Уряд урегулював питання соцзахисту громадян, які отримують державну соціальну допомогу

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Постанова, зокрема, передбачає:

– для забезпечення інтересів і дотримання прав дитини надання права на отримання державної допомоги при усиновленні дитини усиновителям, які усиновили дитину, батьки якої дали згоду на її усиновлення;

– надання права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям без зменшення її розміру родинам, до складу яких входять особи, які здійснюють догляд за хворими дітьми.

Документ дає змогу привести порядки призначення і виплати державних допомог у відповідність до норм законодавства та забезпечує комплексне врегулювання питань соціального захисту громадян, які отримують державну допомогу.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Жовтень 2019
« Сер