Звернення громадян

Звернення надсилається органам виконавчої влади, до повноважень яких належить вирішення порушених у ньому питань. У зверненні необхідно обов’язково зазначити повні реквізити заявника, чітко і зрозуміло викласти суть порушеного питання. На прохання заявника відповідь на його звернення може надаватися електронною поштою чи з використанням засобів телефонного зв’язку.

Звернення не приймається до розгляду, якщо:
✘ порушене у зверненні питання не належить до компетенції органів виконавчої влади;
✘ не вказані дані, які обов’язкові для заповнення картки заявника;
✘ у тексті звернення не викладено суті порушеного питання;
✘ звернення містить нецензурну лексику або образи, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі.

Звертаємо увагу на те, що зміст звернення має бути стислим та інформативним, містити конкретні факти по суті питання. Реквізити заявника повинні вноситись ретельно, що прискорить опрацювання звернення відповідним органом виконавчої влади та надання відповіді заявнику.

У разі якщо для розгляду електронного звернення по суті необхідно зазначати персональні дані заявника або інших осіб, за винятком тих, що містяться у зверненні, заявнику пропонується звернутися з усним або письмовим зверненням.

Адреса для направлення письмових звернень:

 

м. Черкаси, 18003,
вул. В’ячеслава Чорновола, 157

 


Он-лайн приймальня електронних звернень Черкаської районної державної адміністрації


 

Закон України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР “Про звернення громадян”

Закон України від 13 січня 2011 року № 2939-VI “Про доступ до публічної інформації”

Постанова Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року N 858 “Про затвердження Класифікатора звернень громадян”

Розпорядження Черкаської РДА від 23 жовтня 2017 року № 371

Comments2 коментарі

 1. Тетяна сказав:

  Доброго дня. Нещодавно їхала в маршрутці( 20.02.18) №114 з Ценрального базару до зупинки Тепличний комбінат дала водію 4 грн, а він мені сказав, що проїзд коштує 6 грн.
  Поясніть будь-ласка, як вул. Онопрієнка перестала бути вулицею м. Черкаси. Чому проїзд до Пожежного інституту ” Онопрієнка ,8) це ще Черкаси, а Онопрієнка 10 це вже не межі міста?
  Водій пояснив, що ці тарифи затвержені в Черкаській районній держадміністрації.
  Рік назад проїзд до тепличного комбінату коштував – проїзду по місту. Що сталось ?
  Чому зараз проїзд до цієї зупинки не коштує 4 грн?

  • Черкаська РДА сказав:

   Доброго дня, шановна Тетяно!

   На Ваш запит повідомляємо наступне. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)”», зокрема вилучено норму про те, що державна виконавча влада та виконавчі органи міських рад встановлюють тарифи на перевезення пасажирів автобусів, які працюють у звичайному режимі руху, приміського, в приміському та міжміському, внутрішньообласному сполученні.
   Тарифи на приміських автобусних маршрутах загального користування встановлюються перевізником самостійно, адже відповідно до абзацу 3 статті 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» місцеві державні адміністрації не втручаються у господарську діяльність підприємств, установ і організацій, окрім випадків, визначених законом.

   Черкаською районною державною адміністрацією, у свою чергу, було затверджено графік руху автобусів.

   Додатково інформуємо, що, відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Ви можете направити запит про надання відповідної інформації перевізником. У разі ж отримання таких запитів Черкаською районною державною адміністрацією вони також направляються належному адресату (у відповідності до п. 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

   Детальніше про оформлення запитів – за посиланням: https://cherkasyrda.wordpress.com/зворотній-звязок/доступ-до-публічної-інформації
   Закон України «Про доступ до публічної інформації»: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2939-17

Leave a Reply