Шановні виборці Черкаського району!

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

Згідно з чинним виборчим законодавством до 10 липня 2019 року  дільнична виборча комісія за місцем Вашої реєстрації повинна направити Вам іменне запрошення.

У ньому обов’язково зазначається про включення Вас до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці, адреса комісії, час та місце проведення голосування.

Виборцям, які мають у списку виборців позначку НСП (нездатний самостійно пересуватись) повідомляється, що їм надано можливість проголосувати  за місцем перебування (вдома).

На виборчій дільниці вже з 10 липня 2019 року Ви маєте можливість ознайомитись з попереднім списком виборців та уточнити свої персоніфіковані дані.

Ви як виборець можете звернутись  із заявою як до відповідної виборчої дільничної комісії, так і до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Черкаської райдержадміністрації для внесення змін до списку, виключення чи  включення Вас із списку (за потребою). До заяви обов’язково додається  лише ксерокопія паспорта.

Із такою заявою Ви можете звернутись не пізніше ніж за 5 днів до виборів. Подані заяви пізніше 15 липня 2019 року ні дільничною виборчою комісією, ні відділом ведення Державного реєстру виборців не розглядаються.

Щоб не залишитися осторонь від виборів та мати можливість реалізувати своє конституційне право, просимо Вас перевірити  Ваше прізвище та прізвище Ваших рідних  у списку виборців. Результат виборів залежить тільки від Вас!

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Черкаської райдержадміністрації: м.Черкаси, вул.Чорновола, 157, к. 233; тел. (0482) 644-386.

Липень 2019
« Чер