Охорона здоров’я. Лікувальні установи

20.01.2017………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

У рамках інформування громадськості про підготовку та перебіг реформи первинної ланки, МОЗ України відповідає на найпоширеніші запитання, що надійшли на адресу Міністерства. Наступний блок інформації щодо напрацювань у сфері реформування розмістимо найближчим часом.

1. Як обрати свого лікаря?

Основний принцип вибору лікаря: вільне рішення людини. Залежно від того, наскільки вона задоволена послугами цього лікаря (якістю, знаннями, уважністю, ввічливістю тощо), а також наскільки зручно користуватися саме цією медичною практикою (розташування, доступність, комфорт). Кожен має вибрати того лікаря, якому зможе довіряти.

Не соромтеся запитувати потенційного лікаря про його освіту, досвід та інші професійні ознаки, які Вас цікавлять.

На перших етапах реформи громадяни при виборі сімейного лікаря будуть спиратись здебільшого на власний досвід, особисті враження та рекомендації знайомих. Однак із часом з’являтиметься все більше об’єктивної інформації для вибору або зміни сімейного лікаря. В електронній системі E-Health зберуть чимало даних про лікарів (освіта, досвід) та їх діяльність (наприклад, середня тривалість консультацій, частота відмов від цього лікаря серед пацієнтів, охоплення приписаного населення профілактичними процедурами, перевищення середніх показників призначення антибіотиків тощо). На основі цих об’єктивних параметрів згодом з’являться рейтинги лікарів та медичних практик, на які зможуть орієнтуватись пацієнти у своєму виборі.

Важливий фактор у рішенні про вибір лікаря – розуміння, що це рішення можна буде змінити в майбутньому.

Навіть якщо ви відчуваєте, що інформації недостатньо, все одно варто обов’язково вибрати свого лікаря якомога швидше (і змінити його, якщо співпраця не складеться). По-перше, тому що лікарі матимуть обмежену квоту на обслуговування певної кількості пацієнтів, і варто не «спізнитися» втрапити до хорошого фахівця. По-друге, навіть якщо зараз ви не відчуваєте проблем зі здоров’ям, пам’ятайте, що в обов’язки сімейного лікаря входитиме набір профілактичних процедур і обстежень, які важливі для вашого здоров’я.

2. Коли почнеться приписна кампанія з сімейним лікарем? Скільки часу вона триватиме?

Можливість почати приписну кампанію регіони отримають навесні, виконавши перед цим кілька обов’язкових підготовчих кроків. Залежно від готовності областей, визначать і час початку приписної кампанії. Від того моменту кампанія триватиме постійно, але бажано зробити свій вибір протягом весни, щоб ваше рішення вплинуло на обсяг фінансування відповідного лікаря уже влітку.

3. Договір буде у паперовому вигляді чи електронному? Який юридичний статус цього договору?

Пацієнт і лікар підписуватимуть декларацію про вибір лікаря пацієнтом – це буде швидкий і зручний для пацієнта процес. У документі будуть вказані реквізити сторін: основні дані про пацієнта (ім’я, прізвище, дата народження, контактні дані, номер паспорта), про лікаря (ім’я, прізвище, інформація про освіту і кваліфікацію, контактні дані тощо), а також про заклад, де працює лікар, чи лікар з приватною практикою (код, інформація про ліцензію тощо).

При підписанні декларації кожен пацієнт зможе отримати копію Порядку надання первинної медичної допомоги, затвердженого МОЗ. Цей Порядок чітко описуватиме, на яку гарантовану первинну медичну допомогу зможе розраховувати пацієнт і якими є обов’язки сімейного лікаря.

Усю інформацію щодо декларації внесуть до електронної системи, але свій примірник пацієнт (за бажанням) може отримати в паперовому вигляді.

– Під час реформи первинної медичної допомоги уже цього року планують скасувати велику кількість паперової статистичної звітності (частину даних вноситимуть електронно, а деякі мають скасувати взагалі, оскільки їх майже не використовують на практиці і це лише забирає час на заповнення різних форм). Відповідно, внаслідок реформи кількість друкованих бланків та витраченого паперу значно скоротиться.

– Декларація про вибір лікаря пацієнтом буде підставою для отримання лікарем коштів за обслуговування пацієнта (у разі дотримання лікарем встановленого Порядку надання первинної медичної допомоги).

4. Де можна ознайомитися з договором? Що в ньому буде?

Наразі уже розробили як проект Декларації про вибір лікаря пацієнтом, так і проект Порядку надання первинної медичної допомоги. Ці документи винесуть на обговорення з широкою професійною спільнотою та місцевими органами влади у лютому. Відразу після затвердження цих документів, їх оприлюднять на сайті міністерства та місцевих державних адміністрацій, а також активно поширюватимуть серед громадськості.

Порядок надання медичної допомоги визначатиме обов’язки лікаря і те, яку саме первинну медичну допомогу гарантовано нададуть пацієнту і оплатять із бюджету.

Передусім визначать принципи надання первинної медичної допомоги. Наприклад, що цю допомогу надають усім громадянам, незалежно від їх соціального статусу, доходу, національності і віросповідання. Також що допомога повинна забезпечувати персональний підхід до кожного пацієнта і адаптуватися до індивідуальних потреб. Що лікар має гарантувати повну конфіденційність даних про здоров’я пацієнтів. А також діяти виключно на основі доказової медицини: тобто, використовувати лише ті методи лікування та діагностики, ефективність яких довели в наукових клінічних дослідженнях.

Порядок надання первинної допомоги також міститиме перелік функцій, виконання яких має гарантовано забезпечити лікар. Цей перелік визначить, які конкретні види допомоги лікар має надати у разі потреби і на що може розраховувати пацієнт. Наприклад, цей перелік включатиме обов’язкове надання допомоги хворим з гострими захворюваннями, травмами, отруєннями, надання першої медичної допомоги, надання (у разі медичної потреби) допомоги вдома, проведення щеплень тощо. Крім того, до нього увійде проведення простих аналізів із використанням швидких тестів, збір біологічного матеріалу для виконання складніших лабораторних досліджень.

5. Як буде приходити на виклик лікар, якщо він працює в іншому районі міста?

Порядок надання медичної допомоги та відповідні протоколи встановлюватимуть перелік показань, коли лікар зобов’язаний надати допомогу з виїздом до пацієнта. В усіх інших випадках лікар сам визначатиме доцільність відвідування ним чи медсестрою хворого.

Якщо пацієнт розраховує на добровільну додаткову увагу лікаря і не отримує її через те, що живе в іншому районі, він може змінити лікаря або відвідувати його, використовуючи особистий транспорт.

6. Хто обслуговуватиме пацієнтів, якщо лікар захворів або у відпустці?

Однією з вимог до надавача медичних послуг є гарантоване забезпечення пацієнта іншим лікарем (тимчасово), якщо обраний постійний лікар хворіє, перебуває у відпустці або відсутній з інших причин. Як правило, лікарі домовляються між собою щодо заміщення свого колеги.

7. Як поміняти лікаря в сільській місцевості, якщо там немає вибору?

У селі медична допомога має свою специфіку (демографічну, географічну, кадрову). Однак у громад з початком медичної реформи є унікальна можливість суттєво покращити первинну допомогу:

Громади зможуть залучати перспективних сімейних лікарів, створюючи для них гарні умови життя і праці. Нещодавнє опитування МОЗ засвідчило, що кваліфіковані сімейні лікарі готові працювати в сільських громадах, якщо на додаток до хорошої зарплати вони матимуть житло з водопостачанням і опаленням, обладнане місце роботи та відшкодування витрат на пальне для службового транспорту. Якщо ж мешканці відчуватимуть, що лікар, який користується наданими благами, не виправдовує їх очікувань, вони можуть вимагати його заміни.

Нова модель фінансування створює стимули для лікарів у сільській місцевості активно обслуговувати якомога більшу кількість пацієнтів, в тому числі із інших громад. Дохід не буде розподілятися на видатки за кошторисом, заклад або лікар з приватною практикою зможуть самі вирішувати, куди витрачати свої кошти.

8. Де обслуговуватимуть людину, якщо вона не підписала договір?

На першому етапі реформи, якщо у людини виникла потреба звернутися до лікаря, а декларацію ще не уклали, не варто хвилюватись: слід звертатись до відповідного закладу і отримати допомогу. Однак підписання декларації не слід відкладати, аби отримати фінансування на медичну допомогу в майбутньому.

Якщо ж людина свідомо відмовляється підписувати декларацію, їй доведеться з власної кишені сплачувати лікування у сімейного лікаря (терапевта, педіатра).

9. Як поміняти лікаря, якщо якість його роботи не задовольняє? І як перенаправлятимуть гроші, якщо за договором він вже отримав фінансування за пацієнта?

Зміна лікаря відбуватиметься автоматично шляхом підписання декларації про вибір іншого лікаря. Факт вибору нового лікаря автоматично анулює декларацію про вибір попереднього. Така процедура буде можливою внаслідок використання електронної системи.

Якщо пацієнт підписує декларацію з іншим лікарем, то відповідні кошти надходитимуть туди, де працює цей новий лікар, починаючи з наступного періоду (кварталу), і більше не перераховуються туди, де пацієнта обслуговували раніше.

10. Чи має право лікар відмовитись підписувати або розірвати договір з пацієнтом?

Лікар не має права відмовитись, якщо кількість його пацієнтів менша за визначену норму. Водночас для нього встановлять верхню межу на кількість людей, яких він може обслуговувати. Відповідно, якщо лікар вичерпав свій ліміт на приписаних пацієнтів, він не зможе підписати декларацію з пацієнтом.

