Підприємців запрошують на семінар

Похожее Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñ€Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð¸ÐµУ рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017-2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки “Солідарність” 12 квітня 2019 року об 11.00 у Смілянському міському будинку культури за адресою: м. Сміла, вул. Соборна, 100 (2-й поверх, мала зала) заплановано проведення кущового семінару для підприємців із Смілянського, Чигиринського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського, Кам’янського та Черкаського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема скасування мораторію на перевірки, роз’яснення змін законодавства у сфері охорони праці, а також інструментів для розвитку бізнесу.

Семінар проведуть:

• Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки „Солідарність“;
  • фахівці Управління Держпраці у Черкаській області, Головного Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області та Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

Черкаської ОДА

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер