Вікторія Сюмар про мовні квоти: українська музика на десятиліття випереджає російську попсу

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політки Вікторія Сюмар переконана, що за кілька років після запровадження мовних квот українська музика значно випередила російську.

На цьому політик наголосила у своєму дописі на Facebook:

“Квоти не такі? Сьогодні другий рік поспіль премія для кращих українських виконавців ЖарПтиця! В 1996 році започаткована Олександром Богуцьким з командою. Зараз — відродження. Не лише “Жар-Птиці” — української музики. І мені байдуже до всіх “ватних” заяв тих, хто знає “як краще” то робити. В нас — вийшло відродити українську музику, яка за кілька років на десятиліття випередила попсу російських “мумій”. І ми не дамо це занедбати і втратити”, – зазначила політик.

Разом з тим вона наголосила, що ухвалені позитивним ефектом від цих ініціатив на сьогодні є те, що частка української мови становить 92% в телеефірі та 60% на радіо проти визначених законом 75% і 35% відповідно.

мультимедійної платформи “Укрінформ”

Липень 2019