За євростандартами: в області розпочали понад 80 екооцінювань впливу на довкілля

На Черкащині розпочали 81 справу з оцінки впливу на довкілля шляхом оприлюднення повідомлень про плановану діяльність в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля. Таку практику запровадили з кінця 2017 року відповідно до європейської моделі та у межах закону «Про оцінку впливу на довкілля», каже начальник обласного управління екології та природних ресурсів Олена Звягінцева.

З усіх справ 49 на розгляді в управлінні екології та природних ресурсів ОДА. Ще 32 – в Міністерстві екології та природних ресурсів України. Також управління екології провело 19 громадських слухань, а також прийняло участь в 3-х громадських слуханнях, які були проведені на Черкащині Міністерством екології та природних ресурсів України.

– Проведення оцінку впливу на довкілля майбутньої господарської діяльності сприяє ухваленню екологічно грамотного управлінського рішення про реалізацію наміченої господарської і іншої діяльності, – каже Олена Звягінцева. –  У межах оцінювання також визначають можливі несприятливі дії оцінки екологічних наслідків, враховують громадську думку, розробляють заходи зі зменшення і запобігання негативного впливу на довкілля. Станом на 5 липня цього року на розгляді в управлінні 25 повідомлень про плановану діяльність та 2 звіти з оцінки впливу на довкілля. Видано 13 висновків з оцінки впливу на довкілля.

Вона нагадала, що відповідно до статті 13 закону «Про оцінку впливу на довкілля» суб’єкт господарювання забезпечує здійснення післяпроектного моніторингу планованої діяльності, за результатами якого, за потреби, суб’єкт господарювання та уповноважений територіальний/центральний орган узгоджують вжиття додаткових заходів і дій із запобігання, уникнення, зменшення, обмеження впливу господарської діяльності на довкілля.

 

За інформацією Черкаської ОДА

Comments are closed.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031