Спортивне життя. Робота з сім’ями та молоддю

06.09.2017

Підсумкова таблиця Чемпіонату Черкаського району з футболу

 

 

28.08.2017

27 серпня 2017 року в с. Р. Поляна відбувся турнір з волейболу серед ветеранів «Кубок Дубовика».  Символічно турнір проходив в дубовому лісі на облаштованому майданчику. В змаганнях взяли участь 4 команди: «Дубовик»-1 та «Дубовик»-2 с. Р. Поляна,           с. Байбузи і м. Городище.

Після відкриття, жеребкування звело команди с. Байбузи та «Дубовик»-2, м. Городище та «Дубовик»-1. Після проведених ігор  у фінал вийшли команди господарів «Дубовик»-1 та «Дубовик»-2. В результаті місця розприділились таким чином:

1 місце – «Дубовик»-1

2 місце – «Дубовик»-2

3 місце – м. Городище

4 місце – с. Байбузи

Переможці були нагороджені кубком, медалями та грамотами.

 

21.08.2017

19 травня  2017 року проходив турнір з футболу серед юнаків 2004-2006 р.н., присвячений святкуванню 26-ої річниці Дня Незалежності України, Турнір проходив на стадіонах сіл Геронимівка та Р. Поляна, на яких приймали участь 4 та 3 команди відповідно. По завершенню змагань усі команди отримали від ФФЧР подарунки – футбольні м’ячі. Переможця та призерів змагань буде нагороджено в с. Руська Поляна 23 серпня під час святкування Дня Незалежності України.

Призерами турніру стали:

3 м. – с. Яснозір’я

2 м. – с. Геронимівка.

Переможець турніру – с. Р. Поляна.

Кращими гравцями турніру визначили:

– кращий воротар – Воронін Володимир (с. Р. Поляна)

– кращий гравець – Орел Владислав (с. Яснозір’я)

– кращий бомбардир – Черненко Максим (с. Геронимівка)

 

 

 

21.08.2017

Перемога на першій сходинці до фіналу

20 серпня у м. Кам′янці проходили зональні  матчі з міні-футболу обласних змагань «Найспортивніше село 2017 року». Наш район представляла команда села Руська Поляна, яка виборола перемогу в команд Чигиринського та Кам′янського районів. 09 вересня руськополянський колектив фізкультури буде захищати честь району на фіналі Кращого спортивного села області у місті Городищі.

 

 

 

 

15.08.2017

12 серпня 2017 року в Черкаському районі відзначалося свято Міжнародного дня молоді.

Рішення про оголошення 12 серпня Міжнародним днем молоді було підтримано на І сесії Світової конференції Міністрів у справах молоді, що проходила в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року.

У Черкаському районі проведено велику кількість різноманітних заходів.

У с. Сагунівці на сільському стадіоні проведено молодіжні зустрічі  з іграми та змаганнями, цікавими лекціями.

На території   Вергунівської бібліотеки  проведено  тематичну  книжкову виставку  «Сьогоднішня молодь – наше впевнене завтра»  та  організовано святкову  дискотеку в будинку культури.

Думанецька сільська рада  організувала вечір відпочинку для молоді. У будинку культури села Хутори проведенол розважальні заходи до міжнародного Дня молоді (вечір танців, конкурси , розваги, ігри).

Бібліотечними закладами району проведено години корисної інформації «Поняття гендеру. Гендерна політика в Україні», прес-огляди  «підліток і сім’я: взаємовідносини», огляди-діалоги «Ми віримо в майбутнє України».

У цей день молодь отримує багато корисної інформації про сімейні цінності, здоровий спосіб життя, привід весело і з користю провести час всім молодим людям.

Організовано різноманітні  конкурси, спортивні заходи, естафети, концерти, дискотеки та святкові феєрверки

Заходи спрямовані на виховання свідомого громадянина, патріота рідної землі, який володіє високою культурою, духовно та фізично досконалий, готовий жити у громадянському суспільстві.

Для небайдужої та активної молоді пропонуємо звертатися до спеціалістів відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської районної державної адміністрації з питань молодіжного життя в районі

 

14.08.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстри ручного м′яча

Три  колективи фізкультури стали учасниками фінальних змагань чемпіонату району з гандболу, що проводився в рамках спартакіади «Найспортивніше село 2017 року» 13 серпня 2017 року в с. Руська Поляна. Лідерство було визначено за коловою системою. Чемпіоном стала команда Руської Поляна. Друге місце у  гандболістів з Будища, третє у хацьківчан.

Урочисту церемонію нагородження проводив відповідальний секретар  відділення національного олімпійського комітету у Черкаській області Іван Урста.

 

 

09.08.2017

У період 17 липня- 6 серпня 2017 року 48 дітей Черкаського району оздоровлювались     у дитячому закладі оздоровлення та відпочитку «Чайка» (Одеська обл., Білгород-Дністровський район, смт. Сергіївка). Сергіївка славиться унікальними лікувальними грязями і водами Шаболатського лиману, своєрідним мікрокліматом, чистим повітрям і неймовірними пейзажами.

Вікова категорія дітей  від 7 до 17 років.

Діти знаходилися під постійним наглядом, для них організовували дозвілля розважального та пізнавального характеру. Творчі конкурси       («Два кораблі», «Містер Чайка», «Найгрязніший вожатий» та ін.), спортивні змагання, дискотеки і концерти. До моря дітей відвозили на катерах через лиман.

Діти повернулися  щасливі. Батьки подякували відділу у справах сім’ї, молоді та спорту за оздоровлення дітей.

08.08.2017

06 вересня  у Сагунівці, Байбузах, Руській Поляні, Степанках проходили зональні змагання чемпіонату району з гандболу. В них взяли участь 10 колективів фізкультури. За результатами змагань у фінал, який відбудеться 13 серпня 2017 року у Руській Поляні вийшли гандболісти Худяків, Руської Поляни, Будища та Хацьок.

07.08.2017

З 1по 3 серпня 2017 року начальник відділу сім’ї, молоді та спорту спільно з спеціалістами відділу взяли участь у базовому  тренінгу «Молодіжний працівник».

Метою заходу є:

–   підвищення кваліфікації молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі задля ефективної розробки та реалізації молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях;
– налагодження діалогу між держструктурами та громадянськими організаціями;
– надання інформації про кращі світові практики реалізації молодіжної політики.

Протягом 3-х днів учасники вивчали основи молодіжної політики, її значення для громади та компетенції, необхідні молодіжним працівникам для ефективної роботи.

Організатори тренінгу: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр за підтримкиУправління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та Мiнiстерство молоді та спорту України.

01.08.2017

31 липня 2017 року на Соборній площі міста, начальник  та спеціалісти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту  Черкаської районної державної адміністрації прийняли участь в акції «Подорожуй безпечно», яка присвячена Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми.

Учасникам надавали  інформацію та консультації спеціалісти Центру безоплатної правової допомоги; поліції; управління у справах сімї, молоді та спорту; відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації; міграційна служба; центру зайнятості; служби у справах дітей; центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді; юстиції та фахівці громадської організації.

Також у межах акції діяла фотозона на якій працював відомий український фотограф Олексій Бадер.

Метою заходу є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми в сучасних умовах представників державної  влади та населення; підвищення обізнаністі громадян та формування свідомого ставлення до міграційних намірів та власної безпеки  зазначеного питання.

Організаторами заходу є ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» у партнерстві з Агентством ООН з міграції за кошти Державного Департаменту США.

 

31.07.2017

Районна «Програма забезпечення молоді житлом на 2004-2012 роки» прийнята сесією районної ради від 18.02.2004 №14-12 втратила чинність відповідно до рішення сесії районної ради
від 12.06.2014 № 39 – 1/ VІ.

Рішенням районної ради  від 12.06.2014 № 39 – 1/ VІ прийнята «Програма підтримки сім’ї та молоді Черкаського району
на 2014-2017 роки».

На 2017 рік передбачено виділення 120 тисяч грн. на пільгове  довгострокове  державне кредитування  молоді і молодих сімей, які бажають будувати (реконструювати) житло, у тому числі в сільській місцевості.

Додатково:

За І півріччя 2017 року звернення громадян щодо фінансування будівництва соціального житла для малозабезпечених категорій молодих сімей та одиноких молодих громадян, які мають право на його отримання – не надходили.

31.07.2017

Про хід виконання  районної Програми розвитку фізичної культури та спорту в Черкаському районі на 2016-2020  роки станом на 01.07.2017 року

Фізична культура – складова частина загальної культури суспільства, що спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості. Спорт є органічною частиною фізичної культури, особливою сферою виявлення та уніфікованого порівняння досягнень людей у певних видах фізичних прав, технічної, інтелектуальної та іншої підготовки шляхом змагальної діяльності.

У Черкаському районі відпрацьована відповідна система організаційних заходів, що передбачають проведення змагань серед учнівської молоді та дорослого населення. Традиційними стали спартакіади школярів, допризовної молоді, щорічна районна спартакіада «Найспортивніше село», чемпіонати з футболу. Пріоритетними видами спорту в Черкаському районі згідно рекомендацій Черкаської обласної державної адміністрації є дзюдо бокс, спортивне орієнтування, баскетбол. Найпоширенішим видом спорту – футбол.

Відповідно до Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25.12.2015 №2-1/УІІ у І півріччі  2017 року відділом у справах сім′ї, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечено:

проведення навчально-тренувальних зборів та змагань із олімпійських та не олімпійських видів спорту;

організацію та проведення спортивно-масових заходів серед колективів фізкультури сіл району;

поступове оновлення спортивної матеріально-технічної бази;

запровадження системи виплати стипендій перспективним спортсменам;

збереження колективів фізкультури, районних спортивних організацій, спортивних споруд, штатних працівників;

тісну співпрацю з районною радою, виконкомами сільських рад, територіальної громади, відділами та управліннями райдержадміністрації.

Програма фінансується з бюджету. Передбачено на 2017 рік – 1,734 тис. грн

Використано за І півріччя  788,4 тис.  грн:

671,3 тис.  грн – заробітна плата з нарахуванням;

30,8 тис. грн – на оплату комунальних послуг та  енергоносіїв, телефону, інтернету,оренду залу боксу;

48,4 тис. грн – придбання спорт атрибутики, спорт форми, спортінвентарю;

32,7 тис. грн – видатки на проведення спорт заходів;

5,1 тис грн – витрати на відрядження.

