Результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

Результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста юридичного відділу апарату Черкаської районної державної адміністрації, проведеного відповідно до наказу керівника апарату Черкаської районної державної адміністрації від 29 березня 2019 року № 1 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»:

Посада

Прізвище, ім’я та
по батькові кандидата

Загальна кількість балів

1.

головний спеціаліст юридичного відділу апарату Черкаської районної державної адміністрації

переможця конкурсу та другого за результатами конкурсу не визначено

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Червень 2020
« Сер