Черкасців запрошують на форум з енергоефективності

29 травня 2019 року відбудеться форум «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ ПАРТНЕРСТВО ТА ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА ГРОМАД ЧЕРКАЩИНИ»

Адреса проведення: (Черкаський район, с. Червона Слобода, вул. Чигиринський шлях, 159, Будинок культури)

Черкащина продовжує посилювати успішні механізми з енергоефективності у бюджетній сфері, також для домогосподарств і ОСББ

Проведення форуму стане головною комунікаційною платформою Черкащини, на якій обговорюватимуться найбільш актуальні питання, тенденції розвитку у сфері енергоефективності та демонструватимуться досягнення енергетичного та будівельного секторів, він об`єднає понад 200 учасників з регіону.

Крім того, для ознайомлення зі зразками сучасного енергоефективного обладнання, матеріалами та новітніми технологіями, в рамках форуму буде працювати Виставка енергоефективних рішень. Представлені компанії, зможуть продемонструвати свої рішення для бюджетної, комунальної сфери та житлового сектору.

Запрошуються до участімери міст, селищні та сільські голови, голови районних державних адміністрацій, районних рад, голови об`єднаних територіальних громад, голови ОСББ та ЖБК, депутати, керівники комунальних підприємств, управляючих компаній, українські та міжнародні підприємства-виробники енергоефективного обладнання та матеріалів, енергоменеджери та інші зацікавлені.

Ключові теми Форуму:

• державна політика у сфері енергоефективності;
  • фінансові та технічні ресурси для впровадження енергоефективних заходів для  ОСББ: Фонд енергоефективності;
  • проекти розвитку програми ООН;
  • енергоменеджмент  старт енергоефективності у громадах;
  • досвід фінансування ЕСКО-проектів, заходи та економія для громад і бюджету;
  • механізми залучення інвестицій в енергоефективність;
  • відновлювана енергетика шлях до економічного розвитку та енергонезалежності.
  • термомодернізація громадських будівель та житлового сектору: енергоаудит, проектування та реалізація.

Участь безкоштовна!

Реєстрація учасників обов’язкова до 27 травня 2019 року шляхом повідомлення на електронну адресу: enche@ukr.net або за телефонами: Гуня Володимир, тел. (0472) 64-86-63; +38(093)826-88-00; Синецька Людмила, тел.+38(096)364-59-97 Доїзд учасників до місця проведення форуму  за попередніми заявками.

Організатори: Черкаська районна державна адміністрація.

Співорганізатори: Червонослобідська ОТГ, ВП «Київський обласний експертний центр енергоефективності» Державного підприємства «Київоблбудінвест», ГО «Український центр енергоефективності».

Виставка (експо-зона з 10.00 до 13.30): презентації компаній-виробників енергоефективного обладнання, матеріалів, технологій, інновацій у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики.

Рада регіонального розвитку – 2019

Травень 2019