У 19 сільських радах прийнято відповідну програму і в залежності від благополуччя територіальної громади на неї передбачено  кошти для підтримки спорту. В саме на 2017 рік передбачено у сільських радах:

с.Байбузи – 3000,00 грн

с.Будище – 81420,00 грн

с.Вергуни – 125796,00 грн

с.Геронимівка – 66448,00 грн

с.Дубіївка – 15000,00 грн

с.Леськи – 11000,00 грн

с.Мошни – 32000,00 грн

с.Руська Поляна – 69774,00 грн

с.Сагунівка – 25500,00 грн

с.Свидівок – 95100,00 грн

с.Софіївка – 6000,00 грн

с.Степанки – 83848,00 грн

с.Тубільці – 45570,00 грн

с.Хацьки – 13000,00 грн

с.Худяки – 50000,00 грн

с.Хутори  – 26000,00 грн

с.Червона Слобода – 309198,00 грн

с. Яснозір′я – 28890,00 грн

села Думанці, Кумейки, Чорнявка – 0 грн

Згідно календарного плану районного ФОСК «Славутич» з початку року  проводиться спартакіада «Найспортивніше село 2017 року», у програмі якої доступні 13 видів спорту. У звітному періоді проведено змагання з кульової стрільби, лижних гонок, легкоатлетичного кросу, міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, богатирські.

Вболівають за спортивний престиж своїх сіл та беруть участь у всіх змаганнях колективи фізкультури сіл Будища, Геронимівки, Руської Поляни, Худяків, Білозір′я. Одне змаганнях пропустили спортсмени Лесьок, Сагунівки, Свидівка. Намагаються вболівати та підтримувати спорт  у Байбузах, Хацьках, Червоній Слободі відвідавши 4 змагання та Хуторах взявши участь у 3 змаганнях. Нажаль на низькому рівні залишається участь у районних змаганнях сільських колективів Дубіївки, Вергунів, Степанок, Тубільці, Яснозір′я, які спробували свої сили тільки двічі. Лише один раз взяли участь у змаганнях аматори Мошен, Думанців, Чорнявки.

У звітному періоді проведені чемпіонат району з кульової стрільби серед воїнів АТО, турнір з волейболу серед ветеранів у Яснозір′ї та Руській Поляні, турнір з гандболу у Руській Поляні.

На підставі календаря ігор ГО Федерація футболу проводить Чемпіонат району з футболу за участю   18 сільських   команд. Цією ж організацією проведено Кубок району з футболу, учасниками якого  були 11 команд та зимовий чемпіонат з міні-футболу за участю 12  команд.

Три перспективні спортсмени (кандидати в майстри  спорту) отримують районні стипендії: два кікбоксери Вергунівської секції зі східних єдиноборств – Віктор Вітряк, Запорожець Олександр, та один гімнаст зі Свидівка – Ілля Ковтун. Останній здобув п’ять золотих нагород у фіналі III Міжнародних змаганнях, які проходили в Будапешті з гімнастики в червні 2017 року.

Черкаським районним ФОСК «Славутич» забезпечено участь збірної команди району у обласній спартакіаді серед депутатів районних, сільських та селищних рад.

Колективам фізкультури сіл району придбано інвентар на суму 11,8 тис.грн.

За звітний період Черкаською районною ДЮСШ «Мрія» було проведено 8 змагань:

 1. Різдвяний турнір з футзалу серед юнаків в м. Черкаси (січень);
 2. Відкритий чемпіонат:

3ДЮСШ «Мрія» з баскетболу в с. Р. Поляна (18 лютого).

 1. ДЮСШ «Мрія» з футболу серед юнаків в с. Геронимівка (22 квітня 2017 р).
 2. ДЮСШ «Мрія» зі спортивного орієнтування в с. Яснозір’я (29 квітня 2017 р.).
 3. ДЮСШ «Мрія» з дзюдо серед юнаків та дівчат в с. Сагунівка, 06-07 травні 2017;

7.ДЮСШ «Мрія» з боксу серед юнаків с. Ч. Слобода                  (27-28 травня 2017 р.

 1. Чемпіонат ДЮСШ «Мрія» з футболу серед юнаків 2003-2005 р.н. присвячений Дню захисту дітей в с. Р. Поляна (01 червня 2017 р).

27 травня 2017 в селі Степанки Черкаського району за участі голови райдержадміністрації А. Яріша та зірок українського футболу (Сергій Коновалов, заслужений майстер спорту України, володар кубку України;  Володимир Доманський,  депут обласної ради та інші гості з Києва). було проведено фінальну частину турніру серед дитячих команд з міні–футболу «Кубок Відкриття» сезону 2016/17 року. Так, за підсумками турніру переможцем стала команда с. Степанки, друге – команда с. Геронимівка, третє –   с. Хацьки та відповідно четверте місце посіла команда с. Леськи.

За першу половину 2017 року  вихованці ДЮСШ «Мрія» взяли участь у 39 спортивних заходах: Чемпіонатах області та України, Всеукраїнських турнірах,  що проходили по всій Україні (Черкаси, Корсунь- Шевченківський, Ковель, Київ, Кам’янське, Кременчук, Трускавець, Надвірна, Коростишів, Львів, Очаків, Одеса). Черкаською районною ДЮСШ «Мрія» було проведено навчально-тренувальні збори для підготовки провідних спортсменів району до участі у складі збірних команд області в Чемпіонатах України та Всеукраїнських турнірах.

В звітному періоді збережено мережу відділень з видів спорту та відкрито відділення з боксу в селах Р. Поляна та Свидівок. В ДЮСШ «Мрія» пріоритетними видами спорту є дзюдо, бокс та спортивне орієнтування. В цих видах спорту досягнуті високі спортивні результати, які були відмічені Черкаською районною державною адміністрацією. Так, семеро вихованців відділень дзюдо та спортивне орієнтування в 2017 році отримують стипендію ЧРДА.

Матеріальна база галузі району налічує 108 спортивних споруд, які на балансах сільських рад та загальноосвітніх закладів. Всі об′єкти використовуються для проведення тренувань, сільських та районних змагань.

12 сіл району мають посади спорт інструкторів.

Станом на 1 липня 2017 функціонують 26 дошкільних навчальних закладів, у яких створено належні умови для формування, збереження та зміцнення здоров’я дітей.

Фізкультурно-оздоровча робота здійснюється інструктором із фізичного виховання тільки у дошкільних навчальних закладах «Лісова казка» с. Мошни, «Дніпряночка» с.Червона Слобода, «Червона шапочка» с. Білозір’я, «Берізка» с. Руська Поляна, в інших закладах – вихователями дошкільного закладу.

У 8 дошкільних навчальних закладах та 1 навчально-виховному комплексі обладнано спортивні зали, що дає змогу раціонально використовувати їх у роботі з дітьми різних вікових категорій та різних рівнів фізичного розвитку. У 18 дошкільних закладах спортивні заходи проводяться у групових приміщеннях та музичній залі, обладнаній фізкультурним обладнанням. Для занять на свіжому повітрі облаштовано ігрові та спортивні майданчики.

У Черкаському районі функціонує 30 загальноосвітніх навчальних закладів.

Станом на 1липня 2017 у школах району обладнано 29 спортивних майданчиків (14 – комплексних, 15 – пристосованих), 1 футбольне поле, 12 спортивних залів, площа яких не менше 162 кв.м, 21 приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, 4 – із тренажерним обладнанням. Кожна школа має необхідний мінімум для виконання програми.

На придбання спортивного обладнання та інвентарю, капітальні ремонти спортивних залів та споруд використано близько 642 тисячі гривень. У п’ятнадцяти школах району встановлено гімнастичні комплекси на суму понад 190 тисяч гривень. Будищенській загальноосвітній школі встановлено тренажерний комплекс, придбаний за кошти сільської ради та переданий на баланс школи. У спортивних залах Руськополянської та Худяківській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів відремонтовано покрівлі дахів.  Замінено вікна в спортивних залах Червонослобідської №2, Хутірської та Руськополянської загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №2. Проведено поточні ремонти фасадів спортивних залів у Руськополянських №1 та №2 загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів.

У загальноосвітніх школах району працюють 37 учителів фізичної культури, які мають відповідну освіту, працюють за спеціальністю та відповідають фаховому рівню.

Відповідно до Типового навчального плану на вивчення предмету «Фізична культура» у 1-9, 10-11 класах відведено 3 години на тиждень у 340 класах, що становить 88% від загальної кількості класів. Третьою годиною охоплено 5943 учнів. У Мошнівській загальноосвітній школі І-ІІІст. функціонують 10 та 11 клас, у Чорнявському НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІст.» 10 клас спортивного профілю із викладанням фізичної культури 5 годин на тиждень.

З метою оздоровлення і фізичного загартування дітей шкільного віку щорічно проводяться Спартакіади школярів із десяти видів спорту. За результатами проведених змагань переможцями районних комплексних навчально-виховних спортивних заходів у 2016-2017 навчальному році стали команди Яснозірської, Червонослобідської №1, Вергунівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІст., Нечаївської загальноосвітніх шкіл І-ІІст.

На виконання наказу Управління освіти та науки Черкаської обласної державної адміністрації від 30.11.2016 №01 «Про. проведення у 2016-2017 н.р Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», з метою національно-патріотичного виховання, відродження національних традицій і культурної спадщини українського козацтва та усвідомлення цілеспрямованого розвитку козацького руху серед дітей та учнівської молоді 04 травня 2017 на базі Геронимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний етап Всеукраїнської дитячої військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Із 14 по 17 червня 2017 року у с. Будище проходила районна гра-випробування «Котигорошко», в якій випробовували свої сили 20 команд із 18 навчальних закладів району. Загалом участь у грі взяли 350 учнів 5-11 класів.  Протягом чотирьох днів команди виборювали перемогу в спортивних та веловипробуваннях, знаннях із топографії та краєзнавства, вміннях орієнтуватися на місцевості та подоланні туристичної смуги перешкод.

         Згідно з результатами змагань переможцями у молодшій віковій групі стали:

І місце –  команда Черкаської районної станції юних натуралістів.

ІІ місце – команда Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце  – команда Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

         Переможцями змагань у старшій віковій групі стали:

І місце – команда Степанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – команда Леськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – команда Сагунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

За звітний період серед школярів проведено 157 змагань різного рівня (внутрішкільних, районних, обласних), в яких взяли участь 2298 учнів. Активно розвивається позакласна та позашкільна фізкультурно-масова робота. У школах систематично проводяться спортивні свята, Дні здоров’я, спартакіади, різноманітні змагання та конкурси. У загальноосвітніх закладах району працює 102 спортивні секції із десяти видів спорту, які відвідують 1678 учнів.

