У Черкаському районі триває підготовка до відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

“Наш пріоритет – не проведення святкових заходів, а дійсна увага та допомога ветеранам війни, насамперед інвалідам війни, учасникам бойових дій, сім’ям загиблих у Другій світовій війні”, – так наголосив заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Петро Коренюк у ході робочої наради із працівниками райдержадміністрації щодо питань підготовки до відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Очільник району Анатолій Яріш спільно із його заступником Петром Коренюком, головою районної ради Олексієм Собком та заступником голови районної ради Сергієм Степанюком, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, сільськими головами та громадськими активістами протягом 8-9 травня завітають до кожного учасника бойових дій Другої світової війни, що перебуває на обліку у Черкаському районі, аби особисто привітати та вручити подарунки. Крім того, із районного бюджету цьогоріч передбачено одноразову виплату у сумі 1000 грн. для таких осіб. Її буде перераховано на особові рахунки вже цього тижня.
Також 9 травня керівництвом району заплановано відвідати пам’ятні місця й вшанувати загиблих героїв покладанням квітів.

Рада регіонального розвитку – 2019

Травень 2019