День відкритих дверей на виробництві

IMG-0001.JPGДнями Черкаською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості було проведено «День відкритих дверей» на підприємстві ТОВ “БІХАЙВ”, яке знаходиться в с. Чорнявка. Захід був організований з метою презентації роботодавця для безробітних та укомплектування актуальних вакансій.

ТОВ «БІХАЙВ» працює в Черкаському районі з 2015 року. Це високотехнологічний завод з виробництва меду, потужності якого дозволяють випускати 10 000 тонн готової продукції в рік. До того ж, оплата найманої праці тут значно перевищує розмір середньої заробітної плати по Черкаській області.

Завдяки Радько Людмилі Іванівні – директору з виробництва, яка провела екскурсію цехами – бажаючі змогли на власні очі побачити технологічні процеси та умови праці. Для укомплектування були запропоновані вакансії «Оператор лінії виробництва харчової продукції» та «Вантажник».

На заході директор філії Олександр Гриценко зазначив: «Така форма ознайомлення претендента на посаду з умовами праці, особливостями виробничого процесу та режимом роботи підприємства є найбільш прийнятною та ефективною, оскільки власний досвід людини  та наочність дозволяє одразу прийняти рішення».

Так і сталось, всі, хто зацікавився, мали можливість невідкладно отримати направлення на проходження медичного огляду для подальшого працевлаштування.

Черкаської районної філії
Черкаського обласного