Оновлена інформація про перелік дорожніх об’єктів, що підлягають ремонту у Черкаській області

5-19

Цьоготижневу оновлену інформацію щодо ремонту визначених переліком об’єктів дорожньої інфраструктури надає Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення ОДА. У переліках дізнаєтеся про стан ремонтів здійснених на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, вулицях і дорогах комунальної власності в населених пунктах Черкаської області.

Роботи проводяться відповідно до затвердженого переліку:

– об’єктів, які підлягають першочерговому ремонту за кошти, передбачені на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в Черкаській області на 2019 рік (92 об’єкта) (розпорядження 290 від 26.04.2019);

– об’єктів, які підлягають першочерговому ремонту за кошти, передбачені на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Черкаській області на 2019 рік (99 об’єктів) (розпорядження 290 від 26.04.2019);

об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році (220 об’єктів) (розпорядження 186 від 02.04.2019);

об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які будуть фінансуватись у 2019 році за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, отриманих у 2018 році (12 об’єктів) ( табл.4)

Клікніть на мапу, аби збільшити зображення

hid_vykonannia_07_11

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер