Міністерство юстиції України організовує Всеукраїнський конкурс малюнків “Я маю право!”

До Міжнародного дня захисту дітей Міністерство юстиції України та Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України організовує Всеукраїнський конкурс малюнків “Я МАЮ ПРАВО!”. Ми хочемо побачити світ права очима дитини!

До участі в конкурсі запрошуються школярі з усієї України віком від 6 до 18 років. Конкурс проводитиметься в таких номінаціях:

• малюнок;
  • міні-комікс (для дітей від 14 років);
  • «мем» (для дітей від 14 років).

ЯМП.jpgПрийом конкурсних робіт триватиме до 13 травня 2019 року.

Свої роботи необхідно надіслати на електронну пошту pravo.minjust@gmail.com, а оригінали робіт – до Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (за адресою: 18001, м. Черкаси, бул. Шевченка, 185).

У листі обов’язково вкажіть прізвище, ім’я та по батькові конкурсанта, дату народження, адресу та контактний телефон, повну назву навчального закладу, назву номінації та конкурсної роботи.

Управління юстиції чекає на ваші чудові малюнки!

ГТУЮ у Черкаській області

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Червень 2020
« Сер