Увага! Оголошено пошук житлових об’єктів для придбання їх дітям і дитячим будинкам сімейного типу

Постановою Кабміну від 15 листопада 2017 року № 877 (із змінами відповідно до Постанови від 26 червня 2019 року) передбачено надання субвенції з державного бюджету, зокрема, на придбання житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла, житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, в тому числі дітей з інвалідністю.

Із огляду на вищезазначене Черкаська районна державна адміністрація оголошує у 2019 році пошук відповідних об’єктів – виставленого на продаж житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках.

Ваші пропозиції щодо продажу житла можна направляти на електронну адресу: ssdchrda@gmail.com(із зазначенням у темі листа: “Житло для дітей”; описом у тексті листа характеристик об’єкта; додаванням фото інтер’єру та екстер’єру), а також надавати особисто за адресою: м. Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, буд. 157, каб. 211-б та каб. 135-а (Служба у справах дітей Черкаської районної державної адміністрації).
☏ Тел. для довідок: (0472) 712-330.

Детальніше про надання субвенції можна переглянути за посиланням.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Листопад 2019
« Сер