День відкритих дверей на виробництві

IMG-0001.JPGДнями Черкаською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості було проведено «День відкритих дверей» на підприємстві ТОВ “БІХАЙВ”, яке знаходиться в с. Чорнявка. Захід був організований з метою презентації роботодавця для безробітних та укомплектування актуальних вакансій.

ТОВ «БІХАЙВ» працює в Черкаському районі з 2015 року. Це високотехнологічний завод з виробництва меду, потужності якого дозволяють випускати 10 000 тонн готової продукції в рік. До того ж, оплата найманої праці тут значно перевищує розмір середньої заробітної плати по Черкаській області.

Завдяки Радько Людмилі Іванівні – директору з виробництва, яка провела екскурсію цехами – бажаючі змогли на власні очі побачити технологічні процеси та умови праці. Для укомплектування були запропоновані вакансії «Оператор лінії виробництва харчової продукції» та «Вантажник».

На заході директор філії Олександр Гриценко зазначив: «Така форма ознайомлення претендента на посаду з умовами праці, особливостями виробничого процесу та режимом роботи підприємства є найбільш прийнятною та ефективною, оскільки власний досвід людини  та наочність дозволяє одразу прийняти рішення».

Так і сталось, всі, хто зацікавився, мали можливість невідкладно отримати направлення на проходження медичного огляду для подальшого працевлаштування.

Черкаської районної філії
Черкаського обласного
центру зайнятості

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер