Відкриття нових амбулаторій первинної допомоги по всій України – це лише старт медичної реформи

Поява нових амбулаторій первинної допомоги по всій України – це лише старт медичної реформи. Про це сьогодні на відкритті Шпанівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та первинної медико-санітарної допомоги, що на Рівненщині, сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Це лише старт наших реформ у системі охорони здоров’я.  Ініціатива Президента України Петра Порошенка щодо розвитку сільської медицини завдяки злагодженій співпраці Уряду та місцевої влади, як ми бачимо, успішно втілюється по всій Україні, – сказав він. – Це також підтверджує ефективність реформи децентралізації».

Павло Розенко наголосив, що магістральним завданням чинної влади, Уряду і Президента України є наближення медичних послуг до кожної людини. «Сімейна медицина стає наближеною до кожного громадянина, змінюються принципи і  підходи до надання медичних послуг. І, що надзвичайно приємно, протягом останнього півріччя ми спостерігаємо різке зростання заробітних плат медичних працівників, зокрема лікарів сімейної медицини», – зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Урядового порталу

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер