Білозірська сільська рада

http://biloziria.ck.ua/

Сільський голова – Міцук Володимир Павлович

Заступник голови – Пишний Микола Павлович
Секретар – Діброва Тетяна Миколаївна

 

10.05.2017………………………………………………………………………………………………………

В Білозірській ОТГ відбувся мітинг присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом Другої світової війни

09 травня в Центрі культури та дозвілля Білозірської сільської ради відбувся святковий концерт присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом Другої світової війни.

Цікаві хореографічні композиції, ліричні змістовні пісні, запальні танці тепло приймали вдячні глядачі.

Так склалося, що День Перемоги і День Матері майже співпали. І тому другий блок концерту був присвячений жінці – матері.

Квіти всім матерям подарував сільський голова В.П.Міцук.

 

Незабутні враження малих білозірців

 

Найкраще дітям запам’ятовуються і залишаються назавжди приємні спогади.

Завдяки запрошенню, наданому громадською організацією «Гурба», 22 талановитих обдарованих дітей танцювальної студії «Грація» (середня група ) Білозірського центру культури і дозвілля мали змогу 26 квітня відвідати електро-мюзикл Олеся Павлютіна «Барвінок-герой!» в Черкаському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка. Це спільний проект громадської організації «Гурба» та Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка в рамках програми «Рідному селу».

Дехто з дітей ще жодного разу не були в театрі. Тому діти з неприхованою цікавістю оглядали фойє, глядацький зал.

Незабутні враження залишились у дітей після перегляду вистави, яка стала сценічним втіленням перевіреної часом та улюбленої поколіннями авторської казки українського поета Богдана Чалого про пригоди хлопчика-квітки, маленького козачка Барвінка.

Українська авторська казка переноситься на сцену в жанрі епічного мюзиклу для дітей і батьків – про гартування сили і віри в перемогу Барвінка під пильним оком мудрого Діда Гарбуза та миролюбного народу Лелек.

У виставі задіяно близько сорока акторів, з них девять – заслужені артисти України. Актори не просто грають свої ролі, вони звертаються до маленьких глядачів, а деякі герої танцюють і співають з ними в залі.

Вистава проходила в супроводі живого оркестру, музика Олени Бєлкіної, ді-джей Олександр Демешко.

Цей захід залишив у дітей багато приємних емоцій, вражень від побаченого. Дітям настільки сподобались відвідини театру, що деякі в майбутньому виявили бажання стати акторами.

Плодиста О. В.

Comments are closed.