Сагунівська сільська рада

Сільський голова – Бодяненко Ірина Іванівна
Секретар – Журавель Ніна Іванівна

10.05.2017_______________________________________________________________

День Перемоги над нацизмом в роки Другої світової війни відзначили в селі Сагунівка

Виконком Сагунівської сільської ради надає інформацію про заходи, які були проведені до 9 Травня, щодо відзначення  72-ї річниці Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні:

–  8 травня  2017 року о 18.00 годині в Будинку культури відбувся святковий концерт за участю учасників художньої самодіяльності;

–  9 травня  2017 року о 9.00 годині біля Обеліску загиблим воїнам, в центрі села, відправлено панахиди за загиблими та жертвами у роки війни, проведено мітинг з покладанням квітів, розвезено та вручено  подарунки двом  ветеранам  війни за участю ЗАТ «Боровицьке» та СТОВ «Ломовате».

  – в сільській бібліотеці оформлено тематичні книжкові виставки, стенди, куточки до 72-ї річниці Перемоги на тему: «Солдати Перемоги»

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

29 квітня в Сагунівській ЗОШ 1-2 ст. відбувся «Майстер-клас» із виготовленняпольових квітів патріотичного спрямування. Організували цей захід вчитель-організатор позакласної роботи Я.М. Поштаренко та бібліотекар Сагунівської сільської бібліотеки Т.М.Селезень . Вони показали дітям як правильно виготовляти польові квіти, та як послідовно складати з них український віночок ,чим оздоблювати  і  оформляти. Під час проведення «Майстер-класу» бібліотекар розповіла дітям про символи нашої Батьківщини, красиву й неповторну природу рідного краю.

Comments are closed.