Аналізуючи розвиток фізичної культури і спорту в  районі виявлено основні проблеми:

 1. Потреба в удосконаленні системи організаційного та кадрового забезпечення розвитку фізкультурно-спортивної сфери.
 2. Недостатній рівень фінансового забезпечення
 3. Недостатня мережа спортзалів і стадіонів для заняття фізичною культурою і спортом.

4.Низький рівень організації спортивно-масових заходів районною  федерацією футболу.

 1. Незацікавленість підприємців, комерційних та інших структур щодо розвитку фізичної культури і спорту, оздоровлення своїх працівників.
 2. Недостатня зацікавленість місцевою владою в заохоченні населення щодо здорового способу життя.

7.Необхідність реформування організаційних основ фізкультурно-спортивного руху, стимулювання створення широкої мережі фізкультурно-спортивних клубів, починаючи із школи, які б забезпечили належне проведення спортивно-масових та оздоровчих заходів на території сільської ради.

8.Відновлення втрачених традицій фізичного вдосконалення молоді.

9.Формування резерву та підготовки тренерських кадрів, працівників у галузі фізичного виховання.

Відділ у справах сім′ї, молоді та спорту співпрацює з такими ЗМІ, як газети «Сільські обрії» та «Нова доба», сайти «Черкаський спорт», «Чемпіон». Досягнення наших вихованців також кожного тижня висвітлюються на сайтах Черкаської районної ради та Черкаської райдержадміністрації.

 

26.07.2017

17-24 липня 2017 року в м. Ужгород був проведений командний чемпіонат України серед юнаків зі спортивного орієнтування та відкритий чемпіонат України серед школярів зі спортивного орієнтування. В складі збірної команди Черкаської області районну ДЮСШ « Мрія» представляли районні стипендіати – Анастасія Хворостян і Роман та Катерина Пащини.                       У підсумковому загальнокомандному протоколі найвищу сходинку ( із 23 команд ) посіла збірна команда Черкаської області .

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших спортивних перемог!

 

 

 

 

10.07.2017

Вихованці ДЮСШ «Мрія» – призери чемпіонату  Черкаської області зі спортивного орієнтування

Традиційно для орієнтувальників районної ДЮСШ «Мрія» липень розпочався з відкритого командного чемпіонату Черкаської області серед юнаків зі спортивного орієнтування «Кубок Дружби». Цього року спортсменів України  приймало мальовниче село Будище, що на березі р. Вільшанка. Загалом на гостинну черкаську землю завітали 11 команд Кіровоградської, Житомирської, Херсонської, Харківської, Луганської, Полтавської, Запорізької областей, команди м. Києва та господарі змагань.

Свої сили орієнтувальники випробовували на середній, довгій та спринтерській дистанціях. І не дарма, адже було за що боротися: дякуючи спонсору змагань – дочірнє підприємство «Перемога Нова» с. Будище переможці та призери нагороджувалися медалями, грамотами та продукцією підприємства. Команди, котрі посіли 1-3 місця були нагороджені кубками та грамотами.

Районні орієнтувальники с. Сагунівки та с.  Яснозір’я показали високі результати : за сумою трьох днів  Анастасія Хворостян, Вадим Петрович стали другими, Карина В’юник, Владислав Гонор та Володимир Царенко посіли третю сходинку, зовсім трішки не вистачило Дар’ї Білоус яка була четвертою .

В  командному  заліку команда ДЮСШ «Мрія» виборола бронзову нагороду, срібло повезли додому КДЮСШ «Пуща Водиця»,  а перемогу здобули КДЮСШ м. Черкаси.

Хочеться відмітити, що відділення спортивного орієнтування с. Яснозір’я взяли участь у змаганнях завдяки спонсорській допомозі СТОВ «Пономар» с. Яснозір’я в особі директора Сергія Вікторовича Якименка та заступника Віталія Володимировича Вергуна.  СТОВ «Пономар» уже протягом трьох  років допомагає орієнтувальникам  та  футбольній команді  яснозірської школи. А саме :

-транспортом та  пальним для поїздок на районні, обласні змагання та Чемпіонати України,

– косінням шкільного стадіону, закупівлею продуктів для шкільної столової та комп’ютерної техніки,

– покраскою спортивної зали.

 

30.06.2017

Турнірна таблиця по футболу

Вища ліга

І В Н П Р-м О
1 Яснозір’я 5 5 18-3 15
2 Геронимівка 6 4 1 1 24-4 13
3 Леськи 6 3 1 2 15-15 10
4 Тубільці 5 3 2 8-11 9
5 Сагунівка-1 6 2 2 2 7-7 8
6 Степанки 6 1 5 5-19 1
7 Вергуни 6 1 5 12-31 1

Перша ліга

І В Н П Р-м О
1 Хутори 7 7 28-3 121
2 Худяки 8 6 1 1 27-9 19
3 «Темп» с. Руська Поляна 7 5 1 1 24-11 16
4 Будище 8 5 1 2 20-19 16
5 Білозір’я 8 4 1 3 28-15 13
6 «Олімп» с. Руська Поляна 8 4 4 14-14 12
7 Хацьки 9 3 1 5 13-23 10
8 Дубіївка 8 3 5 21-24 9
9 Мошни 8 1 1 6 12-21 6
10 Сагунівка-2 8 1 1 6 9-25 4
11 Свидівок 7 7 12-40 0

 

КАЛЕНДАР ІГОР

ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2017 РОКУ

1 коло

Вища ліга

9 липня (неділя)

 1. «Рось» с. Тубільці – с. Яснозір’я.

 

Перша ліга

1 липня (субота)

 1. ФК «Будище» с. Будище – «Темп» с. Руська Поляна.
 2. «Темп» с. Хутори – «Дніпро» с. Свидівок.

Початок ігор о 16:00 годині.

Час початку гри може бути змінено за домовленістю двох команд.

За інформацією Федерації футболу Черкаського району

30.06.2017

 

Минулої неділі мальовничий берег річки Вільшанка в селі Байбузи зібрав любителів волейболу.

Турнір з волейболу серед ветеранів «Кубок Вільшанки» був проведений вже вшосте.

За кубок та медалі приїхали позмагатись команди «Дубовик»         с. Руська Поляна та «Кристал» м. Городище.

Після урочистої частини команди с. Байбузи та с. Руська Поляна розпочали свій шлях до перемоги. Ця гра закінчилась з рахунком 2:0 (по партіям) на користь господарів змагань. З таким же рахунком с. Байбузи перемогли і команду «Кристал» м. Городище. За друге та третє місця боротьба між командами «Дубовик» та «Кристал» була на рівних і лише третя партія визначила «срібного» та «бронзового» переможців.

В результаті ігор місця розподілились так:

1 місце – Байбузи

2 місце – «Дубовик» с. Р. Поляна

3 місце – «Кристал» м. Городище.

У завершенні турніру, завдяки старанням сільського голови Петра Лисенка, спортсмени, гості та вболівальники пригощалися юшкою та козацькою кашею.

21.06.2017

Упродовж квітня-травня відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської районної дерджавної адміністрації було оздоровлено 3 дітей в ДП «МДЦ» «Артек» в м. Києві. Серед яких    двоє дітей знаходяться під опікою та одна дитина з багатодітної родини. З початку року Черкаською центральною районною лікарнею оздоровлено 101 дитину у місцевих санаторних закладах та 4 дитини в «республіканських» дитячих санаторіях.

Окрім того, з пільгових категорій дитячого населення було оздоровлено 49 осіб: 21 дитина – з багатодітних сімей;  13 дітей, що виховуються в неповних сім’ях; 2 дітей з малозабезпечених родин;  7 дітей, які перебувають під опікою; 4 дитини з сімей внутрішньо переміщених осіб; та 2 дітей-інвалідів.

Сільська рада с. Руська Поляна безкоштовно оздоровлює 13 дітей в санаторії «Руська Поляна» та планує оздоровити ще 13, Мошнівська сільська рада  закупила 3 путівки для категорійних дітей, які наразі оздоровлюються.

Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації виділено 54 путівки для дітей соціально-незахищених категорій у дитячі оздоровчі заклади.

Оздоровлення дітей почнеться з 17 липня і триватиме до 6 серпня 2017 року.

У Черкаському районі на диспансерному обліку  знаходиться 2920 дітей шкільного віку.

 

21.06.2017…………………………………………………………………………………………………………………….

Дані про хід чемпіонату району станом на 20 червня 2017 року, та календар найближчих ігор.

Турнірна таблиця чемпіонату Черкаського району з футболу

Вища ліга

І В Н П Р-м О
1 Яснозір’я 5 19-3 15
2 Геронимівка 5 3 1 1 11-2 10
3 Леськи 6 3 1 2 15-15 10
4 Тубільці 5 3 2 8-11 9
5 Сагунівка 6 2 2 2 7-7 8
6 Вергуни 5 1 4 10-18 1
7 Степанки 6 1 4 5-21 1

Перша ліга

І В Н П Р-м О
1 Худяки 8 6 1 1 29-9 19
2 Хутори 6 6 17-1 18
3 «Темп» с. Руська Поляна 7 5 1 1 24-11 16
4 Будище 7 5 1 1 20-13 16
5 «Олімп» с. Руська Поляна 7 4 3 14-13 12
6 Білозір’я 7 3 1 3 22-15 10
7 Дубіївка 7 3 4 19-19 9
8 Хацьки 8 2 1 5 9-22 7
9 Мошни 7 2 5 11-17 6
10 Сагунівка-2 7 1 6 5-24 1
11 Свидівок 7 7 12-40 0

КАЛЕНДАР ІГОР

ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2017 РОКУ

1 коло

Вища ліга

VІІІ тур 25 червня (неділя)

 1. Маїс» с. Вергуни – «Колос» с. Геронимівка.
 2. «Рось» с. Тубільці – с. Яснозір’я.

Перша ліга

IХ тур 24 червня (субота)

1 липня – резервний день

 1. с. Хацьки – «Олімп» с. Руська Поляна.
 2. «Євраліс» с. Сагунівка-2 – с. Мошни.
 3. «Арсенал» с. Дубіївка – «Темп» с. Хутори.
 4. «Темп» с. Руська Поляна – с. Худяки.
 5. с. Білозір’я – ФК «Будище» с. Будище.

«Дніпро» с. Свидівок – вихідний.

