Леськівська сільська рада

Сільський голова – Бас Микола Федорович
Секретар – Михно Петро Григорович

10.05.2017________________________________________________________

Перемога, свята Перемога!

8-9 травня в Україні відзначались День пам’яті і примирення та 72-а річниця з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди в селі Леськи пройшла низка урочистих заходів.
В Будинку культури відбувся святковий вечір. Сільський голова Микола Бас привітав зі святом всіх односельчан, побажав їм міцного здоров’я, затишку, благополуччя та мирного неба. Цікаві хореографічні композиції, ліричні пісні, тематичні сценки та вірші приймали вдячні глядачі.
Для відвідувачів сільського краєзнавчого музею Михайло Байда провів бесіду: “Наше село в роки Другої світової війни”.
9 травня біля обеліска Слави протоієрей Васілій відправив молебінь за загиблими воїнами.
В 10.00 годин розпочався урочистий мітинг. З привітальними словами та найкращими побажаннями виступили: заступник голови районної адміністрації Петро Коренюк, голова районної ради Олексій Собко, сільський голова Микола Бас, голова ради ветеранів Микола Узлій, директор школи Григорій Баранник та допризивник Денис Костенко.
Затамувавши подих, слухали всі присутні розповідь ветерана війни Ганни Соболевської.
Учні школи із “Золотої книги пам’яті” поіменно зачитали всіх односельчан, які загинули в роки Другої світової війни.
Закінчив мітинг народний хор “Леськівчани”, виконавши пісні воєнної тематики.

______________________________________________________________________

Леськівчани відправили на передову автомобіль

Військові кажуть, усе необхідне на фронті начебто є ― допомагають і держава, і волонтери. А от із транспортом завжди були проблеми.

Своїх зусиль до їх, хоча б часткового, вирішення доклали леськівські активісти. Одразу після Великодня вони передали у зону антитерористичної операції автомобіль УАЗ – 452. Машину, що раніше була у власності ЛКП «Сільський сервісний центр», відремонтували і освятили.

― Ідея належить сільським активістам. Кілька місяців тому вони звернулися до сільської ради з відповідною пропозицією. А як тільки отримали на це згоду керівництва ЛКП, одразу приступили до ремонту. Машина п’ять років стояла без виїзду, ― каже сільський голова Микола Бас.

Координував та фінансував ремонтні роботи місцевий підприємець Сергій Власенко.

А Анатолій та Ігор Дем’яненки, Юрій Безкоровайний, Леонід Степіка, Віктор Євтушенко, Олександр Марштупа, Данило Борисюк, Олексій Безпоясний та Олександр Будак допомагали ремонтували транспорт.

Фінансово ініціативу підтримали також ТОВ «Агро-Старт», ПП «Леськівський консервний завод», ПАТ «Черкасирибгосп», ПрАТ «Агріматко-Україна» та небайдужі жителі села: Василь Коваль, Сергій Савченко, Вадим Чубенко, родина Петра Костенка та Борис Мушієк.

Представник 1-ї танкової роти, де буде використовуватись УАЗ, щиро подякував жителям села за наданий вкрай необхідний на передовій автомобіль.

Comments are closed.