Результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

Черкаська районна державна адміністрація повідомляє, що за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу з питань управління персоналом та юридичного забезпечення управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації, оголошеного відповідно до наказу від 19 червня 2019 року № 29-03, переможцем визначено Жикуліну Яніну Юріївну (результат – 9,25 балів). Другого за результатами конкурсу не визначено.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Квітень 2020
« Сер