Початок ігор о 16:00 годині.

Час початку гри може бути змінено за домовленістю двох команд.

12.06.2017…………………………………………………………………………………

Чемпіонат району з легкоатлетичного кросу

Пройшов  11.06.2017 в с.Будище в рамках спартакіади «Найспортивніше село 2017 року». У змаганнях взяли участь 7 команд з загальною кількістю 39 осіб.

На церемонії відкриття спортсменів привітали начальник відділу у справах сім′ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Бовт та сільський голова Григорій Приходько.

На дистанції 1000 м серед дівчат перемогла Наталя Попович з Лесьок. Другою фінішувала Катерина Павлович  з Руської Поляни, бронзова нагорода у Аліни Петренко з Будища.

У чоловіків на трасі довжиною 2000 м І місце посів Олександр Саттаров з Геронимівки, друге місце на рахунку у Артема Мотруніча з Геронимівки, ІІІ – у Михайла Карпа з Геронимівки.

Після підведення підсумків загальнокомандного заліку:

І місце у команди Геронимівки, ІІ – у Лесьок, ІІІ – у Будища.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами, вимпелами.

07.06.2017…………………………………………………………………………………

Розпочався Play-off  першості Черкаської області з футболу серед дитячих команд 2016-2017 років, в який вийшли 6 кращих команд, в тому числі і команда Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» (с. Ч. Слобода).

Перша гра відбулась 6 червня між командами ДЮСШ «Мрія» – «Черкаський Дніпро» с. Білозір’я  на полі с. Ч. Слобода.

Гра була багата на моменти, але голів в першому таймі глядачі так і не побачили. В другому таймі команда с. Білозір’я відкрила рахунок після штрафного удару. Матч завершився з рахунком 2:0  в пользу «Черкаського Дніпра» Білозір’я.

Матч відповідь відбудеться 9 червня 2017 року в с. Білозір’я, на якому ми сподіваємось наша команда реабілітується.

 

 

07.06.2017………………………………………………………………………………….

02-03 червня 2017 року в Одесі пройшов XV відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо «Кодокан», який традиційно до Дня захисту дітей збирає юних дзюдоїстів з усієї країни. Близько 500 учасників боролись за медалі в цілому ряді вагових та вікових категорій. В змаганнях також взяли участь спортсмени з Росії, Білорусії та Молдови.

Черкаську районну ДЮСШ «Мрія» представляли юні спортсмени сіл Сагунівка та Худяки. Наймолодший наш дзюдоїст 2011 р.н. Михайлик Даниїл (на фото) у ваговій категорії 18 кг здобув перемогу, а Пустовалов Всеволод у ваговій категорії +46 кг став срібним призером.

Зразу після «Кодокану» в Одесі пройшов відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат «Європа». Організатори присвятили турнір пам’яті воїнів Небесної сотні. На ці змагання приїхали близько 1000 учасників, та розіграли 200 комплектів нагород. Досвідчений вихованець ДЮСШ «Мрія» Мамедов Едуард на одеському татамі завоював третє місце у ваговй категорії 25 кг.

 

 

 

 

 

Директор ДЮСШ                                                                                   А. А. Жил

31.05.2017……………………………………………………………………………………

Вихованці районної ДЮСШ «Мрія» повернулись з Чемпіонату України з боротьби самбо, серед юнаків та дівчат молодшого та середнього віку.

Чемпіонат України традиційно відбувся на березі Чорного моря, у місті Очаків Миколаївської області, з 27 по 30 травня 2017 року, на учбово-спортивній оздоровчій базі “Динамо”. Видовищні і яскраві сутички зібрали в Очакові багато гостей, друзів та батьків юних спортсменів.

Хорошу техніку, на думку тренера, продемонстрував досвідчений спортсмен Руслан Короп, який зайняв високе п’яте місце. В двадцятку кращих в своїх вагових категоріях потрапили також наші спортсмени: Олексій Зайченко, Денис Оскаленко, Руслан Магльований та Вячеслав Філіпов.

Директор ДЮСШ                                                                                   А. А. Жила

 

 

31.05.2017………………………………………………………………………………………

Минулими вихідними спортсмени ДЮСШ «Мрія» приймали участь у змаганнях зі спортивного орієнтування Kyiv City Race.

Перший день відбувався у мальовничому куточку столиці – ботанічному саду ім. Гришка, де спортсмени змагалися на спринтерських дистанціях. Вже традиційно для цих змагань орієнтувальники фінішували червоною доріжкою. Підкорила спринтерську дистанцію у своїй віковій категорії наша Анастасія Хворостян та посіла першу сходинку, Роман Пащина став другим.

У неділю орієнтувальники змагалися на довгих дистанціях містом – city race. Окрім відносно нового формату для України, особливістю цього дня ще й було маневрування між натовпом людей, які брали участь у Пробігу під каштанами та просто святкували день Києва.  Ще одна родзинка дистанції – обіцяне пробігання Золотих Воріт та Софіївського і Михайлівського соборів. На довгій дистанції Анастасія Хворостян стала четвертою, а Роман Пащина втримав другу позицію.

Результати двох днів розраховувались за балами в залежності від часу долання дистанцій переможцем та учасником. Наші вихованці Анастасія Хворостян та Роман Пащина в підсумку двох днів вибороли срібні нагороди.

Підготувала команду до змагань тренер ДЮСШ «Мрія» Віталіна Джулай.

 

Директор ДЮСШ                                                                                   А. А. Жила

30.05.2017……………………………………………………………..

 

Про стан підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році

Одним із найважливіших завдань місцевих органів виконавчої влади у сфері соціального захисту дітей, є реалізація права на оздоровлення та відпочинок, що вимагає комплексного підходу до надання дітям оздоровчих послуг, належної підготовки, своєчасного відкриття  та забезпечення усього  необхідного для роботи  дитячих закладів оздоровлення та відпочинку пришкільних таборів.

Показник загальної кількості дітей шкільного віку в Черкаському районі за статистичними даними другий серед міст та районів області (7567 дітей). У 2016 році послугами з оздоровлення та відпочинку оздоровчими послугами було охоплено 3074, з них оздоровлено 1024 дитини, що становить 13,5 відсотків від загальної чисельності, відпочинком охоплено 2078 дітей, що становить 27,1 відсотків.

За 2016 рік до оздоровлення дітей пільгових категорій долучилось 50 відсотків сільських рад, але з дуже малим показником чисельності дітей, задіяних у кампанії оздоровленні ( від 2 до 10 дітей):

 • Будищанська (2 дитини з багатодітних родин в санаторій Україна та оздоровчий табір «Придніпровський»);
 • Геронимівська (3 дітей з багатодітних родин в санаторій Україна); Леськівська (14 дітей з них 1 дитина обдарована, 3 дитини працівників соціальної сфери, 2 дітей учасників АТО, 6 з малозабезпечених та 1 з багатодітної родин у Пролісок);
 • Руськополянська (10 дітей з яких 5 дітей учасників АТО, 2 дітей з малозабезпечених сімей, 1 дитина сирота та 2 позбавлених батьківського піклування в сан. «Руська Поляна»);
 • Свидівоцька (виділено 25 тис грн. допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО, напівсиріт, інвалідів, з багатодітних та малозабезпечених сімей);
 • Тубільцівська ( 6 тис.грн допомоги на оздоровлення 6 сім’ям у яких діти-інваліди);
 • Яснозірська (2 дитини, з яких 1 з сім’ї  переселенців та 1 з багатодітної до Холодноярської республіки в с. Леськи);
 • Чорнявська (7 дітей проводили свій відпочинок у Клубі юних моряків); Софіївська (до кінця року планується виділити 2,5 тис грн.. дитині-інваліду);
 • Сагунівська (5 дітей з малозабезпечених родин у сан. «Руська Поляна» та 1 дитина-сирота у «Сосновий бір»);
 • Мошнівська (3 дітей з багатодітних малозабезпечених родин- у«Сосновий бір»). На жаль, 6 тис грн., виділених Мошнівською сільською радою не використані.

Показники кількості дітей пільгових категорій, які забезпечено послугами з оздоровлення та відпочинку у 2016 році:

– діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування – 80 (всього 80 –           100,0 відсотків);

– діти-інваліди – 61 (всього 168 );

– діти із багатодітних та малозабезпечених родин – 574 (всього 857)

– талановиті та обдаровані діти – 386 (всього 410 );

– діти які перебувають на диспансерному обліку – 3210 (всього 3210) із них стаціонарно – 537.

– діти внутрішньо переміщених осіб – 48 ;

– діти учасників АТО – 88.

Проте, за показниками чисельності дітей, яких було охопллено оздоровленням та відпочинком та показниками фінансового забезпечення оздоровчої кампанії за 2016 рік Черкаський район зайняв 23 місце з 26 районів в Черкаській області ( всього 40% від загальної кількосьі дітей, в 2015 році – 30%).

Серед основних причин низьких показників – відсутність достатньої фінансової підтримки з боку органів місцевого самоврядування та проведення літнього відпочинку дітей тільки в одному таборі на базі шкіл району, що негативно впливає на кількісний показник з оздоровлення і відпочинку.

Черкаською районною державною адміністрацією затверджено розпорядження  № 146 «Про підготовку та проведення оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2017 року» та створено штаб з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2017 року (далі – штаб).  Проведено робочу нараду штабу, де головними питаннями зсідання були проблема низького показника чисельності дітей в кампанії відпочинку внаслідок роботи тільки одного табору на базі школи, фінансування, координація всіх відділів і служб відповідальних за оздоровлення.

Відповідно до районного розпорядження від 12.05.2017 №146           «Про підготовку та проведення оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2017 року» необхідно:

1) передбачити в місцевих бюджетах кошти на:

оздоровлення і відпочинок не менше 65 відсотків від загальної кількості дітей шкільного віку, в тому числі 100 відсотків дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

2) вжити заходів щодо створення оптимальних умов для безпечного та ефективного перебування дітей у закладах оздоровлення і відпочинку, недопущення скорочення кількості дітей, які потребують оздоровлення, порівняно з літнім періодом 2016 року, та забезпечити охоплення послугами оздоровлення і відпочинку дітей шкільного віку не менше 70 відсотків;

Важливим моментом у оздоровчій кампанії є сприяня залученню в установленому порядку коштів фондів, СТОВів, підприємств, установ, організацій для фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Найголовнішою проблемою питання літньої кампанії оздоровлення і відпочинку є фінансування.

