До Дня перемоги над нацизмом ветерани отримають грошову допомогу з районного бюджету

Похожее изображение9 травня Україна відзначатиме День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який прийшов на зміну “Дня перемоги над фашизмом у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років”, що його святкують у Росії й деяких інших пострадянських державах.

Із метою відзначення в Черкаському районі 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до 9 травня 2019 року із районного бюджету одноразову грошову допомогу отримають учасники бойових дій та особи з інвалідністю Другої світової війни. Цьогоріч це тринадцять осіб – без урахування жителів об’єднаних територіальних громад, де така допомога призначатиметься безпосередньо із бюджету громади.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Червень 2020
« Сер