Павло Розенко: Збільшені виплати пенсіонерам, котрі мають великий стаж, здійснюватимуться на постійній основі

Збільшені з 1 липня виплати пенсіонерам, котрі мають великий страховий стаж, але отримували невеликі заробітні плати, будуть здійснюватися на постійній основі. Про це в ефірі «5 каналу» розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«У цьому році ми зробили перші кроки до вирішення проблеми пенсійного забезпечення тих людей, котрі мають великий страховий стаж, але через те, що свого часу отримували низькі заробітні плати, розмір їхньої пенсії був невисоким», – сказав він.

Павло Розенко нагадав, що у березні і квітні для цієї категорії громадян були здійснені одноразові додаткові виплати. “А тепер жінки, котрі мають не менше 30 років страхового стажу, і чоловіки, котрі мають не менше 35 років стажу, отримуватимуть пенсію не нижче 2 тисяч гривень на постійній основі, – зазначив Віце-прем’єр-міністр. – Виплати будуть здійснені в межах доходів Пенсійного Фонду і не вплинуть на збільшення дефіциту його бюджету», – наголосив він.

За інформацією Урядового порталу

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Жовтень 2019
« Сер