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Програми оздоровлення та відпочинку дітей Черкаського району на 2014-2017 роки та з метою забезпечення якісного організованого відпочинку            і оздоровлення дітей, загальна сума коштів, яка планується на кампанію оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2017 рік  – 739,500 грн. З них: 290,000 грн – на відпочинок у пришкільних таборах, 260, 000 грн – на оздоровлення та реабілітацію дітей-інвалідів, 162,500 грн – на закупівлю путівок для категорійних дітей (що є надзвичайно малим показником, оскільки в середньому одна путівка в приміських таборах коштує 3000 грн, а путівка на море – 4 000 грн), 17 000 грн – заплановано Білозірським ОТГ.      З 22 сільських рад, тільки Будещанська сільська рада виділила 10 000 грн.

Недостатнє фінансування призводить до зниження кількісного показника, та невзмозі охопити переважну більшість дітей різних незахищених категорій. Зокрема, найменший показник оздоровлення серед дітей, що постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Відділ тісно співпрацює з Черкаською центральною районною лікарнею, де оздоровлення проводиться протягом року. Серед дітей шкільного віку на диспансерному обліку знаходиться 2920 дітей.

Відділ сім’ї, молоді та спорту провів роботу у пошуках оздоровчих таборів для оздоровлення дітей сіл району влітку 2017 року. На колегію запрошено генерального директора ДП «Черкаський турист» (табір «Придніпровка») Лубніна Олександра Олександровича, директора санаторію «України» Буланову Вікторію Іванівну та директора дитячого табору «Холодноярська республіка» Мороза Івана Яковича.

Питання оздоровлення і відпочинку є важливим, оскільки діти – наше майбутнє і воно потребує інвестицій громадськими коштами вже зараз. «Оздоровлення» – означає «здорові діти». Здорові діти – здорова нація.

29.05.2017……………………………………………………………………………………………………………………………….

27.05.2017 в селі Степанки Черкаського району було проведено фінальну частину турніру серед дитячих команд з міні–футболу «Кубок Відкриття» сезону 2016/17 року. Так, за підсумками турніру переможцем стала команда с. Степанки, друге – команда с. Геронимівка, третє – с. Хацьки та відповідно четверте місце посіла команда с. Леськи. Переможцям та призерам змагань було вручено заслужені нагороди гостями і організаторами турніру. Нагородження провели Анатолій Яріш, голова Черкаської РДА;  Сергій Коновалов, заслужений майстер спорту України, володар кубку України;  Володимир Доманський,  депут обласної ради та інші гості з Києва. Також гостями турніру колегіально було нагороджено іменними кубками у номінаціях:
“Кращий воротар” – Данило Варич (с Хацьки) ,
“Кращий захисник ” – Руслан Євич  (с. Леськи) ,
“Кращий гравець” – Андрій Месан (с. Степанки) ,
“Кращий бомбардир ” – Володимир Цуркан  ( с. Хацьки),
” Зірка футболу” –  Максим Черненко  (с Геронимівка)

 

 

 

24.05.2017………………………………………………………………………

Дзюдоїст ДЮСШ «Мрія» виконав норматив «Кандидат у майстри спорту» на Чемпіонаті України

У Львові 13-15.05.2017 р. пройшов Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років та до 15 років. Це найвищі за рангом змагання з дзюдо, в яких можуть приймати участь спортсмени цього віку.

В Чемпіонаті приймали участь збірні всіх областей України. В складі збірної команди Черкаської області виступали вихованці відділення дзюдо Черкаської районної ДЮСШ «Мрія».

Учень ДЮСШ «Мрія» з с. Худяки Олексій Зайченко став бронзовим призером серед юнаків до 15 років у ваговій категорії 60 кг та виконав норматив «Кандидат у майстри спорту України».

Ми вітаємо спортсмена та тренера Олега Вікторовича Джулай і бажаємо їм вдалих виступів у майбутньому.

 

 

 

 

 

 

Директор ДЮСШ                                                                                                                              А. А. Жила

15.05.2017…………………………………………………………………………

Відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу серед юніорів та відкритий чемпіонат м. Черкаси з боксу серед юнаків та дівчат  у спортивній залі КДЮСШ «Вулкан» Черкаської міської ради з 11 по 13 травня 2017 року.

Як повідомляють організатори змагань: «Цей чемпіонат зібрав рекордну кількість учасників, майже 200 боксерів з області змагалися за нагороди».

Участь у змаганнях приймали наступні команди:

 • ДЮСШ «Мрія» Черкаського району;
 • Збірна Звенигородського району;
 • КДЮСШ «Вікторія» ЧМР;
 • ДЮСШ м. Жашків;
 • ФСТ «Спартак»
 • КДЮСШ «Вулкан»
 • Чигиринська ДЮСШ;
 • СК «Брати Катренки»
 • БК «Манеж-бокс»
 • СК «Боксер»
 • Монастирищенська ДЮСШ;
 • Збірна м. Золотоноші

В урочистому відкритті змагань взяли участь: заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської районної державної адміністрації Сергій Бовт, директор КДЮСШ «Вулкан» Олена Курій, заступник директора КДЮСШ «Вікторія» Олександр Піскун.

Черкаська районна ДЮСШ «Мрія» була представлена спортсменами відділення боксу с. Геронимівка та с. Червона Слобода. Боксери вибороли 17 нагород та здобули наступні місця: першими у своїх вагових категоріях стали Сула Ростислав (с. Геронимівка), Куліда Стас, Куліда Артем та Стельмашов Юрій (с. Ч. Слобода); другі місця вибороли Чумак Данило, Пузіков Сергій, Стрючок Владислав, Величко Андрій (с. Ч. Слобода) та Ковтун Валентин з с. Геронимівка. Бронзу на цих змаганнях завоювали геронимівські боксери: Василенко Максим, Хоменко Нікіті, Костенко Максим, Кириченко Володимир та червонослобідські боксери: Чепурний Данило, Кикоть Микола, Олексієнко Данило, Скринський Андрій.

 

 

 

 

Директор ДЮСШ                                                                              А. А. Жила

15.05.2017…………………………………………………………………………..

14.05.2017 в с.Руській Поляні, в рамках  районної спартакіади «Найспортивніше село 2017 року, пройшли богатирські змагання. Відповідно  програмі відбулися змагання з армрестлінгу, перетягування канату, дартсу серед сільських голів, гирьового спорту. Випробувати свою силу та міць прибули команди 10 сіл району. На урочистому відкритті учасників вітали: депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, начальник відділу у справах сім′ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Бовт, сільський голова Олег Гриценко та учасники художньої самодіяльності  Руськополянського будинку культури. Після підведення підсумків результатів пройшла урочиста церемонія нагородження переможців та призерів.

Дартс

І місце – сільський голова с.Байбузи – Петро Лисенко

ІІ місце – сільський голова с.Руська Поляна – Олег Гриценко

ІІІ місце – сільський голова с. Свидівок – Світлана Вовк

Гирьовий спорт

вагова категорія до 60 кг

І місце – Максим Горбаченко (Сагунівка)

ІІ місце – Сергій Жалдак (Р.Поляна)

вагова категорія до 65 кг

І місце – Віталій Бочковський (Сагунівка)

ІІ місце – Юрій Коваль (Р.Поляна)

ІІІ місце – Віталій Пилипась (Худяки)

вагова категорія до 70 кг

І місце – Роман Настенко (Байбузи)

ІІ місце – Олександр Брик (Сагунівка)

ІІІ місце – Юрій Черненко (Р.Поляна)

вагова категорія до 75 кг

І місце  – Олександр Кучугурний (Сагунівка)

ІІ місце – Михайло Нефьодов (Свидівок)

ІІІ місце – Дмитро Чернов (Р. Поляна)

вагова категорія до 80 кг

І місце – Ігор Журба ( Свидівок)

ІІ місце – Максим Пономарьов (Сагунівка)

ІІІ місце – Олег Медведенко (Сагунівка)

вагова категорія до 90 кг

І місце – Іван Семеняка (Худяки)

ІІ місце – Іван Журба (Байбузи)

ІІІ місце – Вадим Яценко (Р.Поляна)

вагова категорія  90 +кг

І місце – Сергій Хаврученко (Сагунівка)

ІІ місце – Максим Ігнатов (Білозір′я)

ІІІ місце – Григорій Чуб (Леськи)

Армрестлінг

вагова категорія  до 70 кг

І місце – Олександр Мироненко (Свидівок)

ІІ місце – Іван Жук (Худяки)

ІІІ місце – Володимир Чубенко (Білозір′я)

вагова категорія  до 90 кг

І місце – Владислав Білоусько (Свидівок)

ІІ місце – Віталій Назаренко (Леськи)

ІІІ місце – Іван Шраменко (с.Р.Поляна)

вагова категорія  90 +кг

І місце – Богдан Кривошея (Р.Поляна)

ІІ місце – Сергій Кучугурний (Худяки)

ІІІ місце – Віталій Черкаленко (Геронимівка)

Перетягування канату

І місце – команда с.Руська Поляна

ІІ місце – команда с.Леськи

ІІІ місце –  команда с.Будище

Загальнокомандний залік

І місце – команда с.Руська Поляна

ІІ місце – команда с.Сагунівка

ІІІ місце – команда с.Худяки

Всі переможці та призери нагороджені кубками, медалями, вимпелами, грамотами.

15.05.2017……………………………………………………………………………

Відбулося перше засідання районного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2017 року.

10 травня 2017 року члени штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2017 року провели перше засідання.

Головними питаннями порядку денного були: пошук шляхів додаткового фінансування кампанії одзоровлення та вироблення стратегії по збільшенню кількості дітей, охоплених послугами оздоровлення та відпочинку влітку 2017 року.

15.05.2017………………………………………………………………………………

12 травня 2017 року начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Бовт та спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Марія Шевченко разом з представниками інших райдержадміністрацій взяли участь у обласному організаційно-навчальний семінарі з підготовки та проведення оздоровчої кампанії 2017 року.

Під час семінару відбулося ознайомлення з нормативно-правовою базою щодо проведення оздоровчої кампанії, роз’яснення методики складання звітів, налагодження співпраці з об’єднаними територіальними громадами області.

11.05.2017………………………………………………………………………………..

Минулими вихідними в залі дзюдо с. Сагунівка вібдувся відкритий чемпіонат Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» з дзюдо серед юнаків 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011 р.н. та дівчат 2007-2008 р.н. На спортивне свято завітали команди з м. Кам’янка, м. Корсунь-Шевченківський та три команди з м. Черкаси: СК «Плазма», ДЮСШ «Вікторія» та СК «Рюсінкан».

