Кумейківська сільська рада

Сільський голова – Іващенко Віра Володимирівна
Секретар – Яківець Людмила Пантелеймонівна

10.05.2017……………………………………………………….

День Перемоги над нацизмом в роки Другої світової війни відзначили в селі Кумейки

Повідомляємо, що до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги на нацизмом  у Другій світовій війні  на території населених пунктів проводились упорядкування та утримання в належному стані територій пам’ятників та пам’ятних знаків.

У Кумейківській загальноосвітній  школі проводились уроки мужності, історичні години,  присвячені подіям Другої світової війни та самовідданості захисників України.

В сільській бібліотеці оформлені інформаційні виставки про безсмертний подвиг визволителів, захисників України у боротьбі за незалежність та цілісність.

Проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання єдиного учасника бойових дій Прокопенка Павла Семеновича з  метою визначення життєво необхідними потребами та відвідування на дому 9 травня, вручення подарунків сільським головою Іващенко В.В. та головою ветеранської організації Постіл І.П.

В сільському Будинку культури 7 травня проведено культурно-мистецькі заходи, святковий концерт, присвячені пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни.

9 травня проведено урочистий мітинг пам’яті, покладання квітів біля  пам’ятника захисникам Вітчизни.

01.03.2017…………………………………………

анкета зем ділянки

Comments are closed.