До Дня Дніпра-2019 Держводагентство запустило конкурс на тревел-фото “Дніпро різноманітний”

d0a94cd009-1_600x

У Державному агентстві водних ресурсів України триває конкурс на кращу тревел-світлину Дніпра. Прийматимуть світлини до 3 червня.

Головною умовою участі у конкурсі є не просто зробити фотофіксацію краси головної водної артерії України, а передати фото-враження від подорожі по Дніпру, фото-настрій річки, знайомства із його мешканцями або місцями, які ще не бачив об’єктив фотоапарату.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Черкаської ОДА

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Вересень 2019
« Сер