На Черкащині у рамках розробки Стратегії 2021-2027 відбувається анкетування зацікавлених сторін

66976894_2492925890985106_8076012854198665216_n

Розробка Стратегії розвитку Черкаської області 2021-2027 триває. Вже створені робоча група у складі 79 осіб та керівний комітет з 10 осіб. Проте нині також важливо залучити до роботи якомога ширше коло представників громадськості, науки та бізнесу. Саме тому Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації запустив онлайн-анкетування.

Анкетне опитування громадських організацій та наукових установ траває 2 трижні і завершиться 29 липня.

Витративши не більше 5 хвилин, представники громадських організацій області зможуть долучитися до стратегічного планування розвитку області, а для команди розробників – це буде розуміння готовності та спроможності ГО Черкащини долучитися до розробки Стратегії.

– Що стосується наукових установ, ми хочемо не лише долучити їх представників до розробки Стратегії, а також зрозуміти сферу наукових інтересів і напрямки наукових досліджень та розробок, які вони здійснюють, чи займаються впровадженням інновацій, чи наявні у них лабораторії, – говорить директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік. – Нам важливо зрозуміти їх потенціал, бажання і готовність співпрацювати з бізнесом. Отримавши інформацію від науковців, ми будемо розуміти з чим ми можемо йти до бізнесу для того, щоб почати діалог та спробувати поєднати інтереси як науковців, так і підприємців.

Анкетування бізнесових структур заплановане у 2 етапи: онлайн-анкета для малого та середнього бізнесу та особисте інтерв’ю з підприємствами.

Співпраця науки та бізнесу важлива, адже саме вона лежить в основі смарт-спеціалізації регіону, – підсумував директор Департаменту.

Заповнити анкети можна за посиланнями:

Черкаської ОДА

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Жовтень 2019
« Сер