Для тих, хто бажає відкрити власну справу, стартував набір на курс до школи МСП

57623758_420293868537122_1332331956532150272_n

Уже 6 травня Черкаська обласна державна адміністрація та Черкаська агенція регіонального розвитку в партнерстві зі школою SMRNK запускають навчальний курс «Старт та розвиток власної справи».

Це навчання відбуватиметься в межах обласної Стратегії та Програми розвитку малого і середнього підприємництва до 2020 року. Адже одним із її пріоритетних завдань є якраз фінансування підприємницької освіти.

У Департаменті регіонального розвитку ОДА повідомляють, що у межах цієї Програми ОДА й Черкаська АРР частково покриють майже 70% вартості навчання 15 осіб на курсі «Старт та розвиток власної справи». Участь у курсі можуть брати підприємці та ті, хто має намір відкрити власний бізнес.

Навчальна програма Курсу складається з 2 Блоків: Вступний блок/Басейн та Основний Блок. Участь у вступному блоці безкоштовна та розпочинається вже 6 травня за попередньої реєстрації тут: https://my.su/vhyez. Участь в основному блоці можлива лише для тих, хто пройшов Басейн. Умови відбору оголосять під час проходження Басейну. При цьому варто пам’ятати, що майже 70% вартості курсу покриває Черкаська ОДА та Черкаська Агенція регіонального розвитку.

– Слухачів курсу також очікує 7 тижнів інтенсивної групової та самостійної роботи, супровід менторів та презентація бізнес-ідеї перед потенційними інвесторами, – розповідає керівник Департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік. – Навчання проводить Черкаська школа підприємництва SMRNK, що є одним із основних постачальників знань, натхнення й дисципліни для черкаських підприємців та має на меті розвивати спільноту відповідальних та успішних підприємців по всій Україні.

Деталі про Курс та Програму тут: http://smrnk.com

За додатковою інформацією прохання телефонувати: +380 95 344 9780

Черкаської ОДА

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Червень 2020
« Сер