Руськополянська сільська рада

Сільський голова – Гриценко Олег Григорович
 Секретар – Бондаренко Ірина Григорівна

18.12.2015________________________________

День Святого Миколая для дітей у Руській Поляні

DSC00022DSC09994DSC09973

 

 

 

 

 

Понад 200 дітей з малозабезпечених, прийомних, багатодітних родин, дітей, що знаходяться під опікою, діти з сімей переселенців зі східних територій країни отримали сьогодні солодкі подарунки від Святого Миколая. З його роллю успішно справилися сільський голова та виконавчий комітет сільської ради.
– Набагато приємніше самому робити подарунки та спостерігати за щасливим дітьми, – зізнається сільський голова Олег Гриценко. – Дарувати радість легко.
Вихованці обох Руськополянських ЗОШ І-ІІІ ступенів на кілька годин поринули у казкову атмосферу свята – з розважальною програмо та конкурсами.

15.12.2015_______________________________

 

 

2 14 грудня традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа – Чорнобильська аварія. Завдяки самовідданості ліквідаторів, багато з яких заплатили за це життями і здоров’ям, аварія була локалізована. За найскромнішими оцінками, у ліквідації катастрофи взяли участь не менше 90 000 чоловік. На території Руської Поляни на даний час проживає більше 60 –и ліквідаторів, а 18 рятівників вже відійшли у вічність. Щороку руськополянці в цей день збираються біля пам’ятного знаку , встановленого на кладовищі “Дібрівка“ на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС, щоб вшанувати їх.
Ось і сьогодні працівники сільської ради, Будинку культури, бібліотеки зібрались біля знаку на кладовищі для проведення години скорботи «Холодний подих згаслої свічі», яку розпочала бібліотекар Вивериця Л.Ф. Присутні згадали героїв і жертв Чорнобильської катастрофи наших земляків, пом’янули їх хвилиною мовчання та поклали квіти.
Зі словом виступили сільський голова Гриценко О.Г та голова первинної організації спілки «Союз Чорнобиль» Шиян О. І.
Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов у ядерний вогонь, щоб зупинити тоді ланцюгову реакцію смерті. Вони виконали свій найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і перед рідним народом – зупинили ескалацію катастрофи, унеможливили її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших народів світу!
Вічна пам’ять жертвам небаченої техногенної катастрофи!

3.12.2015________________________________

1235678910IMG_0005 Обрали – тепер до праці!
Чотири новенькі дитячі майданчики, відновлення автосполучення від мікрорайону новобудов «Дубина» з об’їзною дорогою до міста, завершення благоустрою території села та центрального стадіону, облаштування під’їзної дороги до сільського кладовища та проблемних ділянок по вул. Незалежності, – це тільки частина роботи, яку завдяки співпраці з підприємцями, працівниками комунального господарства, депутатами, представниками Руськополянської козацької сотні та активом села вдалося за місяць зробити новобраному сільському голові Руської Поляни Олегу Гриценку.
– Сьогодні працюємо над покращенням якості послуг для жителів нашого села. Відтак, ігрові майданчики облаштовані у найвіддаленіших мікрорайонах населеного пункту – два на «Хуторі», один – на «Дубині» та ще один на території школи №2. Буквально кілька днів тому за підтримки одного з перевізників, що обслуговують населення,, висипали 30 тонн гранвідсіву на проблемній ділянці по вулиці Незалежності (колишня Паризької Комуни), де курсують всі маршрутні автобуси. На умовах співфінансування відремонтували дорожнє покриття по вул. Грушевського – там частину коштів зібрали члени кооперативу «Дубина» на чолі з Анатолієм Прудивусом, а частину виділили з місцевого бюджету. Удосконалюємо роботу комунального господарства. Там нещодавно змінився керівник, – розповідає Олег Гриценко.
У першочергових планах на наступний рік – капітальний ремонт найбільш проблемних ділянок дорожнього покриття, серед яких і дорога з Геронимівки до Дубіївки. Наразі тривають роботи над виготовленням проекту.

