31 липня Володимир Зеленський перебуватиме з робочою поїздкою у Черкаській області

Президент України Володимир Зеленський відбув з робочою поїздкою до Черкаської області.

Глава держави ознайомиться з перебігом ремонту місцевого аеропорту, а також огляне ділянку дороги Р-10, яка перебуває у незадовільному стані.

Крім того, Володимир Зеленський зустрінеться з представниками громадськості та влади Черкащини і представить нового голову обласної державної адміністрації.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Листопад 2019
« Сер