Черкаcців запрошують на найбільший в Україні фестиваль класичної музики під відкритим небом

60338851_2248005902182013_7931571970162819072_n

Кращі виконавці класичної музики вже традиційно з’їдуться 22-23 червня на VІ Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба», що пройде в історико-культурному комплексі «Замок-музей Радомисль». У ці дні під відкритим небом у виконанні майстрів будуть звучати геніальні твори польського композитора Фредеріка Шопена.

Фестиваль, який за останні роки став одним з найбільш масштабних заходів такого роду в країні, традиційно проводиться в рамках культурного проекту «Віа Регіа». Особливу популярність він заслужив серед творчої інтелігенції, представників дипломатичних місій іноземних держав, поціновувачів класичної музики з різних країн.

За словами ініціатора фестивалю, засновниці історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» Ольги Богомолець, «Музика Шопена просто неба» – один з елементів розвитку культурної дипломатії — єднання країн та народів навколо вічних цінностей, одною з яких, без сумніву, є і класична музика.

Проведення таких заходів, на її думку, покращує імідж України в дипломатичних колах, допомагає в дружній неформальній обстановці шукати шляхи розв’язання спірних моментів та протиріч, які неминуче виникають навіть між найбільш близькими та дружніми державами.

Сам фестивалю проходитиме у форматі марафону – музичні твори будуть виконувати як піаністи старшої вікової групи, так і талановиті діти, вихованці музичних шкіл. Всі вони – лауреати світових престижних музичних конкурсів.

Музична програма ювілейного фестивалю буде виконуватись на роялі «Ямаха» на спеціальній сцені, спорудженій на Острові Любові.

Квитки можна придбати, перейшовши за посиланням www.chopin.radozamok.com.ua

Для всіх учасників фестивалю — безкоштовна екскурсія до найбільшого у світі Музею українських домашніх ікон та старожитностей «Душа України».

Організатори запрошують до участі у Фестивалі і музичні школи Черкащини. Заявки на участь у Фестивалі приймаються до 1 червня 2019 року за електронною адресою: events.radozamok@gmail.com. Участь дітей у Фестивалі – безкоштовна. Організатори не покривають транспортні витрати. Контактна особа – Пономар Світлана, тел. 068-867-02-50.

Черкаської ОДА

Рада регіонального розвитку – 2019