Лікар може залишити практику або втратити можливість обслуговувати своїх пацієнтів з інших об’єктивних причин. У такому випадку його пацієнтам необхідно буде обрати іншого лікаря і підписати з ним нову декларацію про вибір.

11. Хто вноситиме інформацію про пацієнта в електронну картку і скільки на це треба часу?

Процедура внесення інформації про пацієнта в електронну систему буде дуже простою і не потребуватиме багато часу і глибоких технічних знань.

Внесення інформації про пацієнта в електронну систему буде обов’язком медичної практики, в якій працює обраний пацієнтом сімейний лікар (центру ПМД, амбулаторії тощо). Хто саме з працівників буде це робити – внутрішнє рішення цього підприємства.

12. Як оплачуватимуть роботу лікаря, поки він не набрав 2000 пацієнтів?

Під час короткого перехідного періоду всі надавачі первинної медичної допомоги будуть отримувати певний рівень «базового фінансування», незалежно від того, яку кількість пацієнтів вони встигли приписати. Однак рівень цього «базового фінансування» буде меншим, ніж дохід тих, хто активно провів приписну кампанію і вчасно перейшов на страхову модель фінансування первинної допомоги. Разом з тим, існуватиме чітка дата, після якої базове фінансування припинять і весь дохід первинних медичних практик визначатиметься виключно за тарифом на одного приписаного пацієнта.

13. Чи має право лікар обслуговувати більше пацієнтів, ніж встановлює норма?

Загалом лікар не матиме такого права. Адже завелика кількість пацієнтів може призвести до ситуацій, коли у нього не буде достатньо часу і уваги для їх обслуговування. Водночас будуть передбачені окремі випадки і обставини, за яких можливі винятки з цього правила (наприклад, якщо в окремих сільських районах через брак медичних кадрів лікар вимушений обслуговувати кілька сіл).

14. Чи будуть приймати пацієнта на вторинному рівні без направлення, якщо там ще не працює страхова медицина?

Реформу вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги почнуть запроваджувати з 2018 року. Вона відбуватиметься поетапно. До цього часу обслуговування громадян в лікарнях та у лікарів-спеціалістів на амбулаторному рівні здійснюватимуть без змін, на основі чинної моделі. Пацієнтів будуть приймати, як і раніше.

15. Куди скаржитись на лікаря, якщо виник конфлікт? Хто перевірятиме якість його роботи і правильність призначень?

Перевіряти, чи робота лікаря відповідає вимогам Порядку надання первинної медичної допомоги, будуть територіальні органи Національної служби здоров’я (НСЗ). До її створення ці функції виконуватимуть працівники обласних департаментів охорони здоров’я, в чиї обов’язки це введуть, і які матимуть відповідну кваліфікацію і ресурси. Територіальний орган відповідатиме за виконання угод між лікарем і пацієнтом у межах відповідної території.

Пацієнти зможуть надавати скарги в територіальне управління НСЗ, для чого запровадять спеціальні зручні канали (гарячі лінії тощо).

Використання електронної системи обліку медичної інформації зробить процес перевірки діяльності сімейних лікарів значно швидшим і ефективнішим. Працівники НСЗ бачитимуть у режимі реального часу випадки підозрілих відхилень від середнього в показниках роботи сімейних лікарів (наприклад, вищу від середнього по країні частоту призначення антибіотиків або нижчу від середнього по країні частоту здійснення певних лабораторних аналізів). Це дозволить спрямовувати перевірки в найбільш проблемні місця і оперативно вирішувати питання.

16. Яке обладнання буде у сімейного лікаря? Хто його має цим забезпечити?

У сімейного лікаря має бути те обладнання, яке йому необхідно, щоб виконати Порядок надання первинної медичної допомоги. Потрібно усунути зайві вимоги до оснащення і спростити критерії ліцензування медичної практики, водночас забезпечивши спроможність лікарів виконувати свої обов’язки.

Надання первинної медичної допомоги не повинно передбачати використання високоспеціалізованого обладнання. Очікується, що більшість устаткування буде відносно недорогим. Більш спеціалізовані процедури та лабораторні аналізи надаватимуть у спеціалізованих закладах і це оплачуватимуть окремо.

Обладнання, необхідне сімейному лікарю, має забезпечити власник медичної практики, де цей лікар працює (громада, місцева влада) або ж сам лікар, якщо він веде приватну практику. Власник закладу або лікар із приватною практикою можуть використовувати для таких інвестицій різні джерела, в тому числі частину коштів, отриманих у вигляді тарифу за діяльність.

17. Що робити пацієнту, якщо він «вичерпав» ліміт послуг, які включені до гарантованого пакету послуг? (багато аналізів, додаткове УЗД чи кардіограма)

В межах гарантованого пакета первинної медичної допомоги пацієнт отримуватиме все безкоштовно, незалежно від того, скільки відповідних процедур чи аналізів призначив лікар.

18. Чи повинен сімейний лікар обслуговувати всю родину? Чи дитина може бути записана окремо до педіатра?

При бажанні кожен член родини може бути записаний до іншого лікаря (в тому числі діти).

19. Якщо людина протягом року живе у різних місцях, зі скількома лікарями можна підписати договір?

Пацієнт може підписати декларацію лише з одним лікарем, але передбачена можливість міняти цей вибір. Разом із тим, часта зміна лікаря – це не лише неефективно, але й знижує якість допомоги: сімейний лікар повинен добре знати людину, історію її здоров’я та лікування.

Екстрену медичну допомогу надаватимуть за місцем перебування пацієнта незалежно від того, де він проживає і де перебуває його сімейний лікар. Якщо людині стає зле під час кількамісячного відрядження чи подорожі, вона зможе викликати швидку там, де стався цей випадок. Якщо ж ситуація не вимагає виклику «швидкої», сімейний лікар зможе надати консультацію у будь-який час телефоном. Ця консультація буде найбільш ефективною, якщо її надаватиме лікар, добре знайомий з історією хвороби людини. Більшість непередбачуваних ситуацій можна вирішити таким чином без зміни сімейного лікаря

 

 

17.01.2017……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН 17.01.2017

30.12.2016……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

ЗАГАЛЬНИЙ-РІЧНИЙ-ПЛАН-30.12.2016.xls

26.12.2016……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Річний-план-23.12.16-Зміни.xl

20.12.2016 …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Річний-план-15.12.16-Зміни.xls

13.12.2016…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Річний-план-01.12.16-Зміна1.xls

13.12.2016……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Мета і завдання, які стояли перед галуззю охорони здоров’я району протягом 9 місяців 2016 року були спрямовані на збереження і зміцнення здоров’я, забезпечення населення доступною і якісною медичною допомогою згідно з реальними потребами.

Затверджений кошторис на 2016 рік по лікарнях Черкаського району (Черкаська ЦРЛ та Мошни РЛ) складав 35 703,50,  з них:

         — по Черкаській ЦРЛ                             — 29 589,80 тис.грн,

по Черкаській РЛ с. Мошни     — 6113,70тис. грн..

Уточнений кошторис станом на 01.10.16 року по лікарнях становить              38 252,1тис. грн, в тому числі:

— по Черкаській ЦРЛ    — 32 114,1 тис.грн,

— по РЛ Мошни             – 6 138,0 тис.грн.

 

За цей період кошторис збільшився на 2 548,6 тис. грн., за рахунок:

залишків медичної субвенції попереднього року на 796,7 тис.грн (по Черкаській ЦРЛ), кошти виділені на медикаментозне забезпечення лікарні (фактично  витрачено 796,7 тис. грн.);

збільшення медичної субвенції на 446,4 тис.грн (по Черкаській ЦРЛ), які виділені на лікування хворих на ниркову недостатність методом гемодіалізу (фактично  витрачено 290,8 тис. грн.);

збільшення медичної субвенції на заробітну плату на 95,8 тис.грн. тис.грн., з них по Черкаській ЦРЛ на суму 85,5 тис.грн., по РЛ с. Мошни 10,3 тис.грн;

коштів районного бюджету в сумі  987,0 тис. грн. (по Черкаській ЦРЛ), з них:

— 330,0 тис. грн. Черкаській ЦРЛ на лікування хворих на ниркову недостатність методом гемодіалізу (фактично  витрачено 106,8 тис. грн.);

— 50,0 тис. грн. Черкаській ЦРЛ на забезпечення медикаментами воїнів АТО( фактично  витрачено 50,0 тис. грн.);

— 250,0 тис. грн. Черкаській ЦРЛ на заробітну плату (фактично  витрачено 250,0 тис. грн.);

— 50,0 тис. грн. Черкаській ЦРЛ на нарахування на заробітну плату (фактично  витрачено 50,0 тис. грн.);

— 2,0 тис. грн. РЛ с. Мошни на медикаменти;

— 195,0 тис. грн. Черкаській ЦРЛ на наркотичні засоби (фактично  витрачено 72,3 тис. грн.);

— 30,0 тис. грн. Черкаській ЦРЛ на ремонт хірургічного відділення (фактично  витрачено 29,9 тис. грн.);

— 80,0 тис. грн. Черкаській ЦРЛ на реактиви.

         — додаткових субвенцій сільських рад в сумі 222,7 тис. грн.. (фактично  витрачено 202,3 тис. грн.) з них:

 • субвенція с/р с. Червона Слобода                                      — 137,0 тис. грн.;
 • субвенція с/р с. Свидівок (для Черкаської ЦРЛ)      — 37,5 тис. грн.;

(для РЛ с. Мошни)                 — 6,0 тис. грн.;

 • субвенція с/р. с. Мошни — 6,0 тис. грн.;
 • субвенція с/р с. Р.Поляна — 28,2 тис. грн.;
 • субвенція с/р с. Леськи — 8,0 тис. грн..

