Військова служба за контрактом

Черкаський  об’єднаний міський військовий комісаріат Черкаської області продовжує набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин м. Черкаси, Черкаського району,навчальних центрів та частин Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, частин Військово-морських сил, Сил спеціальних операцій та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Перспективи військової служби за контрактом:

• стабільне грошове забезпечення від 10 200 грн.
  • грошове забезпечення в Десантно-штурмових військах, Морській піхоті, Силах спеціальних операцій від 12 000 грн.
  • збереження місця роботи, посади, середньомісячної заробітної плати при укладенні (продовженні) контракту.
  • право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше з яких не менш ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба;
  • право на санаторно-курортне лікування;
  • щорічну відпустку (від 30 діб) із збереженням грошового забезпечення;
  • безкоштовне медичне лікування в закладах МО України;
  • отримання освіти у вищих військових навчальних закладах (вищих навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за очною та заочною формами навчання) ;
  • щорічна матеріальна допомога на оздоровлення;
  • щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань;
  • грошова компенсація за піднайом житла  та харчування.

За довідками звертатися у Черкаський об’єднаний міський військовий комісаріат із 8.00 по 17.00 год. за адресою: м. Черкаси,  вул. Вернигори, 19; тел.: (0472) 639 600.

Липень 2019
« Чер