оголошення повинен починатися з предмету купівлі/продажу/обміну.

9. Оголошення про загублені документи, штампи і повідомлення про ліквідацію підприємств приймаються тільки у редакції при наявності відповідних документів

10. Редакція лишає за собою право редакторської обробки поданої інформації з метою надання їй форми, зручної для читацького сприйняття.

Оголошення, які не відповідають умовам публікації в газеті, НЕ ПУБЛІКУЮТЬСЯ

12. Редакція з читачами не листується.

13. Редакція може змінювати вимоги щодо змісту та умов публікації оголошень.

14. У випадку виявлення недобросовісної інформації у вигляді подання оголошення на чужі номери телефонів або адреси, редакція передає відповідні матеріали для розслідування у правоохоронні органи.

15. Не публікуються оголошення та реклама про купівлю-продаж документів, наркотиків, зброї, отрут, внутрішніх органів, крові та плазми, медикаментів, неліцензованих комп`ютерних програм, державних нагород України, нагород колишнього СРСР та інших країн, паспортів, трудових книжок, дипломів, інших документів; оголошення, що містять таємну та конфіденційну інформацію, які навязують політичні чи релігійні погляди, які дискредитують фізичних або юридичних осіб, пропагують проституцію, неприйнятні з етичних міркувань, а також оголошення з проханням про матеріальну допомогу, з пропозицією пересилання грошових сум та інших цінних вкладів як оплати за товар чи послугу; оголошення без зазначення в тексті номера, дати видачі відповідної ліцензії та назви органа, який її видав, якщо це передбачено діючим законодавством; оголошення, які оформлені нерозбірливим почерком, або без зазначення особи подавача оголошення та його номеру телефону.

16. Відповідно до ЗУ «Про зайнятість населення» в оголошеннях про вакансії ЗАБОРОНЕНО вказувати стать кандидата, його вік, а також місце проживання та приналежність до відповідної національності.

17. Ціни на об`єкти продажу, послуги, заробітна плата вказуються лише у національній валюті України.

18. Претензії через невихід безкоштовних оголошень редакція не розглядає.

Редакція попереджує: відповідальність за інформацію в оголошеннях несуть їх подавачі.

Зміст поданого оголошення повинен відповідати вимогам діючого законодавства, не суперечити здоровому глузду та нормам моралі.

Увага! Претензії та збитки, завдані особам, які скористалися наведеною в газеті інформацією, редакцією не приймаються.

Умови публікацій комерційних оголошень

Інформація про усі види діяльності, що є комерційними, публікується в газеті “Сільські обрії” у вигляді рекламних блоків, комерційних оголошень, рекламних статей, банерів.

Комерційні оголошення

1. Комерційні оголошення приймаються:

– на вирізних купонах у редакції

– по телефону за умов передоплати згідно з виставленим рахунком

– в редакції тижневика «Сільські обрії»: 18000, Україна, місто Черкаси, вул. В.Чорновола, 157, к 333.

Текст оголошення має містити один предмет продажу

2. Обсяг оголошення до 22 слів

3. Претензії через невихід платних оголошень приймаються протягом 7 днів із моменту виходу газети.

4. У випадку не опублікування платного оголошення, на вимогу клієнта редакція розміщує таке оголошення в наступному номері газети за власний рахунок або повертає вартість такого оголошення на підставі пред’явленої квитанції про оплату

5. Оригінали купонів про прийняті оголошення зберігаються в редакції протягом одного місяця. Після закінчення цього терміну відповідний купон не може бути пред’явлений на вимогу подавача оглошення та інших осіб

Реклама

Про умови розміщення реклами у газеті – детальніше за тел. 64– 86-55 та e-mail: silobr@ukr.net

Оголошення та реклама, в яких йде мова про діяльність, що підлягає ліцензуванню згідно із Законом «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» № 1775-14 від 01.06.2000 та ЗУ «Про рекламу» від 03.07.1996 р., публікується виключно після надання в редакцію копій таких ліцензій, сертифікатів, дозволів, засвідчених у встановленому порядку.

Рекламодавець в обов’язковому порядку повинен надати усі дозвільні документи, або ж у разі їх ненадання гарантувати, що його діяльність не потребує ліцензії, спеціального дозволу або виробництво чи реалізація рекламованого товару не підлягають обов’язковій сертифікації. У разі притягнення видання до відповідальності, рекламодавець зобов’язаний відшкодувати збитки завдані у наслідок ненадання відповідних дозвільних документів.

ОСТАННІЙ ТЕРМІН ПРИЙОМУ ОГОЛОШЕНЬ В ПОТОЧНИЙ НОМЕР ТИЖНЕВИКА «Сільські обрії» – ВІВТОРОК, ДО 17 год.


Comments are closed.