Уточнений бюджет на 1 жителя складає:

— по Черкаській ЦРЛ                                                      — 427,5 грн.;

— по Черкаській ЦРЛ  та Черкаській РЛ с. Мошни       — 510,1 грн.;

— по КЗ „Черкаський районний центр ПМСД”             — 176,6 грн.;

— по КЗ „Центр ПМСД” Білозірської сільської ради    — 235,4 грн.

Уточнений бюджет на  1 жителя району складає 714,1 грн.

Фактичні витрати по пільговому зубному протезуванню — 50,3 тис грн. (42,4 тис.грн. — по Черкаській ЦРЛ; 7,9 по РЛ Мошни).

Питома вага касових видатків на заробітну плату по Черкаській  ЦРЛ та РЛ с. Мошни становить: 78,4%, на медикаменти 7,7%, на продукти харчування 1,8%,  на енергоносії 7,2%.

Мережа закладів охорони здоров’я району налічує 36 лікувально-профілактичних заклади на 337 ліжок.

З 01.10.2016 скорочено 3 ліжка хірургічного профілю в Черкаській РЛ с. Мошни.

Забезпеченість ліжками  становить 44,8 на 10 тисяч населення (в розрахунку на 334 ліжка 44,5).

В Черкаській ЦРЛ працює 568 осіб  медичного та обслуговуючого персоналу, з них лікарів – 109, 226 – середнього медичного персоналу, молодшого – 121, інших — 112.

Лікарі вищої кваліфікаційної категорії – 16 осіб;

— першої кваліфікаційної категорії  — 35 осіб;

— другої кваліфікаційної категорії – 17 осіб.

Середній медичний персонал:

— вищої кваліфікаційної категорії – 99 осіб;

— першої кваліфікаційної категорії  — 36 осіб;

— другої кваліфікаційної категорії – 24 особи.

В медичній установі протягом 9 місяців 2016 року  поповнилась кількість медичних працівників:

— в І кварталі 2016 року —  лікарем педіатром-неонатологом;

— в ІІІ кварталі 2016 року – лікарем анестезіологом.

Проведено косметичні ремонти в поліклінічному, інфекційному, терапевтичному, хірургічному відділеннях.

Протягом  9 місяців 2016 року  в районі народилося  497 дітей (9 місяців 2015 року – 564 дитини).

Загальна смертність по району за 9 місяців 2016 року збільшилась і становить 13,6 (за 2015 рік – 13,0) на 1 тисячу населення, тобто протягом 9 місяців 2016 року померло 1027 осіб,  проти 975 осіб за 9 місяців 2015 року.

В працездатному віці це 164 особи, проти 165 осіб за  аналогічний період минулого року.

Показник смертності в працездатному віці залишається на рівні минулого року і становить 3,8.

Від’ємний показник  природного приросту за 9 місяців 2016 року  складає -7,0, проти  -5,5 за минулий рік.

Зменшився вихід на первинну інвалідність до 40,1 (2015 рік – 44,2) на 10 тисяч працездатного населення.

Потребує подальшого удосконалення онкологічна допомога.

Візуальна занедбаність  — 8 випадків, показник 11,7% (2015 рік – 10 випадки, показник 17,7%).

Загальна занедбаність  — 46 випадків, показник 24,6% (2015 рік – 44 випадки, показник 23,9%).

За 9 місяців 2016 року кількість первинних захворювань по туберкульозу становить 38 осіб, проти  37 осіб в  2015 році.

Померло від туберкульозу 2 особи (2015 рік – 5  осіб).

Протягом 9 місяців 2016 року не реєструвались випадки дифтерії, правцю.

Слід покращити  виявлення і облік інфаркту міокарда, контроль за  якістю діагностики і лікування найбільш проблемних серцево-судинних захворювань.

Відмічається збільшення кількості інсультів з 102 за 9 місяців 2015 року, до 118 за 9 місяців 2016 року.

В працездатному віці їх кількість становить за 9 місяців 2016 року  – 41 (2015 рік 9 міс.  – 27), що складає 9,6 на 10 тисяч населення (2015 рік – 4,3).

В хірургічних стаціонарах району виконано  оперативних втручань 1714, проти 1563 — в 2015 році, оперативна  активність становить 44,6% (2015 рік – 45,0%).

В Черкаській ЦРЛ за 9 місяців 2016 року проведено 1504 оперативних втручань (2015 рік – 1376), оперативна активність по ЦРЛ – 46,5% (2015 рік  — 46,4).

За 9 місяців 2016 року в пологовому відділенні Черкаської ЦРЛ було прийнято 526 пологів (за 2015 рік – 535).

Протягом 9 місяців отримали стаціонарне лікування в Черкаській ЦРЛ – 7392  особи (2015 рік – 6694).

Фактична зайнятість ліжка за 9 місяців 2016 року по Черкаській ЦРЛ становить 253,2 л/дня (2015 рік – 241,0 л/дня), стаціонарне ліжко спрацювало на 103,8% (2015 рік – 97,5%) при  середньому перебуванні на ліжку 9,7 л/дня (2015 рік  — 9,6 л/дня).

За підсумками  роботи медичних закладів району коефіцієнт досягнутих  результатів по нормативній моделі за  9 місяців 2016 року становить 0,93. По Черкаській ЦРЛ – 0,92.

Основними напрямками діяльності галузі охорони здоров’я району у 2016 році залишаються:

 1. Кадрове забезпечення лікувально-профілактичних закладів району лікарями загальної практики сімейної медицини та вузькими фахівцями.
 2. Оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я.
 3. Проведення поточний та капітальних ремонтів у лікувальних закладах  району.

Довідка

 Про підсумки роботи КЗ «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» ЧРР за 9 місяців 2016 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року

Медичні працівники на сільських лікарських дільницях  надають первинну медичну допомогу 75 116 мешканцям району, в тому числі: 13 163 – дитяче населення, 61 953 – доросле, 42 774 – працездатне.

Затверджений кошторис на 01.01.2016 року становив 12 235,8 тис. грн. (станом на 01.01.2015 — 13 698,900 тис. грн.), уточнений кошторис закладу станом на 01.10.2016 року становив –  13 268,742 тис. грн. (на 01.10.2015 — 13 271,810 тис. грн.), касові видатки – 8 940,572 (на 01.10.2015 – 9 906,675  тис. грн.), в тому числі:

на заробітну плату з нарахуваннями (54% кошторису) – 7 119,977 тис. грн. (на 01.10.2015 – 8 046,505 тис. грн.) – економія фонду заробітної плати за рахунок раціонального використання трудових ресурсів на 12 %;

на  оплату комунальних послуг та енергоносіїв (24% кошторису) – 781,372 тис. грн. (на 01.10.2015 – 1065,685 тис. грн.) – більш економне використання енергоносіїв на 26%;

на медикаменти та вироби медичного призначення  (2% кошторису)  склали  277,924 тис. грн. (на 01.107.2015 —  173,120 тис. грн.) – збільшено забезпечення необхідними лікарськими засобами на 38%.

Для оплати за медикаменти для пільгових категорій населення упродовж звітного періоду використано (2% кошторису)   260,211тис. грн. (на 01.10.2015 – 167,177 тис. грн.) – збільшено безоплатне забезпечення показаними медичними препаратами даної категорії населення на 36%.

Надходження субвенцій за 12 міс. 2016:

Субвенції з обласного бюджету в сумі 97,5 тис. грн. для проведення поточних ремонтів, придбання  орг.техніки та велосипедів.

Субвенції по місцевому бюджету в сумі 165,0 тис. грн. ( у 2015  -120,0 тис. грн.): для пільгового забезпечення  учасників АТО ліками — 45,0 тис.грн., проведення капітальних та поточних ремонтів, придбання обладнання та медикаментів.

Субвенції сільських рад, в тому числі бюджет розвитку, в сумі 749,6 тис. грн. (у 2015 році – 417,6 тис. грн.) для проведення ремонтних робіт приміщень та автотранспорту, придбання обладнання та апаратури,  медикаментів, забезпечення пільгових категорій населення ліками.

У продовж  року проведено ремонти  в  4  АЗПСМ (с. Хацьки, Леськи, Худяки, Яснозір’я),   ФАПі с. Чорнявка та ФП с. Бузуків. Придбано медичного обладнання  на суму більш як 140 тис. грн.

Хотілося б відзначити, що забезпечення «пільговими» рецептами населення, проведення ремонтних робіт  та оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я відбувається за рахунок субвенцій сільських рад.

Медична субвенція для закладу витрачається переважно для нарахувань заробітної плати і оплату комунальних послуг та енергоносіїв, і є «бюджетом проїдання», а не бюджетом розвитку.

13.12.2016………………………………………………………

Річний-план-01.12.16-Зміна.xls

12.12.2016…………………………………………………………

ЗАГАЛЬНИЙ-РІЧНИЙ-ПЛАН-12.12.2016.xls

06.11.2016…………………………………………………………

ЗАГАЛЬНИЙ-РІЧНИЙ-ПЛАН-06.12.2016.xls

21.11.2016…………………………………………………………….

ЗАГАЛЬНИЙ-РІЧНИЙ-ПЛАН21-11-2016-1

17.11.2016……………………………………………………………….

ЗАГАЛЬНИЙ-РІЧНИЙ-ПЛАН—17-11-2016

14.11.2016…………………………………………………………………..

Загальний річний план -14-11-2016

08.11.2016………………………………………………………………………

Річний-план-02.11.16.xls

04.11.2016………………………………………………………………………

ЗАГАЛЬНИЙ-РІЧНИЙ-ПЛАН-04.11.2016.xls

02.11.2016……………………………………………………………………….