На початку змагань відбулась церемонія відкриття на якій були пристуні: голова с. Сагунівка Ірина Іванівна Бодяненко, директор ДЮСШ «Мрія» Анатолій Андрійович Жила, спортсмени, батьки та вболівальники.

Із-за великої кількості спортсменів, понад 100 осіб, зал було поділено на дві частини, де одночасно проходили поєдинки.

Чемпіонат проходив у запеклій боротьбі, де кожен намагався отримати перемогу. Найсильнішими дзюдоїстами ДЮСШ «Мрія» виявилися Мамедов Едуард, Ціп’ящук Богдан, Пустовалов Всеволод, Петріченко Віталій, В’юник Анастасія, Астанін Антон, Волонтир Владислав, Маляренко Станіслав та Брик Артем.

У кожній ваговій категорії спортсмени були нагороджені медалями та грамотами.

 

 

 

Директор ДЮСШ                                                                              А. А. Жила

 

04.05.2017………………………………………………………………………………..

Відкритий чемпіонат України з кікбоксингу WAKO

З 27 по 29 квітня 2017 року в с. Колоденка Рівненської області відбувся відкритий чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед школярів. На змаганнях були представлені 16 областей України та спортсмени з Молдови. Загальна кількість учасників – 351 особа.

Черкаську область на цих змаганнях представляли спортсмени Вергунівської спортивної секції єдиноборств.

У розділах фул-контакт та лоу-кік стали переможцями Вітряк Віктор (КМСУ) у ваговій категорії вище 63 кг та Олійник Руслана серед дівчат 13-14 років у ваговій категорії до 48 кг.

На початку турніру відбулася урочиста церемонія відкриття на якій були присутні: президент федерації кікбоксингу WAKO України Ольга Павленко, віце президент федерації кікбоксингу WAKO України Юрій Зубов, віце-президент Черкаської обласної федерації кікбоксингу WAKO Василь Патрус, керівництво Рівненської обласної федерації кікбоксингу WAKO, спортсмени та глядачі.

 

Директор ДЮСШ                                                                              А. А. Жила

27.04.17…………………………………………………………………………………….

Орієнтувальники ДЮСШ «Мрія» знову на висоті

 

Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (3-4 етапи), Кубок України (3 етап, спринт) зі спортивного орієнтування (бігом) пройшов з 19 по 24 квітня у Черкаській області.

Урочисте відкриття змагань відбулося в Будинку культури ім. І. Кулика м. Черкаси. Учасників чемпіонату привітали: заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Катерина Коваленко, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, депутат Черкаської обласної ради Сергій Воронов, головний суддя та віце-президент «Федерації спортивного орієнтування Черкаської області» Тетяна Уфімцева.

До участі у чемпіонаті було заявлено понад 400 учасників з 23 команд. Змагання проходили 4 дні на короткій, класичній, спринтерській дистанціях та 3-етапній естафеті. В складі збірної команди Черкаської області у змаганнях взяли участь вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» відділення спортивного орієнтування с. Сагунівка та с. Яснозір’я.

Не дала шансу суперникам та стала абсолютною чемпіонкою у своїй віковій категорії, виборовиши чотири перші місця, Анастасія Хворостян з с. Сагунівка. Каріна В’юник в особистому заліку виборола друге місце, а в естафеті разом з Катериною Пащиною (с. Сагунівка) та Анастасією Кордонською (м. Черкаси) вибороли золоту нагороду. Третє місце в цьому виді посіли Богдана Сухенко та Анастасія Небелиця (с. Яснозір’я) з Діаною Бардик (м. Черкаси).  Також добре в естафеті виступив Володимир Царенко (с. Сагнуівка), який разом з Богданом Устименком та Богданом Зачешигривою (м. Черкаси) посіли друге місце у віковій групі Ч-18.

Молодь з усієї України боролася на поясах “Алиш” у Черкасах.

Близько 100 спортсменів взяли участь у цьому чемпіонаті.

Правила турніру досить прості: спортсмени хапають один одного за пояси та намагаються кинути противника на спину, при цьому дозволяється вдаватися до кидків, підніжок, підсікань, а також до звалювання, захвату двома руками за пояс противника. За кидки нараховуються від 1 до 6 балів. Перший з учасників, який набере 6 балів, стає переможцем. Середня тривалість поєдинку – не більше хвилини.

За Черкаську область виступали і вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія», які вже мають досвід у цьому виді єдиноборств. В результаті поєдинків Пономарьов Максим та Третяк Сергій  стали срібними призерами чемпіонату.

Підготував спортсменів до змагань тренер-викладач Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» Джулай Олег Вікторович.

Боксери ДЮСШ «Мрія» вибороли нагороди на чемпіонаті області з військово-спортивних багатоборств

 

Відкритий чемпіонат Черкаської області з військово-спортивних багатоборств приймав спортивний комплекс «Манеж»  22 квітня 2017 року. Спробували свої сили і наші спортсмени нещодавно відкритого відділення боксу з с. Руська Поляна. Нетипові правила змагань для боксерів не помішали нашим вихованцям вдало виступити у чемпіонаті і завоювати призові місця.

Наша команда виборола 4 золоті нагороди: Олійник Ілля, Бистров Олександр, Черненко Ярослав та Березняк Євген; 2 срібні – Кравченко Дмитро та Литвин Євген; і одну бронзову нагороду завоював Шраменко Артур.

Дзюдоїсти ДЮСШ «Мрія» знову радують своїми досягненнями

Відкритий чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004-2005 р. н. пройшов у палаці спорту «Будівельник» з 21 по 22 квітня 2017 року.

Спортсменів та уболівальників з початком змагань привітали начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, його заступникКатерина Коваленко, очільник обласної федерації дзюдо та самбо Володимир Римар, директор ПС «Будівельник» Світлана Бондар, директор КДЮСШ «Вікторія» Черкаської міської ради Віра Мотріч та старший тренер області Віктор Король.

З 12 вихованців Черкаської районної ДЮСШ «Мрія», які приймали участь у змаганнях, призові місця вибороли 9 дзюдоїстів.

Перші місця у різних вагових та вікових категоріях вибороли спортсмени ДЮСШ «Мрія» Мамедов Тагі та Маляренко Станіслав.

Серед срібних призерів теж було достатньо наших вихованців – Зайченко Олексій, Атамась Анастасія, Петріченко Віталій.

“Бронзу” здобули наші Короп Руслан, Магльований Денис, Бондар Анастасія та Жученко Олександр.

 

Директор ДЮСШ                                                                                                                   А. А. Жила

 

11.04.2017………………………………………………………………………………………..

   З 6 по 9 квітня у Броварах відбулось два Чемпіонати України 2017 року з кікбоксингу WAKO (всі розділи). У легкоатлетичному манежі Київської обласної  школи вищої спортивної майстерності визначали кращих серед дитячих юнацьких спортивних шкіл  та спортивних клубів, також, і серед студентів і випускників вищих навчальних закладів.

На початку турніру відбулася урочиста церемонія відкриття на якій були присутні: працівники відділу молоді і спорту Броварської міськради, президент федерації кікбоксінгу України Ольга Павленко, керівники федерацій єдиноборств, спортсмени та глядачі.

Вергунівську секцію єдиноборств представляли 3 учні, які зайняли наступні місця.

Вітряк Віктор (КМСУ) серед старших юнаків у ваговій категорії вище 63 кг став переможцем у розділах фул-контакт та лоу-кік. Запорожець Олександр у ваговій категорії до 32 кг став срібним призером у розділах фул-контакт та лоу-кік. Олійник Руслана у ваговій категорії до 48 кг виборола бронзу у розділі фул-контакт.

Директор ДЮСШ                                                                                                               А. А. Жила

11.042017………………………………………………………………………………………….

                       Спортсмени ДЮСШ «Мрія» призери Всеукраїнського турніру з дзюдо

IV Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2003-2005, 2006, 2007, 2008, 2009 р.н. проходив в легкоатлетичному манежі Київської школи вищої спортивної майстерності 07-09 квітня 2017 року. Було представлено більше 700 учасників з 10 областей України. В складі збірної команди Черкаської області в змаганнях брали участь вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія».

Добре виступили на змаганнях вихованці ДЮСШ з с. Худяки: Едуард Мамедов став срібним призером змагань у своїй ваговій категорії, Богдан Ціп’ящук виборов бронзову нагороду. Поступився у боротьбі за третє місце та став п’ятим Всеволод Пустовалов.

Готував до змагань спортсменів тренер Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» Джулай Олег Вікторович.

Директор ДЮСШ                                                                                                                               А. А. Жила

11.04.2017………………………………………………………………………………………….

Вихованці ДЮСШ «Мрія» – чемпіони області зі спортивного орієнтування

Відкритий чемпіонат Черкаської області зі спортивного орієнтування (дорослі, юніори, юнаки), Кубок області проходив на базі дитячого оздоровчого табору «Дахнівська січ» з 06 по 09 квітня 2017 року.За нагороди чемпіонату змагались понад сто спортсменів з семи команд: Сміли, Яснозір‘я, Сагунівки, Золотоношки, Драбова та двох команд Черкас.

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник управління у справах сім‘ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, його заступник Катерина Коваленко та президент обласної федерації спортивного орієнтування Тетяна Уфімцева.

Черкаську районну ДЮСШ «Мрія» представляли відділення с. Сагунівка та с. Яснозір’я. Спортсмени змагались три дні на скороченій, довгій та середній дистанціях.

Не дала шансу суперникам Анастасія Хворостян з с. Сагунівка, яка три дні поспіль була кращою на дистанціях і виборола три золоті нагороди. Каріна В’юник в особистому заліку має одну золоту та дві срібні нагороди, Катерина Пащина – срібну і бронзову медалі. Роман Пащина у своїй віковій категорії став переможцем на довгій дистанції. Гідно подолала скорочену дистанцію Дар’я Білоус, яка програла переможцю 1 хвилину та завоювала срібну нагороду. Бронзову нагороду чемпіонату області у найсильнішій групі Ч-21 на скороченій дистанції виборов Володимир Царенко.

Двічі переможцем у свої віковій категорії стала Ірина Бондар з с. Яснозір’я. Іщенко Максим на довгій і середній дистанціях завоював дві срібні медалі. Також срібними призерами стали Богдана Сухенко та Максим Василенко. Треті місця вибороли Анжеліка Сіренко та Анастасія Небелиця. По групі OPEN Ліза Чепурна стала переможцем на середній дистанції та бронзовим призером на довгій дистанції. Срібні нагороди вибороли юні спортсмени Ілля Танабаш та Олексій Пономерно.

