Нові підходи в роботі служби зайнятості: хто такий реєстратор

Із 1 січня 2019 року набув чинності новий Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, що вніс низку суттєвих змін в організацію діяльності служби зайнятості щодо надання послуг клієнтам. Тепер шукачі роботи, які завітають до служби зайнятості, спочатку зустрічаються з реєстратором. Його завдання – з’ясувати потреби людини, поінформувати про послуги, які надає служба зайнятості, зокрема в он-лайн режимі. З метою якісного підбору підходящих вакансій та прискорення працевлаштування,  реєстратор запропонує скласти резюме, відвідати заходи служби зайнятості, проведе первинне профілювання – оцінку можливостей працевлаштування клієнта. Оскільки цей фахівець володіє повною інформацією про наявні вакансії, то він також проводить підбір підходящої роботи. А у разі неможливості направлення на працевлаштування призначає зустріч з кар’єрним радником. Далі саме цей фахівець опікуватиметься працевлаштуванням людини.

Новий порядок обслуговування шукачів роботи випробували на собі директори базових центрів зайнятості та філій Черкаського обласного центру зайнятості, зокрема і директор Черкаської районної філії Олександр Гриценко.

IMG_001.JPG

Варто відмітити, що фахівець, який виконує функції реєстратора має володіти навичками ефективної комунікації з клієнтом. «Під час спілкування з людиною, яка втратила роботу, слід зорієнтувати її на ефективний пошук роботи. Її бажання працевлаштуватися повинне бути головною рушійною силою в роботі реєстратора», – наголошує директор Черкаської районної філії обласного центру зайнятості Олександр Гриценко.

Водночас використання в своїй роботі індивідуального підходу до клієнтів служби зайнятості, дозволяє якісно та оперативно досягти головної мети – працевлаштування пошукачів роботи.

Черкаської районної філії
Черкаського ОЦЗ

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Листопад 2019
« Сер