У Черкаській області розробили бюлетень про піврічне виконання місцевих бюджетів

rbc_vibori_reytingi_pic2__6__650x410Показники виконання місцевих бюджетів області за перше півріччя цього року проаналізували в Департаменті фінансів облдержадміністрації. Результати оприлюднили у бюлетені.

У департаменті кажуть, що для визначення результатів роботи місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо наповнення місцевих бюджетів, стану фінансування бюджетних видатків, можливої проблематики місцевих бюджетів запровадили методику рейтингового оцінювання міст, районів та громад Черкащини на основі визначених критеріїв.

Видання дасть змогу керівникам міст, районів та об’єднаних територіальних громад оцінити результати виконання бюджету порівняно з іншими, аби покращити показників у подальшому.

До бюлетеня також розміщені інформаційні матеріали, що демонструють результати виконання бюджетів, використані як першоджерело для здійснення рейтингового оцінювання місцевих бюджетів області.

Ознайомитися з бюлетенем можна ТУТ.

Серпень 2019
« Лип