                                                                                      Довідка 

„Про профілактику вірусних захворювань в районі, зокрема гострих респіраторних інфекцій та грипу

            В  зв’язку  з предепідемічним  періодом  захворюваності населення на ГРІ та грип з  40 тижня 2016 року  в області проводиться щотижневий  моніторинг перебігу захворювання на капельні інфекції.

На 42 тижні  захворюваності на ГРІ в районі відмічається незначне зниження захворюваності і становить 305,7 на 100 тис. населення, що в 2 рази менше ніж в Золотоніськоу районі   (627,1 на 100 тис. населення) та Смілянському районі     (498, 8 на 100 тис. населення), м. Черкаси   (440,1 на 100 тис. населення).

Випадків захворювання на грип в районі та області  не зареєстровано, пороговий  рівень захворюваності в районі не перевищений.

В районі проводиться робота по посиленню  заходів щодо профілактики ГРІ та грипу  серед населення районну для забезпечення їх епідеміологічного благополуччя.

 1. В районі відкореговано комплексний план заходів щодо боротьби з грипом та ГРІ на 2016-2017, який знаходиться на затвердженні в РДА.
 2. В Черкаській ЦРЛ відкореговано госпітальну базу, проведена реорганізація ліжкового фонду на епідемічний період, провівши реорганізацію відділень: інфекційне – 20 ліжок, дитяче – 20 ліжок, терапевтичне – 30 ліжок, гінекологічне – 5 ліжок,   неврологічне – 5 ліжок.
 3. В Черкаській ЦРЛ та ПМСД розробленні локальні протоколи по грипу та ГРІ для надання медичної допомоги населенню згідно наказу МОЗ України від 16.07.2014 року, якими забезпечені всі медичні працівники районну.
 4. Подана потреба в Фармацію для придбання  противірусних препаратів (таміфлю, реленза) на тяжкі випадки перебігу грипу.  В ЦРЛ створено  необхідний запас деззасобів на період підвищення захворюваності на ГРІ та грип.
 5. Особлива увага приділена вагітним та дітям в  предепідемічний період. Виділенні групи ризику серед дітей, дорослих, вагітних, що потребують госпіталізацію в  відділення ЦРЛ.
 6. Проведені заняття з медичними працівниками району по знанню питань клініки, діагностики, профілактики ГРІ та грипу.
 7. Основною метою профілактики грипу є щеплення. Особлива увага приділяється групам ризику серед населення. Станом на 31.10.2016 р. щеплення в районі не проводилися в зв’язку з відсутністю вакцини в Україні.

В Черкаській ЦРЛ  складені списки  медичних працівників для планової вакцинації  проти грипу, але вакцина  поступить в Україну з 05.11.2016 р.

Завідувачем епідвідділу ДУ «Черкаський міжрайонний відділ Черкаського лабораторного Центру МОЗ України»  подане подання на сесію Районної Ради  про виділення коштів на закупівлю вакцини для вакцинації груп ризику населення району.

 1. Написана стаття в газету «Сільські обрії» «ОБЕРЕЖНО: ГРИП!!!».

 

 

 

 

 

 

 

Районний інфекціоніст

Аза  Г.А.

 

Про профілактику вірусних захворювань в районі, зокрема гострих респіраторних інфекцій та грипу

В КЗ «Черкаський районний центр ПМСД» відповідно до наказу УОЗ Черкаської ОДА від 07.10.2016 року №800 «Про порядок виконання комплексного плану заходів щодо попередження захворювань на грип та ГРВІ серед населення області на епідсезон 2016-2017 років та госпіталізацію хворих на грип та ГРІ»  та  аналогічного наказу по закладу від 12.10.2016 року №103-сл розроблено та розповсюджено на СЛД комплексний план заходів щодо попередження захворювань на грип та ГРІ серед населення на епідемічний сезон 2016-2017 років. Комплексний план охоплює заходи перед епідемічного періоду та епідемічного періоду.

В підпорядкованих закладах охорони здоровʼя сформовано списки  осіб для проведення першочергової  профілактичної імунізації медичних працівників, осіб з «групи ризику», а також забезпечити організацію і своєчасне проведення відповідних протиепідемічних  заходів з профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій, визначено обсяг дітей та дорослих, які знаходяться на диспансерному нагляді по хронічним захворюванням серцево – судинної, дихальної систем, часто хворіючи на ГРІ для організації вакцинопрофілактики, забезпечується дотримання вимог санітарно – епідемічного режиму(дотримання температури, дезінфікуючого, масочного режиму) виконання протоколів лікування хворих  на грип, ГРІ та їх ускладнення, передбачено проведення активного скринінгу  вагітних на наявність підозри чи захворювання на ГРІ та грип шляхом  телефонного опитування або подвірних обходів, проведення  санітарно – просвітницької роботи серед вагітних щодо дотримання санітарно – гігієнічних умов у разі захворювання на ГРІ та грип у людей з оточуючого середовища.

За участі  районного інфекціоніста Ази Г.А. 20.10.2016 та 26.10.2016 було проведено заняття з  медичними працівниками підпорядкованих ЛПЗ із прийняттям заліку у лікарів шляхом тестового контролю (епідеміологія, клініка, діагностика, лікування грипу та ГРІ,  дотримання вимог локальних протоколів медичної допомоги «Грип» та «Гострі респіраторні інфекції» при наявності ускладнень).

Всі підпорядковані заклади забезпечено локальними протоколами (клінічний маршрут пацієнта).

З метою своєчасного обслуговування хворих на грип та ГРІ вдома на  виконання наказу УОЗ від 20.10.2016 №843 та наказу від 24.10.20169 №108-сл «Про забезпечення обслуговування хворих на ГРІ та грип  вдома» забезпечується прийом викликів від населення та диспетчерської служби ШМД до 19.00 години, забезпечується  обслуговування хворих на грип та ГРІ вдома до 19.00,
у тому числі і в суботу до 18.00 за рахунок чергувань  медичних працівників, забезпечується  обслуговування  викликів  бригади ШМД медичним працівником у разі необхідності госпіталізації пацієнта з ознаками ускладнення грипу та ГРІ,  створена «гаряча лінія» на кожній СЛД за участю кваліфікованих медичних працівників для інформування населення про заходи профілактики пандемічного грипу та ГРІ.

В епідемічний період передбачено відміну профілактичного прийому дітей 1-го року життя, при захворюваності, яка перевищуватиме епідемічний поріг в 1,5 рази – переведення АЗПСМ на 7-денний робочий тиждень та роботу їх у 2 зміни, за потреби, додаткове залучення на СЛД лікарів інших АЗПСМ.

На даний час активно проводиться санітарно – освітня робота серед населення, особливо осіб з групи ризику та їх сімей.

Головний лікар                                          Г.А.Пантюхіна

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Профілактика вірусних захворювань  та  грипу в районі обслуговування  ЧРЛ С. Мошни .

ЧРЛ с. Мошни  обслуговує 17320 населення , з них дорослих – 14744 , дітей – 2576.

1 ) В ЧРЛ с. Мошни відкорегований план заходів для боротьби з грипом та ГРВІ на 2016 – 2017 роки .

2 ) Забезпечено неухильне виконання наказу МОЗ України від 09.02.1998 р.

« Про заходи щодо профілактики і боротьби з грипом та ГРВІ в Україні  « , наказу МОЗ України від 06.11.2015 р  № 732 « Про затвердження нормативно – правових актів з питань організації та проведення санітарно – протиепідемічних заходів  , спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих распіраторних інфекцій .»

3 ) Керівництво Черкаської районної лікарні с. Мошни подало клопотання в органи місцевого самоврядування для виділення коштів для придбання протигрипозної вакцини з метою імунізації  осіб  з груп ризику.

4) Забезпечено контроль за проведенням обліку , реєстрації та аналізом захворюваність на грип та ГРВІ , наданням своєчасності інформації до Державної установи « Черкаський міжрайонний відділ Черкаського  обласного лабораторного центру  « МОЗ України .

Так , захворюваність на ГРВІ за 10 місяців 2016 року становить 878,7 на 10 тисяч населення  (  836,6 за 10 міс 2015 року ).

В стаціонарі ЧРЛ с. Мошни  за 10 місяців  2016 року  пролікувалось з ГРВІ  — 55 осіб ( 2015 рік – 72 особи ) , з пневмоніями  — 28 осіб  ( 2015 рік – 47 осіб ) .

5)   ЧРЛ с. Мошни  повністю забезпечено засобами індивідуального захисту  , запасами антисептичних та дезінфікуючих засобів  , противовірусних препаратів  на період епідемії 2016 – 2017 р.

6 ) З метою вірусологічного моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ , розшифровки етіології захворювань , хворим з тяжким перебігом захворювань  носоглоткові змиви направлятимуться в вірусологічну лабораторію ДУ » Черкаський міжрайонний відділ Черкаського  обласного лабораторного центру  МОЗ України »

7 )  У випадку загострення епідемічної ситуації  в ЧРЛ с. Мошни вводяться обмежувальні заходи ,  буде проводитись окремий прийом температурячих  хворих .

8 )  В ЧРЛ . с. Мошни проводиться  санітарно – освітня робота з питань профілактики  грипу та ГРВІ .

Так , за 10 міс 2016 року на тему  : » Профілактики  грипу та ГРВІ » медичними працівниками  прочитано 21 лекцію   , проведено 48 бесід та випущено 9 санбۥюлетнів

9 ) Проведено навчання медичних працівників з питань епідеміології , клініки ,  диференціальної діагностики та профілактики грипу , в тому числі , пандемічним штамом з прийняттям заліку .

10 ) Проводиться  аналіз  захворюваності грипом і ГРВІ на період  з жовтня 2016 року по березень 2017 року .

