До уваги виборців Черкаського району!

24 травня 2019 року розпочався виборчий процес з почергових виборів народних депутатів  України, що відбудуться 21 липня 2019 року.

З метою  усунення неточностей  та помилок під час формування списків виборців  просимо  звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  Черкаської райдержадміністрації та уточнити свої персональні дані, внесені до  Реєстру або скористатись інтернет-ресурсом “Особистий кабінет виборця”.

Громадянам з тимчасово окупованих територій та тим виборцям, які у день виборів будуть у відрядженні, на лікуванні тощо  та не будуть знаходитись за своєю виборчою адресою, законодавство забезпечує можливість тимчасово змінити місце голосування, не змінюючи виборчої адреси.

Для цього необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців у місці свого тимчасового перебування або за своєю виборчою адресою з відповідною заявою. Таким виборцям буде змінено на час виборів місце їх голосування та внесено у список виборців для голосування обраної виборчої дільниці.

До заяви додаються  копії документів, що підтверджують умотивованість тимчасової зміни голосування. При собі  необхідно мати паспорт громадянина України.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованих територіях  Донецької та Луганської областей можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

З такою заявою можна  звернутись не пізніше  ніж за 5 днів до виборів. Подані заяви без необхідних документів та пізніше 15 липня 2019 року  не розглядаються.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Черкаської  райдержадміністрації: м.Черкаси, вул.Чорновола, 157, к. 233; тел.: (0472) 644-386.

Comments are closed.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930