Уряд урегулював питання соцзахисту громадян, які отримують державну соціальну допомогу

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Постанова, зокрема, передбачає:

– для забезпечення інтересів і дотримання прав дитини надання права на отримання державної допомоги при усиновленні дитини усиновителям, які усиновили дитину, батьки якої дали згоду на її усиновлення;

– надання права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям без зменшення її розміру родинам, до складу яких входять особи, які здійснюють догляд за хворими дітьми.

Документ дає змогу привести порядки призначення і виплати державних допомог у відповідність до норм законодавства та забезпечує комплексне врегулювання питань соціального захисту громадян, які отримують державну допомогу.

Липень 2019
« Чер