У Черкаському районі відзначили День вишиванки та прийдешній День Європи

Сьогодні у Черкаському районі пройшли урочисті заходи до Дня української вишиванки, а також прийдешнього Дня Європи. Привітання жителям району, усім вірним синам та дочкам нашої землі, представникам української діаспори закордоном виголосив, за дорученням голови Черкаської райдержадміністрації Анатолія Яріша, керівник апарату райдержадміністрації Дмитро Клименко. Теплі та щирі побажання висловив і голова Черкаської районної ради Олексій Собко.

Також гості заходу мали можливість насолодитися яскравим шоу від дитячого танцювального колективу “Берег надії” Червонослобідської дитячої музичної школи, а представники сіл району демонстрували місцевий колорит українського народного вбрання під час дефіле під гаслом “Вишиванкова хвиля”. Кожна із вишиванок була оцінена компетентним жюрі, а найкращі – одержали грамоти та приємні подарунки!

Також із нагоди прийдешнього Дня Європи над приміщенням Черкаської райдержадміністрації та райради поряд із національним прапором замайорів прапор Європейського Союзу.

Липень 2019
« Чер