Кібергігієна: основні правила кіберзахисту, що мають стати вашими звичками. Сильний пароль

Похожее изображениеЕфективним методом створення надійного пароля, який легко запам’ятати, є використання випадкової комбінації з трьох слів. Рекомендуємо також використовувати цифри та символи, наприклад «3redhousemonkeys27!».

Кіберзлочинці здогадливі і знають про прості заміни, які ми використовуємо, наприклад «Pa55word!», у якому для заміни літер використовуються інші символи.

Вигадуйте різноманітні комбінації слів, знаків, цифр, щоб інші не змогли розшифрувати ваш пароль. У паролі не повинні використовуватися тільки прості слова або загальновживані рими чи фрази. Пам’ятайте, що в соціальних мережах можна легко знайти інформацію про вас, тому не використовуйте як паролі імена членів вашої родини або домашніх тварин, важливі для вас дати або назви улюблених спортивних клубів.

Не використовуйте однакові паролі для різних сервісів, облікових записів чи акаунтів. Регулярно, щонайменше раз на півроку, змінюйте паролі. Для зберігання великої кількості паролів можете використовувати парольні менеджери (наприклад, KeePass). Радимо користуватися генератором паролів.

Кіберзлочинці можуть скористатися вашою поштовою скринькою для отримання доступу не тільки до вашого листування, але й до інших важливих облікових записів на вашому пристрої: персональних даних, банківських реквізитів, адрес, конфіденційних відомостей про вашу родину, колег, друзів. Надійний пароль для електронної пошти вбереже вас від злочинця, якому вдалося розкрити хоч один з паролів до інших ваших облікових записів чи акаунтів.

 

За інформацією
веб-ресурсу cyberukraine.in.ua

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Рада регіонального розвитку – 2019

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930