Директор ДЮСШ                                                                                                                                                                 А. А. Жила

 

10.04.2017………………………………………………………………………………………………..                               

                                Настільний теніс

09 квітня  в рамках  спартакіади «Найспортивніше село району 2017 року», у Степанках проходив Чемпіонат  району з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 11 сільських команд.

Всі учасники продемонстрували високий рівень підготовки та захопливу гру. Згідно з положенням змагання відбувалися за командним заліком.

Перемогу здобули тенісисти з Білозір′я. Срібні нагороди у команди  Худяків. Бронзові призери – гравці з Хацьок.

Переможців та призерів  нагороджено кубками, грамотами, медалями та вимпелами.

 

 

 

04.04.2017………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Орієнтувальники ДЮСШ «Мрія» вдало відкрили сезон на Чемпіонаті України в м. Трускавець

29 березня 2017 року понад 500 учасників приїхали до Трускавця на відкриття Чемпіонату України із спортивного орієнтування. Захід проводився під патронатом Мінмолодьспорту України й за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

  У рамках змагання відбувся особистий Чемпіонат України серед дорослих, юніорів, юнаків, ветеранів, Кубок України (1-2 етапи, бігом),    Кубок України (1-2 етапи, спринт, бігом), та Всеукраїнські змагання серед вихованців ДЮСШ і позашкільних  закладів.

Тривали змагання до 2 квітня під керівництвом головного судді  національної категорії Василя Березовського (м. Київ).

В складі збірної Черкаської області  в змаганнях взяли участь 6 вихованців Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». Спортсмени змагались 4 дні на надкороткій, подовженій, ультра-середній та скороченій дистанціях. В особистому заліку Анастасія Хворостян виборола дві срібні нагороди на подовженій та ультра-середній дистанціях. На надкороткій дистанції Анастасія поступилась третьому місцю на 10 секунд. В п’ятірку кращих у своїх групах потрапили Роман Пащина та Вадим Петрович.

За тиждень до змагань був організований тренувальний табір з орієнтування, який разом зі змаганнями за програмою особистого чемпіонату України були об’єднані в багаторічний проект, що отримав назву «О-Весна». Планується щорічно навесні проводити змагання згідно з цим проектом саме у Трускавці.

Вітаємо спортсменів та бажаємо їм подальших перемог!

 

04.04.2017……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

                Спортсменки з Черкаського району – кращі!

Чемпіонат Черкаської області з боксу серед молоді, жінок, жінок-молодь, жінок-юніорів приймала спортивна зала КДЮСШ «Вулкан» ЧМР з 31 березня по 2 квітня 2017 року.

За нагороди чемпіонату змагались 85 спортсменів з одинадцяти команд Черкаської області:

 1. Черкаська р-на ДЮСШ «Мрія»
 2. КДЮСШ «Вікторія»
 3. КДЮСШ «Вулкан»
 4. ВПСК «Боксер»
 5. ФСТ «Спартак»
 6. СК «Брати Катренко»
 7. Золотоніська РК ДЮСШ
 8. Умань
 9. СК «Атлант» м.Тальне
 10. Чигиринська ДЮСШ
 11. Звенигородський р-н

     Кращими у своїх вагових категоріях стали учениці Геронимівської ЗОШ Марія Сула (с. Геронимівка) та Ібрагімова Євгенія (с. Свидівок). Срібною призеркою стала Вікторія Кіпа (с. Р. Поляна), яка поступилась Майстру спорту, Чемпіонці Європи Марині Мальованій.

Директор ДЮСШ                                                                                                                                                          А. А. Жила

28.03.2017……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Майстерно та впевнено

26 березня у Геронимівці завершилися фінальні змагання Чемпіонату району з волейболу, який проходив у рамках  спартакіади «Найспортивніше село району 2017 року». Спортсмени всіх  6 команд проявили витривалість та вправність.

За ІІІ-ІУ місце боролися волейболісти Руської Поляни та Геронимівки. Гра виявилась видовищною, адже команди ні на крок не поступалися і постійно наздоганяли суперника в рахунку. Але руськополянцям не вдалося вибороти перемогу і бронзові нагороди отримали спортсмени Геронимівки.

За І-ІІ місце в очному протистоянні зустрілися дві сильні команди: срібний призер 2016 року –  Будище та чемпіон 2016 року – Худяки. Обидві команди показали технічну підготовку та злагоджені командні дії. Але худячани виявилися більш майстернішими та достойно отримали перемогу.

Волейболісти Байбуз та Хацьок розділили  п′яте та шосте місця.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами та вимпелами.

27.03.2017……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

                                        Проведено тренінг

24 березня 2017 року на базі Черкаського районного організаційно-методичного центру бібліотечної та краєзнавчої роботи відбувся тренінг з попередження та протидії торгівлі людьми для завідувачів та працівників сільських бібліотек Черкаського району.

Тренінг провела Марія Шевченко, спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської райдержадміністрації в рамках проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

На тренінгу обговоренню підлягали питання щодо причин торгівлі людьми, групи ризику, міжнародне та національне законодавство у сфері протидії торгівлі людьми, статус осіб, які опинилися в ситуації торгівлі людьми та інші.

Окрім того, під час тренінгу було порушено питання про ідентифікацію осіб, які постраждали від торгівлі людьми, визначення формування розуміння та навичок ролі державних структур у ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми тощо.

Україна є лідером південно-східної Європи за кількістю постраждалих від торгівлі людьми. Особливо це питання дуже актуалізувалось в даний час, коли країна перебуває у стані важкої економічної кризи та гібридної війни. Необізнаність населення в законодавстві та питанні протидії торгівлі людьми призводять до потрапляння людей в сучасне рабство. Найбільшою помилкою наших співвітчизників є думка: «Зі мною такого не станеться». Саме тому важливим є донесення до широких верств населення інформації щодо даних питань.

 

21.03.2017………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Дзюдоїсти ДЮСШ «Мрія» – знов серед переможців

18 березня 2017 року в м. Києві було проведено “І Відкритий Чемпіонат Олімпійського коледжу ім. І. Піддубного” серед юнаків 2004-05, 2006-07, 2008-09, та дівчат 2007-08р.н.

В змаганнях взяли участь близько 400-х ста спортсменів з різних міст України. Таким чином на татамі Олімпійського коледжу зібрались юнні дзюдоїсти з Одеської, Черкаської, Волинської, Хмельницької, Чернігівської, Київської, Сумської, Вінницької, Житомирської, областей та інші.

Вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» гідно представили Черкаський район. Талановиті дзюдоїсти показали яскраву боротьбу та нестримну жагу до перемоги, виборовши два призових місця: Пустовалов Всеволод став срібним призером, а В’юник Анастасія – бронзовим. Програвши в боротьбі за третє місце, Ціп’ящук Богдан та Мамедов Едуард стали п’ятими.

Призери змагань були нагородження медалями  та дипломом, переможці змагань отримали іменні кубки.

Змагання пройшли в дружній та затишній атмосфері.

 

 

 

 

 

Директор ДЮСШ                                                                                     А.А.Жила

21.03.2017………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Вихованці ДЮСШ «Мрія» вшанували пам’ять загиблих співробітників СБУ на Всеукраїнському турнірі

У місті Кременчук на Полтавщині 18-19 березня проходив ІІ Всеукраїнський юнацький турнір по дзюдо, присвячений загиблим співробітникам Служби безпеки України. До учасників змагань звернувся з привітанням Голова СБУ Василь Грицак. «Цей турнір – не просто іспит на вашу міць і силу духу, це насамперед вшанування наших бійців, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України», – наголосив він.

У церемонії відкриття турніру взяли участь заступник Голови СБУ Вадим Поярков, керівник спецпідрозділу «Альфа» Олександр Устименко, ректор Академії Служби Сергій Кудінов, мер міста Віталій Малецький. З початку антитерористичної операції СБУ втратила понад двадцять співробітника. Більшість, прикриваючи своїх товаришів та мирних жителів, загинули від куль на полі бою. «Вони віддали найцінніше, що є у кожної людини – свої життя, щоб ви могли жити під мирним небом, навчатись, тренуватись, міцніти і мужніти», – звернувся до учасників змагань Вадим Поярков.

Організатори турніру – Служба безпеки України та Федерація дзюдо Полтавської області – запросили близько шестисот  юнаків різного віку з усієї України, які представляли майже сімдесят команд. Змагання обслуговували  судді Міжнародної та Національної  категорії Федерації дзюдо України. Переможці  були нагороджені грамотами, кубками та медалями з рук видатних українських спортсменів, чемпіонів світу та чемпіонів Європи – Георгія Зантарая та Артема Блошевського.

Команда Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» привезла додому чотири нагороди. На цьому турнірі Верічєв Дмитро став другим, треті місця в своїх вагових категоріях вибороли – Короп Руслан, Зайченко Олексій та Оскаленко Денис. Слід відмітити також Магльованого Руслана, який зайняв 5 місце.

Наші спортсмени ознайомились з фотодокументальною виставкою пам’яті подвигу українських вояків – співробітників української спецслужби,  які віддали своє життя у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України. Виставка є живою хронікою подій останніх двох років та створена на реальних документах і фотоматеріалах.

За рішенням організаторів та учасників проведення таких турнірів стане доброю традицією та проводитиметься щорічно.

Директор ДЮСШ                                                                                                                                                          А. А. Жила

 

20.03.2017………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  Волейбольні баталії

19 березня пройшли зональні змагання з волейболу. Боротьба точилася серед 18 колективів фізкультури у шести селах району: Вергунах, Чорнявці, Яснозір′ї, Мошнах, Руській Поляні та Геронимівці.  За результатами ігор у фінал вийшли волейболісти Байбуз, Будища, Руської Поляни, Худяків, Геронимівки, Хацьок.

Кожна з команд гідна перемоги. Але змагання є змагання. Тож 26 березня буде визначено переможця та призерів Чемпіонату району з волейболу, як одного з видів програми спартакіади «Найспортивніше село району 2017 року».

17.03.2017…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

                      Щодо пріоритетних     завдань         підготовки літньої  оздоровчої кампанії

                                      2017 року

  Одним із найважливіших завдань місцевих органів виконавчої влади у сфері соціального захисту дітей, є реалізація права на оздоровлення та відпочинок, що вимагає комплексного підходу до надання дітям оздоровчих послуг, належної підготовки, своєчасного відкриття  та забезпечення усього  необхідного для роботи  дитячих закладів оздоровлення та відпочинку пришкільних таборів.