11 ) В  разі ускладнення епідемічної ситуації   по грипу  буде розгорнуто  на базі хірургічного відділення  20 ліжок для лікування хворих на грип та ГРВІ .

12 ) На базі ЧРЛ с. Мошни медична допомога хворим на грип та ГРВІ надається цілодобово  . В нічний час черговими лікарями .

Лікування хворих проводиться згідно локальних протоколів

13) . Наказом по ЧРЛ с. Мошни  для консультації хворих з тяжким перебігом грипу та ГРВІ ,  призначено завідуючого  терапевтичним відділенням Гаврилишина В.О.

14 ) Хворі з тяжким перебігом захворювань та ускладненнями , а також вагітні до 20 тижнів  будуть направлені в інфекційне відділення ЦРЛ. Вагітні після 20 тижнів з ускладненнями будуть направлені на третинний  рівень .

 

Головний лікар                                                     Л.М. Іващук

27.10.2016………………………………………………………………………..

В Україні на державному рівні святкуватимуть 175-річчя університету О.Богомольця

a72bff0a34c20adef17df9af2b89cb4462a9e8abВ Україні у жовтні 2016 року на державному рівні відбудеться святкування 175-ї річниці з часу заснування Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Парламентарі 246 голосами підтримали відповідний проект постанови, передає кореспондент УНН.

Постановою серед іншого передбачається рекомендувати Кабінету Міністрів України:

утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 175-річчя з часу заснування Національного медичного університету імені О.О.Богомольця;

розробити та затвердити план заходів, пов’язаних із підготовкою та відзначенням 175-річчя з часу заснування Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, передбачивши відповідне фінансове та матеріально-технічне забезпечення.

Українському державному підприємству поштового звязку “Укрпошта” депутати видати поштові конверти, поштові марки та набір листівок, присвячених 175-річчю з часу заснування Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

20.10.2016………………………………………………………………………..

Копия-ЗАГАЛЬНИЙ-РІЧНИЙ-ПЛАН-19.10.2016.xls 20.10.2016

07.10.2016………………………………………………………………………….

ЗАГАЛЬНИЙ-РІЧНИЙ-ПЛАН-07.10.2016

26.09.2016………………………………………………………………………….

Загальний річний план 26.09.2016

15.09.2016…………………………………………………………………………..

Білозірська територіальна громада була утворена 26 серпня 2015 року на підставі розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від  21.08.2015 № 421 „Про затвердження висновку обласної державної адміністрації щодо  відповідності Конституції та законам України  проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад” та рішення сесії Білозірської сільської ради  від 26  серпня 2015 року № 105-1/VI „Про добровільне об’єднання територіальних громад”

До складу громади увійшли село Білозір’я, селища Ірдинь та Баси.

Населення громади  складає 9186 мешканців:

— Білозір’я — 8324

— Баси         — 24

— Ірдинь     — 838

На базі територіальної громади створено КЗ „Центр ПМСД” Білозірської сільської ради, до складу якого ввійшли амбулаторії села Білозір’я та смт. Ірдинь.

Штатні посади Черкаської ЦРЛ, які зайняті в  обслуговуванні населення територіальної громади с. Білозір’я складає 19,75 шт. од.

Філіал терапевтичного відділення в с. Білозір’я:

         — 0,5 лікар акушер-гінеколог;

— 0,75 лікар терапевт;

— 4,75 сестра медична стаціонару палатна;

— 3,0 молодша медична сестра санітарка прибиральниця

Стоматологічне відділення:

— 3,0 лікар стоматолог с. Білозір’я;

— 1,0 лікар стоматолог смт. Ірдинь;

— 1,5 сестра медична с. Білозір’я;

— 0,5 сестра медична смт. Ірдинь;

— 0,5 молодша медична сестра с. Білозір’я;

— 0,5 молодша медична сестра смт. Ірдинь

Діагностичне відділення:

— 1,0 ренген-лаборант;

— 0,25 молодша медична сестра;

Клінікодіагностичне відділення:

— 1,0 фельшер-лаборант с. Білозір’я;

— 0,5 фельшер-лаборант смт. Ірдинь;

— 0,25 молодша медична сестра с. Білозір’я;

— 0,25 молодша медична сестра смт. Ірдинь

Господарче відділення:

— 1,0 кухар с. Білозір’я.

         Показники роботи стаціонару:

Фактична зайнятість ліжка -197,0 при плані – 170,1.

Виконання ліжко днів – 115,8%, обіг ліжка – 21,4.

Середнє перебування на ліжку – 9,2.

На територіальну громаду села Білозір’я були виділені кошти медичної субвенції в розмірі 5 435,8 тис. грн., з них:

— 2 070,0 тис. грн. кошти територіальної громади с. Білозір’я;

— 3 365,8 тис. грн. були передані Черкаській центральній районній лікарні на  утримання вторинної ланки закладу охорони здоров’я с. Білозір’я.

Показники роботи за 6 місяців 2016 рік по амбулаторії с. Білозір’я слідуючі:

 1. Народжуваність – 3,2(районний – 4,0).
 2. Смертність – 7,9 (районний – 9,3).
 3. Природній приріст — -4,7 (районний – -5,3).
 4. Загальна смертність від серцево-судинних захворювань – 5,6 (районний – 6,9).
 5. Загальна смертність від ІХС – 4,4 (районний – 4,8).
 6. Смертність в працездатному віці від ІХС -0 (районний – 0,5).
 7. Загальна захворюваність – 9498,1 (районний – 8081,1).
 8. Первинна захворюваність — 2738,4 (районний – 3438,5).
 9. Кількість відвідувань в поліклініці на 1 жителя – 1,7 (районний – 3,1).
 10. Онкозанедбаність загальна — 16,7 (районний – 21,8).
 11. Онкозанедбаність при візуальних формах — 0 (районний – 7,5).
 12. Вихід на первинну інвалідність працездатного населення – 36,8 (районний – 22,7).
 13. Захворюваність з тимчасовою втратою працездатності медичних працівників – 132,0 (районний – 365,4).
 14. Проліковано в денних стаціонарах на 10 тисяч населення – 316,2 (районний – 545,1).
 15. Проліковано в стаціонарах вдома – 360,5 (районний – 436,9).

Показники роботи за 6 місяців 2016 року по амбулаторії смт. Ірдинь слідуючі:

 1. Народжуваність – 2,4 (районний – 4,0).
 2. Смертність – 3,6 (районний – 9,3).
 3. Природній приріст — -1,2 (районний – -5,3).
 4. Загальна смертність від серцево-судинних захворювань – 4,8 (районний – 6,9).
 5. Загальна смертність від ІХС – 3,6 (районний – 4,8).
 6. Смертність в працездатному віці від ІХС – 0 (районний – 0,5).
 7. Загальна захворюваність – 4412,5 (районний – 8081,1).
 8. Первинна захворюваність — 1726,6 (районний – 3438,5).
 9. Кількість відвідувань в поліклініці на 1 жителя – 1,6 (районний – 3,1).
 10. Онкозанедбаність загальна — 0 (районний – 21,8).
 11. Онкозанедбаність при візуальних формах – 0 (районний – 7,5).
 12. Вихід на первинну інвалідність працездатного населення – 20,0 (районний – 22,7).
 13. Захворюваність з тимчасовою втратою працездатності медичних працівників – 0 (районний – 365,4).
 14. Проліковано в денних стаціонарах на 10 тисяч населення – 515,5 (районний – 545,1).
 15. Проліковано в стаціонарах вдома – 359,7 (районний – 436,9).

 

 

07.09.2016…………………………………………………………………………….

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН 05.09.2016

22.08.2016……………………………………………………………………………..

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН 22.08.2016

10.08.2016………………………………………………………………………………….

Копия ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН 11.08.2016

22.07.2016…………………………………………………………………………………..

 Копия Сесія №6-9 зміни -21.07.16

11.07.2016…………………………………………………………………………………..

Копия ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН 11.07.2016

02.08.2016…………………………………………………………………………………….Копия Копия Копия Сесія №6-9 зміни -21.07.16