05.08.2015_____________________________

Які б реформаторські заходи в галузі охорони здоров’я не проводилися, перш за все, потрібно зберегти і поліпшувати матеріально-технічну базу медичних закладів. Так  вважають у Руській Поляні. Тому сесія сільської ради вирішила фінансувати заклад за рахунок сільського бюджету і звернулася з клопотанням до районної ради про передачу лікарні на свій баланс.

Тільки за останні два місяці помітні зрушення на краще.

Замінено газовий котел вартістю 22 110 грн.. Завершуються роботи по заміні вікон на енергоощадні – металопластикові. На ці роботи на останній сесії сільської ради виділено  98 835 грн. Всього на заміну вікон затрачено 171 035 грн. Та і естетичний вигляд закладу став  привабливішим. Тут попрацювали місцеві художники.

19.05.2015______________________________

Діти  –  це  майбутнє  будь – якої  нації , будь –  якої  держави,  адже  саме  вони  є  початком  усього  на  світі.  Ні  для  кого  не  є  таємниця,  що  Україна  –  це  квітник,  на  якому  виростає  найбільша  кількість  неймовірно  обдарованих  дітей. Маленькі  українці  вже  неодноразово  доводили,  що  талановиті  діти   –  талановиті  у  всьому!!!

Здавна славиться Руська Поляна пісенними традиціями. Співають тут чи не в кожній сім’ї, від покоління до покоління передають пісенні обереги. Нові часи народжують нові таланти. Ними й справді багата Руська Поляна. Свідчення цьому є Х огляд-конкурс «Таланти твої ,  Руська Поляно!», якій відбувся 16 травня та став святом усього села. Цей конкурс допомагає виявити, розкрити та сприяти розвитку таланту дітей, надає їм можливість проявити свою індивідуальність, краще пізнати себе.

У  переповненому будинку культури  –  юнів иконавці  і  їх вболівальники  –  мами  і  тата,  бабусі  і  дідусі,  друзі  і  знайомі. Всіх присутніх привітав сільський голова  Андрій  Михайлович  Шапран.

У  конкурсі  брали  участь  юні дарування:  вихованці дитячих садочків,  шкіл ,танцювальні колективи   «Перлинка»  та  «Стиль», музиканти  –  інструменталісти .  Всього  123  учасники.  Усі ці цікаві особистості дуже різні.  Але  їх  об’єднує  одне:  вони  талановиті ,  а  також  вже  встигли  стати  улюбленцями  односельчан ,  виступаючи  під  час  свят ,  на  сцені  Будинку  культури…

Конкурс  оцінювало  поважне  журі ,  до  складу  якого  увійшли :  народний  артист  України, композитор  Олександр  Іванович  Стадник ,  керівник  танцювального клубу «Жемчуг» центру  дитячої  та  юнацької  творчості  Добрянський  Ігор  Павлович ,  солістка  народного  хору  « Поляни»  Вивериця  Лідія  Федорівна , переможниця   першого  конкурсу  « Таланти  твої , Руська  Поляно» Любов Гавіна.

Переможцям  конкурсу  були  вручені  пам’ятні  кубки  ,  дипломи   та  подяки.

На  кожному  кроці  ми  бачимо  спалахи  дитячих  талантів ,  вправних  і   впевнених ,  боязких  і  сором’язливих ,  але  кожному  з  них  приділяють неабияку увагу майстри- педагоги , мудрі  наставники.  Тож будемо сподіватися ,що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть і на мистецькому олімпі Руської Поляни з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!

27.04.2015________________________________

Руськополянці вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії

Вшанувати своїх односельців громадськість села, представники місцевої влади та учнівська молодь прийшли до стели, що знаходиться на території сільського кладовища «Дібрівка». На меморіальній дошці викарбувані імена 17 односельців, середній вік яких не сягає і 50 років, що віддали життя, рятуючи країну від найстрашнішої техногенної катастрофи.

Живі квіти та вінки побратимам, чиє життя забрав «мирний атом», принесли члени місцевого осередку громадської організації «Союз Чорнобиль України».

– У Руській Поляні проживає 66 «ліквідаторів», – зазначив сільський голова Андрій Шапран, звертаючись до присутніх. – У наших силах оточити їх увагою, створити для них комфортні умови для життя.

Панахиду за загиблими відслужили в місцевій церкві. На поминальному обіді пом’янули загиблих та померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Comments are closed.