Навчання – запорука професійного успіху!

Професійне навчання – одна з послуг служби зайнятості, яка пропонується безробітним у разі втрати кваліфікації або відсутності на ринку праці роботи за фахом. Це процес цілеспрямованого формування у працівників спеціальних знань, розвиток необхідних навичок та вмінь, що дають змогу підвищувати продуктивність праці, максимально якісно виконувати функціональні обов’язки, освоювати нові види професійної діяльності. Навчання включає як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації працівників відповідно до потреб виробництва.

Оксана з с. Руська Поляна звернулась до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості після звільнення з роботи. Жінка працювала озеленювачем та фахівцем садово-паркового господарства попри те, що мала освіту зубного техніка. Працюючи не за спеціальністю, Оксана зрозуміла, що озеленення та квітникарство – це її покликання, тому власними силами здобувала знання, напрацьовувала вміння. Проте, відсутність відповідної освіти та низька кваліфікація стали причиною звільнення. Жінка розуміла, для того, щоб продовжити роботу яка їй до душі, вона має здобути освіту. Тому домовилась зі своїм колишнім роботодавцем про гарантію працевлаштування після навчання і він погодився чекати закінчення навчання, адже працівник, який любить свою роботу, завжди буде краще справлятись з обов’язками. До того ж, за результатами проведеного в службі зайнятості профдіагностичного тестування у безробітної було виявлено творчі здібності та схильності до професій природничого напрямку. За направленням Черкаської районної філії Оксана поїхала навчатися до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Робітник зеленого будівництва». «Підвищення конкурентоспроможності працівників на ринку праці – це одне з завдань служби зайнятості в питанні боротьби з безробіттям. На даний час без постійного підвищення кваліфікації складно відповідати вимогам сучасного виробництва та сфери послуг. До того ж, для роботодавця іноді важливим є не лише вміння та навички працівника, але і документ про відповідну освіту. В таких випадках на допомогу приходить служба зайнятості та її ресурси» – зазначила заступник директора філії Вікторія Огіренко.

 

За інформацією
Черкаської районної філії
Черкаського обласного центру зайнятості

Comments are closed.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031