Ведення Державного реєстру виборців

04.04.2016………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

                                   Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує.

2 квітня 2017 року відбулися вибори  депутата Будищенської сільської ради по виборчому округу №1.

          До виборчих списків було внесено 164 виборці.

         Взяло участь у голосуванні 65 громадян, з них 9 скористалися можливістю голосувати за місцем проживання у зв’язку зі  станом здоров’я.  Явка виборців становила 39.6 %

         На посаду депутата  сільської ради претендували   3 кандидати.

         За інформацією  Будищенської сільської територіальної виборчої комісії депутатом обрано Бабич Інну Дмитрівну-  жительку с. Будище, безпатрійну, самовисуванку.  За неї проголосувало 39 виборців, що становить 60% від  громадян, що взяли участь у волевиявленні. 

 По результатах виборів підготовлено  відповідні відомості про новообраного депутата  до ЦВК.

Під час голосування зауважень та скарг з боку членів дільничної виборчої комісії №710696 та виборців  щодо списків виборців чи організації проведення виборів   не надходило.

28.02.2017………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Відділом ведення Державного реєстру виборців проводиться робота по підготовці до проміжних  виборів депутата Будищенської сільської ради, які відбудуться 2 квітня 2017 року.

Відповідно до календарного плану основних організаційних заходів по підготовці та проведенню виборів,  з 11 лютого стартував виборчий процес, а з 27 лютого по 8 березня  відбувається висунення кандидатів.

Межі виборчого округу №1, по якому і відбудуться  проміжні вибори, – вулиця Шевченка та частина вулиці 30 років Перемоги – будинки з 3 по 17 включно села Будище.

Ознайомитися з попереднім списком виборців та перевірити себе в них  громадяни  зможуть з 19 березня 2017 у приміщенні будинку культури, за адресою: вул. 30 років Перемоги, 27, село Будище.

До 22 березня 2017 року кожному виборцю буде надіслано іменне запрошення.

Виборці мають змогу звернутися  із заявою про уточненнями своїх персоніфікованих даних до дільничної виборчої комісії, відділу ведення Державного реєстру виборців чи до суду  до 27 лютого 2017 року.

Після вказаної дати зміни до уточненого списку вже не вносяться. У день голосування  – теж.

Громадяни, що мають проблеми зі здоров’ям та не можуть самостійно пересуватися, мають змогу  проголосувати за місцем проживання.

Для цього необхідно звернутися із заявою до дільничної виборчої комісії не пізніше останньої п’ятниці перед виборами. Дільнична виборча комісія розгляне заяву та організує під’їзд членів дільничної комісії і пересувної виборчої скриньки для проведення голосування на дому.

Результат виборів залежить тільки від виборців, тому важливо взяти участь та обрати достойного кандидата, який буде гідно представляти інтереси своїх односельчан.

 

 

Начальник  відділу ведення

Державного реєстру виборців                                            А.А. Петренко

 

27.05.2016…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Семінар – нарада.

24 травня 2016 року  за участі  відділу ведення Державного реєстру виборців проведено семінар- нараду з секретарями виконкомів сільських рад та уповноваженими з реєстрації,  на якому роз’яснено особливості заповнення  форм з відомостями періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, звернуто увагу на загальні зауваження до  їх заповнення,  вимоги до опрацювання запитів на листів відділу. Учасникам семінару надано методичні рекомендації  та підготовлено зразки заповнення документів.

Круглий стіл за підтримки громадських ініціатив

26 травня 2016 року  начальник відділу ведення Державного реєстру виборців А.А.Петренко взяла участь у круглому столі ініційованого Центром підтримки громадських ініціатив  щодо реформування виборчого законодавства та  внесення змін до Закону України  “Про державний реєстр виборців”. Проект  реалізується  за підтримки Міжнародного республіканського інституту США та уряду Канади.

В рамках  дискусії  учасники круглого столу обговорили необхідність  упорядкування виборчого законодавства, його удосконалення, забезпечення відкритості Державного реєстру виборців та громадського контролю за ним, запровадження на перспективу електронного  голосування.

У засіданні круглого столу взяли участь   експерт ЦПГІ Володимир Піньковський, голова правління Комітету виборців України Максим Михлик, народний депутат України Олег Петренко, представники громадськості та відділів ведення Державного реєстру виборців.

Comments are closed.