Копия Копия Сесія №6-9 зміни -17.06.16

Копия ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН 21.06.2016

30.06.2016………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Ли1. Черкаська центральна районна лікарня вул. Пирогова, 3, с. Червона Слобода, 19604, тел. (0-472) 30-43-45, e-mail: railikarnya@gmail.com Гуськов Микола Володимирович
2. Черкаська районна лікарня с. Мошни вул. Леніна, 86, с. Мошни,  19615, тел/факс (0-472) 30-22-69,   e-mail: Moshnu_likarnya@mail.ru Іващук Любов Миколаївна
3. Дільнична лікарня с. Білозір’я вул. Ткаченка, 35, с. Білозір’я, 19636, тел. (0-472) 30-09-81 Перов Кирило Олександрович
4. Дільнична лікарня с. Руська Поляна вул. Леніна, 83, с. Руська Поляна, 19644, тел. (0-472) 34-41-44 Коломієць Василь Федосійович
5. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Ірдинь вул. Пархоменка, 9, смт. Ірдинь, 19602, тел. (0-472) 34-62-45 Вилиш Анатолій Федорович
6. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Леськи вул. Гоголя, 54, с. Леськи, 19640, тел. (0-472) 34-34-38 Сіренко Аліна Миколаївна
7. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Сагунівка вул. Набережна, 5, с. Сагунівка, 19610, тел. (0-472) 34-23-38 Кириченко Валентина Павлівна
8. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Худяки вул. Шевченка, 45, с. Худяки, 19616, тел. (0-472) 34-93-38 Буша Людмила Григорівна
9. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Яснозір’я вул. Леніна, 134, с. Яснозір’я, 19616, тел. (0-472) 30-73-30 Карпушина Світлана Миколаївна
10. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Думанці вул. Леніна, 82, с. Думанці, 19645, тел. (0-472) 34-82-38 Плісенко Олена Миколаївна
11. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Софіївка вул. Гайдара, 24/2, с. Софіївка, 19645, тел. (0-472) 30-85-12 Іванченко Лідія Петрівна
12. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Степанки вул. Ситника, 13, с. Степанки, 19632, тел. (0-472) 30-65-19 Сербуль Олександр Іванович
13. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Вергуни вул. Гагаріна, 63, с. Вергуни, 19641, тел. (0-472) 34-16-48 Пікалова Валентина Марківна
14. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Хутори пров. Шкільний, 13, с. Хутори, 19603, код: 0-472 тел. (0-472) 30-52-17 Гапоненко Віктор Петрович
15. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Свидівок вул. Пальохи, 8, с. Свидівок, 19622, тел. (0-472) 30-80-75 Громко Віктор Борисович
16. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Тубільці вул. Медична, 2, с. Тубільці, 19611, тел. (0-472) 34-52-68 Волкович Георгій Леонідович
17. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Будище вул. 30-річчя Перемоги, 36, с. Будище, 19620, тел. (0-472) 34-02-23 Фіщук Валентина Павлівна
18. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Геронимівка вул. Чайковського, 17-а, с. Геронимівка , 19601, тел. (0-472) 30-57-19
19. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Байбузи вул. Рябоконя, 100, с. Байбузи, 19617, тел. (0-472) 30-92-68 Мусій Ольга Іванівна
20. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Кумейки вул. Жовтнева, 40, с. Кумейки, 19614, тел. (0-472) 34-56-35
21. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Хацьки вул. Кірова, 1-а, с. Хацьки, 19634, тел. (0-472) 30-64-71 Пантюхіна Ганна Анатоліївна
22. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Дубіївка вул. Б. Хмельницького, 18, с. Дубіївка, 19634, тел. (0-472) 30-63-03 Вилиш Анатолій Федорович

 

15.06.2016………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

«Готуй сани влітку» — медичні заклади до роботи в осінньо – зимовий період готуються вже сьогодні.

З метою підготовки до опалювального сезону у комунальному закладі «Черкаський районний центр первинної медико – санітарної допомоги»   проводиться низка заходів. Зокрема,  здійснюється планова перевірка вентиляційно – димових каналів в приміщеннях підпорядкованих лікувально – профілактичному закладу.

У зв`язку із негерметичністю системи тепломережі медичного закладу села Яснозір`я відбувається значна втрата тепла, нераціональне використання природного газу. Тому  розглядається можливість реконструкції теплотраси приміщення або заміни котла на твердопаливний чи  перенесення газового котла в приміщення амбулаторії, щоб з настанням холодної пори року не виникало непередбачуваних обставин.

Постійно проводиться співпраця з сільськими  головами щодо виділення коштів для покращення матеріально – технічної бази лікувально – профілактичного закладу. При надходженні субвенцій заплановано зробити ремонтні роботи у медичних закладах таких населених пунктів: у с.Худяки — завершити заміну вікон на металопластикові, у с.Сагунівка —  провести  ремонт частини покрівлі.

В даний час встановлюється твердопаливний котел в медичному закладі с.Хацьки. Також заплановано придбати тверді види палива на суму більше шести десяти тисяч гривень.

Коментар: «Ми маємо докласти всіх зусиль, щоб забезпечити безперебійну роботу закладів соціальної сфери. Тому до роботи в осінньо – зимовий період маємо готуватися вже нині, широко залучаючи систему спів фінансування. Тільки разом, тільки у співпраці ми зможемо вирішити всі наші проблеми».

                            Заступник голови райдержадміністрації

                                                                                             Петро Коренюк

10.06.2016………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

. Охорона здоров’я

В районі функціонує 36 лікувально-профілактичних заклади на 337 ліжок, у тому числі:

— центральна районна лікарня на 282 ліжка;

— Черкаська районна лікарня с. Мошни на 55 ліжок;

— КЗ „Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Черкаської районної ради, до складу якого входять:

— 20  амбулаторій загальної практики сімейної медицини;

— 3 фельдшерсько-акушерських пункти;

— 9 фельдшерських пунктів.

— КЗ „Центр первинної медико–санітарної допомоги” Білозірської сільської ради, до складу якого входять:

— 2 амбулаторії загальної практики сімейної медицини

07.06.2016……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Учасники антитерористичної операції та члени їхніх сімей, демобілізовані із зони АТО, сім’ї загиблих учасників АТО для надання позачергової медичної допомоги достатньо звернутися в «єдине вікно», яке діє на базі реєстратури Черкаської центральної районної лікарні.

—         З початку року лікарями обстежено вже півтори сотні учасників АТО, військовослужбовців та демобілізованих. При виявленні порушень у стані здоров’я, демобілізовані та військовослужбовці направляються на стаціонарне лікування чи дообстеження у заклади охорони здоров’я вторинного та третинного рівня, — розповідає головний лікар ЦРЛ Микола Гуськов. – У відділеннях лікарні проліковано 36 учасників АТО.

Після проведення відповідного обстеження демобілізовані військовослужбовці та учасники АТО отримують довідку (форма № 070/о) про потребу у санаторно-курортному лікуванні із висновками лікарсько-консультативної комісії Черкаської ЦРЛ.

До речі, лікарі нагадують, що учасники АТО та демобілізовані можуть отримати безкоштовне зубопротезування. Цією послугою вже скористалися двоє осіб на загальну суму 1118,83 грн.

За матеріалами нромадсько — політичної газети «Сільські обрії»

26.05.2016…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Копия Сесія №5 зміни -24.05.16

24.05.2016………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Наказом по КЗ „Черкаський районний центр ПМСД” та по Черкаській ЦРЛ від 20.07.2015 року № 89/157- сл „Про медичне забезпечення  учасників антитерористичної операції, демобілізованих  військовослужбовців

в Черкаському районі” на базі реєстратури Черкаської ЦРЛ створено „Єдине вікно” для учасників АТО та членів їх сімей, демобілізованих із зони АТО, сім’ям загиблих учасників АТО для надання позачергової та в повному обсязі медичної допомоги.

На даний час в Черкаській ЦРЛ прийнято 148 учасників АТО, військовослужбовців та демобілізованих. При виявленні порушень у стані здоров’я, демобілізовані та військовослужбовці направляються на стаціонарне лікування чи дообстеження у заклади охорони здоров’я вторинного

та третинного  рівня.

12 учасників АТО були направлені на МСЕК з попередньо  оформленою медичною документацією для визначення групи інвалідності.

Забезпечено першочергове та безкоштовне проведення обов’язкових медичних оглядів, діагностичних обстежень даній категорії осіб.

Учасники АТО та демобілізовані мають змогу отримати безкоштовне зубопротезування, 2 учасникам АТО проведено зубопротезування на загальну суму 1118,83 грн.

У відділеннях Черкаської ЦРЛ проліковано 36 учасників АТО,

при потребі, хворі спрямовуються на лікування до закладів третинної ланки (КЗ „ЧОЛ ЧОР”, КЗ „Черкаський обласний госпіталь для  інвалідів війни”).

За психологічною допомогою до практичного психолога Черкаської ЦРЛ звернулося 8 демобілізованих учасників АТО.

23.05.2016________________________________

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН 20.05.2016

26.04.2016________________________________

Копия Сесія №5 -08 08.04.16

08.04.2016________________________________

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН 06.04.2016

17.03.2016________________________________

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН 16.03.2016

15.03.2016________________________________

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН 15.03.2016

14.03.2016________________________________

Сесія №4 -11 19.02.16

10.03.2016_________________________________

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН 09.03.2016

26.02.2016_________________________________

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН до ПОСТІЙНОГО КОШТОРИСУ НА 2016

24.02.2016_________________________________

Постійний кошторис 11.01.16

09.02.2016_________________________________

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН до тимчасового кошторису 2016

03.02.2016_________________________________

Зміни станом (головний-перероблений 2015) на 11.01.16

18.12.2015_________________________________

14) Зміни станом на 04.12.2015

17.12.2015_________________________________

річний план на 2015рік на 17.12

04.12.2015_________________________________

річний план 2015року на 04.12

1.12.2015__________________________________

зміни станом на 01.12.15

2.11.2015__________________________________

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН до кошторису 2015 від 2 листопада ПМСД

30.10.2015___________________________________

Копия 12) Зміни станом на 21.10.15

27.10.2015____________________________________

ЗМІНИ ДО РП від 21.10.2015

16.10.2015____________________________________

11) Зміни станом на 01.10.15

6.10.2015_______________________________

11) Зміни станом на 01.10.15

18.09.2015 __________________________

ЗМІНИ ДО РП від 15.09.2015

04.09.2015_______________________

Черкаська ЦРЛ зміни станом на 27.08.15 —

Копия ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН до кошторису 2015 від 3 вересня ПМСД

27.08.2015________________________

ЗМІНИ РП-1 21.08.2015

26.08.2015______________________

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН до кошторису 2015 від 21 серпня ПМСД

9.08.2015_______________________

8)Зміни станом на 14.08.15 —

17.08.2015_______________________

ЗМІНИ РП 11.08.2015

14.08.2015_______________________

Річний план 2015 (зі змінами) на 12.08.2015

6.07.2015________________________

Зміни до РП-02.07.2015

1.07.2015________________________

Зміни до РП-2 від 25.06.2015

25.06.2015_______________________

Річний план 2015 (роз)

19.06.2015_________________________

Копия Копия-7Зміни-станом-на-11.06.15

26.05.2015_________________________

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН до кошторису 2015 від 26 травня ПМСД

25.05.2015_______________________

Зміни станом на 22.05.15

22.05.2015_______________________

ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН до кошторису 2015 від 20 травня ПМСД

ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік

 

ЧЕРКАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ, 02005484

Предмет закупівлі Код КЕКВ (для бюджетних коштів) Очікувана вартість предмета закупівлі Процедура закупівлі Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі Примітки
1 2 3 4 5 6
Код – 86.22.1 – Послуги у сфері спеціалізованої лікарської практики (86.22.19-00.00 — Послуги у сфері спеціалізованої лікарської практики, інші (Медичне лікування амбулаторне в клініках методом гемодіалізу, в т.ч. у режимі он-лайн гемодіафільтрації)) 2240 526 103,86 (п’ятсот двадцять шість тисяч сто три) грн. 86 коп. з/без ПДВ Відкриті торги Травень

 

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від «20» травня 2015 р. № 18

Голова комітету з конкурсних торгів ________________
(підпис)
Коваль Т.В.
М. П.
Секретар комітету з конкурсних торгів ________________
(підпис)
Малород Л.М.