22 лютого 2017 року на комітетських слуханнях з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму міністр молоді та спорту України Ігор Жданов повідомив, що за останні 25 років в Україні більш як вдвічі скоротилася чисельність дітей та молоді віком від 6 до 18 років: з 8,5 млн. осіб у 1991 році до 4,1 млн. осіб у 2016 році. Кількість дітей, що віднесена за станом здоров’я до спеціальної медичної групи, збільшилася вдвічі. Лише 6-10% осіб віком від 12 до 18 років є здоровими. Саме тому організація літнього оздоровлення та відпочинку дітей набуває особливо важливого значення, що має на меті забезпечення поліпшення стану їх здоров’я, відновлення життєвих сил, зайнятість у період канікул, запобігання бездоглядності дає можливість продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей.

Показник загальної кількості дітей шкільного віку в Черкаському районі за статистичними даними другий серед міст та районів області (7567 дітей). У 2016 році послугами з оздоровлення та відпочинку оздоровчими послугами було охоплено 3074, з них оздоровлено 1024 дитини, що становить 13,5 відсотків від загальної чисельності, відпочинком охоплено 2078 дітей, що становить 27,1 відсотків.

На оздоровчу кампанію в 2016 році з районного бюджету було виділено 642,1 тис. грн., з яких на оздоровлення дітей –сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування 199,0 тис. грн. , та 250 тис. грн – на дітей-інвалідів.

За 2016 рік до оздоровлення дітей пільгових категорій долучилось 50 відсотків сільських рад,:

 • Будищанська (2 дитини з багатодітних родин в санаторій Україна та оздоровчий табір «Придніпровський»);
 • Геронимівська (3 дітей з багатодітних родин в санаторій Україна); Леськівська (14 дітей з них 1 дитина обдарована, 3 дитини працівників соціальної сфери, 2 дітей учасників АТО, 6 з малозабезпечених та 1 з багатодітної родин у Пролісок);
 • Руськополянська (10 дітей з яких 5 дітей учасників АТО, 2 дітей з малозабезпечених сімей, 1 дитина сирота та 2 позбавлених батьківського піклування в сан. «Руська Поляна»);
 • Свидівоцька (виділено 25 тис грн. допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО, напівсиріт, інвалідів, з багатодітних та малозабезпечених сімей);
 • Тубільцівська ( 6 тис.грн допомоги на оздоровлення 6 сім’ям у яких діти-інваліди); 
 • Яснозірська (2 дитини, з яких 1 з сім’ї  переселенців та 1 з багатодітної до Холодноярської республіки в с. Леськи);
 • Чорнявська (7 дітей проводили свій відпочинок у Клубі юних моряків); Софіївська (до кінця року планується виділити 2,5 тис грн.. дитині-інваліду);
 • Сагунівська (5 дітей з малозабезпечених родин у сан. «Руська Поляна» та 1 дитина-сирота у «Сосновий бір»);
 • Мошнівська (3 дітей з багатодітних малозабезпечених родин- у«Сосновий бір»). На жаль, 6 тис грн., виділених Мошнівською сільською радою не використані.

Загальна сума коштів, яка була витрачена на кампанію оздоровлення і відпочинку дітей за 2016 рік  – 765,1 тис. грн.

Проте, за показниками чисельності дітей, яких було охопллено оздоровленням та відпочинком та показниками фінансового забезпечення оздоровчої кампанії за 2016 рік Черкаський район зайняв 23 місце з 26 районів в Черкаській області.

Серед основних причин низьких показникі – відсутність фінансової підтримки з боку органів місцевого самоврядування та проведення літнього відпочинку дітей тільки в одну зміну, що негативно впливає на кількісний показник.

 Тому пріоритетними завданнями органів місцевого самоврядування на 2017 рік  являється забезпечення оптимізації фінансового та організаційного механізму щодо оздоровлення та відпочинку дітей, та, в обов’язковому порядку, охоплення організованимим формами оздоровлення і відпочинку як мінімум 50% від кількості дітей із числа соціально-незахищених категорій.

Важливим моментом у оздоровчій кампанії є сприяня залученню в установленому порядку коштів фондів, СТОВів, підприємств, установ, організацій для фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Питання оздоровлення і відпочинку є важливим, оскільки діти – наше майбутнє і воно потребує інвестицій громадськими коштами вже зараз. «Оздоровлення» – означає «здорові діти». Здорові діти – здорова нація.

06.03.2017……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Відбувся трьохденний тренінг для тренерів

    20-22 лютого громадською організацією ЛЖВ «Від серця до серця» за підтримки Міжнародної організації з міграції  рамках реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми в Україні», проведений тренінг з підготовки тренерів по протидії торгівлі людьми в Черкаській області.

    Участь в заході взяли представники обласних, міських та районних центрів зайнятості, відділів у справах сім’ї, молоді та спорту, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів праці та соціального захисту населення,  освіти та органів внутрішніх справ. Спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської райдержадміністрації разом з представниками інших районів Черкаської області успішно пройшла навчання з даної теми.

   На тренінгу обговоренню підлягали питання щодо причин торгівлі людьми, групи ризику, міжнародне та національне законодавство у сфері протидії торгівлі людьми, статус осіб, які опинилися в ситуації торгівлі людьми та інші.

    Тренінг для тренерів підсилить спроможність державних установ, органів внутрішніх справ та неурядових організацій у сфері виявлення, ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми, сприятиме їх якісній реабілітації, що створить умови для реалізації прав осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

05.03.2017……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

     22 лютого 2017 року начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської райдержадміністрації взяв участь у комітетських слуханнях на тему: «Функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам в умовах децентралізації влади».

У вступному слові, голова Комітету Артур Палатний наголосив, що функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл є стратегічно важливим питанням для України.

В обговоренні також взяли участь народні депутати України, представники центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники дитячо-юнацьких спортивних шкіл та голови фізкультурно-спортивних товариств.

Детальніше про комітетські слухання можна дізнатися на сайті Верховної Ради України за наступним посиланням:

http://rada.gov.ua/news/Novyny/141000.html ;

р1р2

 

02.03.2017……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н.

бокс1бокс2  Нещодавно в Черкасах відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н. Загалом у змаганнях взяли участь 19 команд, серед яких і вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». Уперше участь у змаганнях брала команда Смілянщини. Загалом за нагороди змагалися 119 спортсменів.бокс 12-3

З початком змагань спортсменів та вболівльників привітали заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, заступник начальника управління у справах сім‘ї, молоді та спорту ЧОДА Катерина Коваленко та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської РДА Сергій Бовт.бокс 19-2бокс 19-1

Черкаську районну ДЮСШ «Мрія» представляли боксери відділень с. Геронимівка, с. Ч. Слобода та с. Р. Поляна. Наші спортсмени у своїх вагових категоріях вибороли наступні місця: Ярослав Швецов завоював бронзу чемпіонату, а Денис Муляр став п’ятим (с. Геронимівка). Другі місця вибороли Владислав Кулєша, Денис Половинка та Володимир Воронін, третю сходинку посів Петро Шкребтій, п’яту – Артем Авраменко (с. Р. Поляна). З с. Ч. Слобода бронзові нагороди повезли додому Владислав Слюсар та Денис Ковтун, достойно боровся і Олексій Гончаренко, який зайняв 5 місце. Чемпіоном області на цих змаганнях став Вадим Прокопенко (с. Ч. Слобода), який в складі збірної області буде виступати на зональних змаганнях серед Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської областей.

 

Директор ДЮСШ                                                                              А. А. Жила

21.02.2017…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

18 лютого відбулися матчі 1/4 фіналу міні-футбольного турніру

футболфутбол3

 

 

 

 

 

футбол2 футбол1

18 лютого відбулися матчі 1/4 фіналу міні-футбольного турніру Кубок “Відкриття”, який 2-й рік поспіль організовує депутат облради Анатолій Яріш з допомогою ФК «Черкаський Дніпро». Жеребкування перед початком змагань визначило пари команд і тут же почалась безкомпромісна боротьба.

Першими на поле вийшли Степанки – Мошни – 9:0. Рахунок повністю відображає події на полі – команда з с. Мошни була прижата до воріт і переходила центр поля дуже рідко. Після перериву, з рахунком 5:0, тренер фавориту здійснив серйозні зміни в складі, але це майже не вплинуло на хід подій.

Сагунівка – Леськи – 1:1, пенальті – 1:3. Цей матч був повним контрастом по відношенню до попереднього і буквально завів трибуни. Гра з перших хвилин пішла рівна і чіпка, потім Леськам вдалось надавити і  відкрити рахунок. Але футболісти з Сагунівки з цим не були згідні, вони моментально прискорились і прижали суперників до воріт. Бойова нічия зберігалась до кінця матчу. І лише по серії пенальті команда с. Леськи перемагає.

Яснозір’я – Геронимівка – 0:4. В рівній і напруженій грі Геронимівка значно краще розпорядилась наданими можливостями. Відкривши рахунок після штрафного за гру рукою, геронимівці ще до перериву провели дві хороші комбінації і довели свою перевагу до трьох м’ячів.

Байбузи – Хацьки – 1:6. Ще один захоплюючий матч, в якому підсумковий рахунок зовсім не свідчить про перевагу переможця. Футболісти з с. Байбузи активніше почали, створювали в ході матчу ніяк не менше моментів і не здавались навіть при рахунку 0:6, але м’ячі настирно летіли в одні ворота.

В результаті чотирьох матчів до ½ фіналу вийшли такі команди: с. Степанки, с. Леськи, с. Геронимівка та с. Хацьки.

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

17 – 18 лютого 2017 року в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності  відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років.

дзюдоЦі змагання зібрали більше 500 спортсменів з усіх куточків України.  В складі збірної команди Черкаської області, поборотись за титул Чемпіона України, їздили і спортсмени Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» Тагі та Аташ Мамедові, Максим Пономарьов, Сергій Третяк.

Ці змагання були масштабними – у кожній ваговій категорії було приблизно по 60 учасників. Достойно виступив у ваговій категорії 60 кг Аташ Мамедов, який виграв 5 схваток з 7. Програвши схватку волинському спортсмену – чемпіону України, Аташ посів 5 місце.

Comments are closed.