У Черкаському управлінні Головного управління ДФС у Черкаській області нагородили учасників Всеукраїнського конкурсу “Податківець майбутнього”

29 травня 2019 року учасники II Мистецького конкурсу «Податкова абетка» «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього» отримали подарунки за свою мистецьку працю.

Конкурси на податкову тематику в фіскальній службі області проводяться не вперше. Метою їх проведення є, в першу чергу,  формування податкової культури та свідомого ставлення до сплати податків у молоді шкільного віку.

Цьогоріч конкурс дитячої творчості проводився за ініціативи Університету Державної фіскальної служби України. Участь у ньому прийняли учні Руськополянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Черкаської районної ради Черкаської області віком від 8 до 14 років.

Подяки та подарунки, придбані за кошти Первинної профспілкової організації працівників Черкаського управління Головного управління ДФС у Черкаській області, а також подарунки надіслані  Університетом Державної фіскальної служби України, учасникам конкурсу вручив начальник Черкаського управління Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда. Він подякував дітям за надані роботи, відзначивши:  «В своїх роботах ви відобразили не лише економічні процеси, що відбуваються в суспільстві сьогодні, а й висловили своє бачення майбутнього України, податкової та митної служби».

Також начальник Черкаського управління Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда вручив Подяку від Первинної профспілкової організації працівників Черкаського управління Головного управління ДФС у Черкаській області вчителеві образотворчого мистецтва Руськополянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Черкаської районної ради Черкаської області за особистий внесок і професійну підготовку учнів до II-го Мистецького конкурсу «Податкова абетка» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього» та передав представнику школи Диплом університету, яким нагороджено школу за активну участь у конкурсі.

IMG_20190529_105515.jpg

Серпень 2019