Черкасців запрошують на безкоштовний перегляд фільму “Жінка в полоні”

Усіх охочих черкасців запрошують на безкоштовний показ документального фільму «Жінка в полоні». Він відбудеться 30 липня о 17:00 в кінотеатрі Мультиплекс (ТРЦ Дніпро Плаза). Захід присвячений Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми. Показ фільму відбудеться одночасно в 24 областях України. Про це інформує Управління у справах сімї, молоді та спорту ОДА.

Анотація фільму: «Жінка в полоні» – це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Її гнобителі відібрали в неї документи, і їй не можна виходити з дому без дозволу. Її годують недоїдками і не надають ліжка для сну. Маріш проводить дні зі страхом у серці, але мріє про те, щоб повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. Вона починає проявляти довіру. Після двох років зйомок вона збирається з духом і розказує про свій план: «Я втечу». У фільмі простежений героїчний шлях Маріш назад до свободи.

Зазначимо, щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році задля підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї.

За  даними Міжнародної організації з міграції, починаючи з 1991 року  в Україні від ситуацій, повязаних з торгівлею людьми, постраждало 230 000 українців.

Фільм демонструватиметься в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми, яка організована Міністерством соціальної політики у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентством ООН з питань міграції, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та представництвом громадської організації “Кампанія А21″ в Україні.

Отримати паперові квитки на перегляд  фільму можна:

– у Черкаському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Благовісна, буд. 170, каб. 41;

– у Черкаському міському центрі зайнятості населення за адресою: вул. Гоголя, буд. 330, каб. 201;

– 30 липня під час вуличної акції з 10 до 12:00 біля ТРЦ «Любава» та ТРЦ «Будинок торгівлі»;

– а також, звернувшись за телефоном: 063 217 44 27 або на електронну адресу: smaryna1985@gmail.com (для електронного запрошення).

Заходи в межах всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми проводить Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, БО «Від серця до серця», обласним та міським центрами зайнятості населення, обласним та міським центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Жовтень 2019
« Сер