12.05.2015________________________

Зміни станом на 01.05.15

22.04.2015_______________________

З 2002 року на базі Черкаської ЦРЛ працює капеланська служба, яка протягом цих років надає духовну, психологічну та матеріальну допомогу: військовослужбовцям, дітям – інвалідам, сиротам, ВІЛ-позитивним, переселенцям та безхатченкам, які знаходяться на лікуванні та обліку в Черкаській ЦРЛ.

Також з 2013 року на базі цього лікувального закладу створено навчальний центр підготовки госпітальних капеланів. Викладачами навчального центру проводяться семінари – практикуми для капиланів – волонтерів, а також практичні заняття для студентів факультету капиланів Київської Богословської семінарії.

В зв’язку з воєнними подіями, які відбуваються на території нашої країни в кінці травня на базі Черкаської ЦРЛ планується проведення семінару фахівцями – практиками на тему: « Пост травматичні розлади під час бойових дій. Кроки допомоги бійцям та їх близькому оточенню.»

Довідки за телефонами:

067 601 9985, 067 429 5004,

098 082 7992, 096 598 0397

31.03.2015________________________

Додатки до річного плану закупівель на 2015 рік (ПМСД)

27.03.2015________________________

Річний план закупівель РЛ Мошни

Зміни до додатку річного плану Черкаська ЦРЛ

20.03.2015________________________

Річний план закцпівлі на 2015р. Черкаська ЦРЛ

13.03.2015__________________________

ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ-1 від 11.03.2015 ЦРЛ

02.03.2015___________________________

Зміни до річного плану на 2015 рік (с. Мошни)

02.03.2015___________________________

Річний план до кошторису на 2015 рік (ПМСД)

02.03.2015___________________________

Річний план ЦРЛ

13.02.2015__________________________

РІЧНИЙ ПЛАН закупівель ПМСД

27.01.2015________________________

ПМСД ЗАГАЛЬНИЙ РІЧНИЙ ПЛАН до тимчасового кошторису 2015

26.01.2015_________________________

Річний план ЦРЛ

31.12.2014_________________________

РІЧНИЙ ПЛАН правильний на 2015 рік ЦРЛ

30.12.2014_________________________

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ
на 2015 рік
Черкаська районна лікарня с. Мошни, код ЄДРПОУ 21368619

(найменування замовника, код за ЄДРПОУ)

Предмет закупівлі Код КЕКВ (для бюджетних коштів) Очікувана вартість предмета закупівлі Процедура закупівлі Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі Примітки
1 2 3 4 5 6
Код за ДК 016:2010 — 06.20.1 — газ природний, скраплений або в газоподібному стані
(06.20.10-00.00)
2274 Переговорна процедура закупівлі Грудень 2014 року

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від 30.12.2014р. № 1.

Графік особистого прийому громадян

 

головним лікарем та заступниками

 

Черкаської центральної районної лікарні

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

№ кабінету

День та години прийому

Службові телефони

1.

Гуськов Микола Володимирович

Головний лікар

2-й поверх районної поліклініки каб. 2-1

Вівторок 10-00 – 12-00 П’ятниця 14-00 – 16-00

30-43-45

2.

Аверьянов Володимир Олександрович

Заступник головного лікаря з медичної частини

3-й поверх районної поліклініки каб. 3-44

Середа 10-00 – 12-00 Четвер 15-00 – 17-00

30-40-09

3.

Чекрій Наталія Олександрівна

Заступник головного лікаря по дитинству та пологовій допомозі

2-й поверх поліклініки каб. 2-17

Середа 8-00 – 12-00 П’ятниця 8-00 – 12-00

30-40-14

4.

Буднікова Ольга Володимирівна

Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності

2-й поверх районної поліклініки каб. 2-34

Щоденно 8-00 – 13-00

30-40-16

«Гаряча телефонна лінія» відділу охорони здоров’я Черкаської райдержадміністрації (для оперативного вирішення звернень громадян):

30-43-37

Графік роботи: 8-00 – 17-00 (понеділок – п’ятниця).

Email: ck_crl@ck.ukrtel.net

26.10.2014______________________________________________

08 Річний план по тендерах для опублікування(зміни) 27.10.2014

01.09.2014_________________________________________

Річний план на 2015рік по тендерах для опублікування 01.09.2014

01.09.2014______________________________________________

Проект річного плану закупівель на 2015 р. Центр ПМСД

08.08.2014______________________________________________

Проект USAID ,,Покращення якості послуг з виявлення, лікування і профілактики туберкульозу”

Незважаючи на офіційне прийняття стратегії СТОП ТБ Україною у 2007 році, все одно існує поширений скептицизм щодо її відповідності та успішного втілення у країні. Міжнародні стандарти із надання протитуберкульозної допомоги все ще непослідовно виконуються в Україні, результатом чого виступає впровадження застарілих практик, поява ускладнених, небезпечних і вартісних у лікуванні штамів туберкульозу з множинною/широкою стійкістю до препаратів, та збільшення випадків ко-інфекції ВІЛ/ТБ.

Однією з цілей Проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» є підвищення якості і збільшення доступності медичних послуг із протидії туберкульозу на основі стратегії СТОП ТБ в медичних закладах, згідно рекомендацій ВООЗ.

У рамках цієї цілі передбачається здійснення таких заходів:

1. Побудова інституціональних засад для підвищення якості програм на основі стратегії СТОП ТБ. Разом із партнерами, Проект USAID працює над збільшенням політичної підтримки програмам на основі стратегії СТОП ТБ.

Зокрема:

зміцнює офіційну систему медичної освіти з метою включення в програму міжнародно визнаних сучасних стратегій із протидії ТБ. Проект USAID відстежує і аналізує існуючі освітні програми для інтернів і післядипломників медичних учбових закладів, а також взаємодіє з медичними освітніми закладами з метою перегляду освітніх програм

підтримує створення і роботу навчально-інформаційного ресурсного центру з питань туберкульозу

здійснює навчання, підвищення кваліфікації, методичний нагляд та супровід для надавачів медичних послуг. Проект USAID допомагає якісно впроваджувати найкращі практики виявлення, лікування та профілактики туберкульозу шляхом навчання і супроводу надавачів медичних послуг на первинному рівні надання медичної допомоги, а також інфекціоністів, епідеміологів і лікарів тубдиспансерів

покращує ефективність протитуберкульозної лабораторної мережі і підтримує впровадження системи забезпечення якості в лабораторіях

— зміцнює системи моніторингу і оцінки ТБ і диспансеризації для туберкульозних хворих

— готує матеріали (фільми, плакати, брошури, буклети) з інформування, освіти та роз’яснення для поповнення знань і поліпшення навичок щоденної роботи медиків, які займаються впровадженням стратегії СТОП ТБ ВООЗ

— здійснює навчання для поліпшення здатності лабораторій у галузі інфекційного контролю із застосуванням такого нового обладнання як УФ-екран і новий лабораторний інструмент діагностики, перевірка вентиляційної системи і застосування індивідуального захисного одягу, рутинні аналізи стійкості до лікарських засобів тощо.

2. Розширення доступу до надання протитуберкульозних послуг для поліпшення профілактики, діагностики і лікування туберкульозу. Проект USAID впроваджує пацієнт-орієнтований підхід та такі моделі надання медичних послуг, які дозволять охопити вразливі прошарки населення. Не менш важливими виступають також роз’яснювальна робота та соціальна мобілізація, як наприклад залучення громадянського суспільства, для покращення результатів серед таких соціально маргіналізованих груп населення, як безхатченки, алкоголіки, споживачі наркотиків, теперішні та колишні в’язні та люди із ко-інфекцією ТБ\ВІЛ, багато з них також стають жертвами стигматизації, дискримінаційного поводження як у медичних закладах, так і в громадах.

Зокрема, Проект USAID:

— надає невеликі суб-гранти для неурядових організацій для здійснення адвокації і підтримки пацієнтів

спільно з Українським червоним Хрестом покращує дотримання пацієнтами протитуберкульозного лікування у 10-ти областях

працює над покращенням надання протитуберкульозних послуг на первинному рівні медичного обслуговування: проводить семінари і робочі зустрічі, візити на місця, нагляд та супровід

створює матеріали з інформування, освіти та роз’яснення серед громадськості, разом із партнерами та із залученням ЗМІ.

3. Проведення дослідницької роботи для поліпшення результатів Національної протитуберкульозної програми. Проект USAID проводить дослідження, результатом яких стануть кращі положення національної політики у сфері контролю за туберкульозом та більш ефективні послуги для протидії ТБ та ТБ/ВІЛ на рівні первинної ланки медичної допомоги.

Інформація взята з сайту: www.stbcu.com.ua

18.07.2014_______________________________________________

ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2014 рік

Черкаська центральна районна лікарня

код за ЄДРПОУ 02005484

Предмет закупівлі Код КЕКВ

(для бюджетних коштів)

Джерело фінансування Очікувана вартість предмета закупівлі Процедура закупівлі Орієнтований початок проведення процедури закупівлі Підрозділ (и), особа (и), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації) Примітки
1 2 3 4 5 6 7 8
Послуги з передавання

електричної енергії код 35.12.1

2273 Кошти місцевого бюджету Закупівля в одного учасника Січень

2014р.

Газ природний скраплений або в газоподібному стані код 06.20.1 2274 Кошти місцевого бюджету Закупівля в одного учасника Січень

2014р.

Паливо рідинне та газ, оливи мастильні

код 19.20.2

2210 Кошти місцевого бюджету Запит цінових пропозицій Січень –лютий

2014р.

 

Препарати фармацевтичні різні код 21.20.2 2220 Кошти місцевого бюджету Відкриті торги Січень –лютий

2014р.

Послуги у сфері спеціалізованої лікарської практики код 86.22.1 2240 Кошти місцевого бюджету Відкриті торги Травень- серпень

2014р.

Затверджено рішенням комітету з конкурсних торгів від 17.07.2014 №24.

Голова комітету з конкурсних торгів                                                                                                                                         Сотнікова.Н.Ф

М.П.

Секретар комітету з конкурсних торгів                                                                                                                                     Малород Л.М.

13.06.2014___________________________________________

ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2014 рік

Черкаська центральна районна лікарня код за ЄДРПОУ 02005484

Предмет закупівлі

Код КЕКВ

(для бюджетних коштів)

Джерело фінансування

Очікувана вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтований початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ (и), особа (и), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

Примітки

1

2

3

4

5

6

7

8

Послуги з передавання

електричної енергії код 35.12.1

2273

Кошти місцевого бюджету

Закупівля в одного учасника

Січень

2014р.

Газ природний скраплений або в газоподібному стані код 06.20.1

2274

Кошти місцевого бюджету

Закупівля в одного учасника

Січень

2014р.

Паливо рідинне та газ, оливи мастильні

код 19.20.2

2210

Кошти місцевого бюджету

Запит цінових пропозицій

Січень –лютий

2014р.

Препарати фармацевтичні різні код 21.20.2

2220

Кошти місцевого бюджету

Відкриті торги

Січень –лютий

2014р.

Послуги у сфері спеціалізованої лікарської практики код 86.22.1

2240

Кошти місцевого бюджету

Відкриті торги

Травень- червень

2014р.

Затверджено рішенням комітету з конкурсних торгів від 11.06.2014 №22.

Голова комітету з конкурсних торгів Сотнікова.Н.Ф

М.П.

Секретар комітету з конкурсних торгів Малород Л.М

27.05.2014________________________________________________

ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2014 рік

Черкаська центральна районна лікарня

код за ЄДРПОУ 02005484

Предмет закупівлі

Код КЕКВ

(для бюджетних коштів)

Джерело фінансування

Очікувана вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтований початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ (и), особа (и), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

1

2

3

4

5

6

7

Послуги з передавання

електричної енергії код 35.12.1

2273

Кошти місцевого бюджету

Закупівля в одного учасника

Січень

2014р.

Газ природний скраплений або в газоподібному стані код 06.20.1

2274

Кошти місцевого бюджету

Закупівля в одного учасника

Січень

2014р.

Паливо рідинне та газ, оливи мастильні

код 19.20.2

2210

Кошти місцевого бюджету

Запит цінових пропозицій

Січень-лютий 2014р.

Препарати фармацевтичні різні код 21.20.2

2220

Кошти місцевого бюджету

Відкриті торги

Січень-лютий 2014р.

Послуги у сфері спеціалізованої лікарської практики код 86.22.1

2240

Кошти місцевого бюджету

Відкриті торги

Травень- червень

2014р.

Затверджено рішенням комітету з конкурсних торгів від 21.05.2014 р. №21.

Голова комітету з конкурсних торгів Сотнікова.Н.Ф.

Секретар комітету з конкурсних торгів Малород Л.М.

20.05.2014_________________________________________________

У Черкаській районній лікарні відзначили Міжнародний День медичної сестри та День акушерки

Серед різних урочистих відзнак з особливою шаною ми ставимося до відзначення професійних свят – Дня акушерки, яке відзначається щорічно 5 травня та Міжнародного Дня медичної сестри, що відзначається 12 травня.

Професія цієї категорії медичних працівників складна і багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і професіоналізм.

У Черкаській центральній районній лікарні працює 223 середніх медичних спеціалістів з медичною освітою, з них 13 акушерок, які в будь-який час доби постійно перебувають на варті збереження здоров’я людей, віддаючи при цьому свої знання і тепло своїх сердець.

15 травня 2014 року в день святкування Міжнародного Дня медичної сестри та Дня акушерки в Черкаській ЦРЛ, найтепліші побажання та слова подяки в цей день лунали для медичних сестер, акушерок від головного лікаря Миколи Гуськова. Він побажав всім міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, професійного зростання і здійснення всіх мрій.

За багаторічну, сумлінну та плідну працю, вагомий особистий внесок у надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню було нагороджено Почесною Грамотою Черкаської районної державної адміністрації та районної ради сестру медичну старшу дитячого відділення Олександра Демиденко та Ольга Овчаренко, акушерку палат акушерства акушерсько-гінекологічного відділення.

Заступник головного лікаря з медичної частини Володимир Аверьянов зачитав святковий наказ, згідно якого за досягнення високих показників у роботі, головний лікар нагородив Почесною Грамотою Черкаської центральної районної лікарні та профспілкового комітету Галина Шовкопляс – сестру медичну хірургічного відділення.

Невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги і професійного зростання, сімейного добробуту та особистого щастя побажав медичним працівникам Заслужений лікар України, депутат Черкаської обласної ради Василь Крот.

З привітальним словом виступила головна медична сестра Черкаської ЦРЛ Ольга Валашенко: “Найтепліші слова подяки та шанування в цей день справедливо лунали на вашу адресу. Адже не шкодуючи ні сил, ні часу, нерідко ризикуючи власним життям, ви вступаєте в боротьбу з хворобами, годинами стоїте в операційних, маючи на меті лише одне – захистити людей, зберегти їх здоров’я”.

Від усього серця привітала з професійним святом – голова профспілкового комітету медичних працівників Черкаського району Світлана Швиденко.

Зі словами щирої вдячності вона звернулася до ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо відзначила молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.

А наостанок урочистостей всім присутнім подарували музичне вітання учні Червонослобідської ЗОШ № 1.

02.04.2014_________________________________________________

ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2014 рік

 

Черкаська центральна районна лікарня

код за ЄДРПОУ 02005484

Предмет закупівлі

Код КЕКВ

(для бюджетних коштів)

Джерело фінансування

Очікувана вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтований початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ (и), особа (и), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

Примітки

1

2

3

4

5

6

7

8

Послуги з передавання

електричної енергії код 35.12.1

2273

Кошти місцевого бюджету

Закупівля в одного учасника

Січень

2014р.

Газ природний скраплений або в газоподібному стані код 06.20.1

2274

Кошти місцевого бюджету

Закупівля в одного учасника

Січень

2014р.

Паливо рідинне та газ, оливи мастильні

19.20.2

2210

Кошти місцевого бюджету

Запит цінових пропозицій

Січень-лютий 2014р.

Препарати фармацевтичні різні код 21.20.2

2220

Кошти місцевого бюджету

Відкриті торги

Січень-лютий 2014р.

Затверджено рішенням комітету з конкурсних торгів від 27.03.2014

Голова комітету з конкурсних торгів                                                                                                                 Сотнікова.Н.Ф

М.П.

Секретар комітету з конкурсних торгів Малород Л.М.

29.01.2014__________________________________________________

РОЗВИТОК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Основними завданнями галузі медицини у 2014 році:

— підвищення якості та доступності медичної допомоги;

— загальне зниження рівня захворюваності та смертності населення від усіх хвороб, раннє виявлення захворювань, передусім соціально значущих: серцево-судинних, онкологічних, туберкульозу, СНІДу;

— підвищення якості надання медичної допомоги матерям та дітям, поліпшення репродуктивного здоров’я населення.

— зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів;

проведення реформування вторинного рівня медичної допомоги.

______________________________________________________________________

Додаток № 1

до протоколу засідання комітету з

конкурсних торгів №3 від 22.01.2014року

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ

на 2014 рік

Черкаська центральна районна лікарня

Предмет закупівлі

Код КЕКВ

(для бюджетних коштів)

Джерело фінансування

Очікувана вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтований початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ (и), особа (и), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

Примітки

1

2

3

4

5

6

7

8

Послуги з передавання

електричної енергії код 35.12.1

2273

Кошти місцевого бюджету

Закупівля в одного учасника

Січень 2014

Інженер

Братко О.М

Газ природний скраплений або в газоподібному стані код 06.20.1

2274

Кошти місцевого бюджету

Закупівля в одного учасника

Січень 2014

Головний інженер Давиденко П.П.

Паливо рідинне та газ, оливи мастильні

код 19.20.2

2210

Кошти місцевого бюджету

Запит цінових пропозицій

Січень — Лютий 2014

Старший механік Гуріненко Я.М

Препарати фармацевтичні різні код 21.20.2

2220

Кошти місцевого бюджету

Відкриті торги

Січень лютий 2014

Заступник головного лікаря з медичної частини

Аверьянов В.О.

Голова комітету з конкурсних торгів Сотнікова.Н.Ф

М.П.

Секретар комітету з конкурсних торгів Малород Л.М.

Comments are closed.