Бізнес-старт у Черкасах: обласний центр доєднався до PRO-платформи

Місто локалізували на платформі ефективного регулювання PRO. Нині доступні одинадцять кейсів з покроковими інструкціями, як започаткувати власний бізнес в обласному центрі. Надалі їхня кількість лише збільшуватиметься, відзначають у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

У Департаменті зазначають, що завдяки їхній співпраці з містами області та Офісом ефективного регулювання, скоро на порталі локалізують не лише Черкаси.

Як відкрити кафе, ресторан, піцерію, суші-бар, кав’ярню, вареничну, антикафе, бургерну, хінкальню, кафе домашнього морозива вже на сайті https://sbc.regulation.gov.ua/city/27761. Тут майбутній підприємець знайде необхідну інформацію, куди та в які установи потрібно йти саме в місті Черкаси, аби зареєструвати власну справу з наразі доступних 11 кейсів.

2.jpg

Державний інфосервіс Start Business Challenge – це веб-ресурс, який є «дорожньою картою» для будь-якого громадянина, котрий хоче відкрити власний бізнес. Саме на цьому ресурсі підприємці швидко та безкоштовно можуть отримати інструкції для започаткування власної справи і всю необхідну достовірну інформацію для реєстрації бізнесу.

Згідно зі статистикою порталу, найбільш популярними бізнес-кейсами за останній рік стали кабінет сімейного лікаря, електрозарядка, міні-пекарня, ресторан, курси іноземних мов і дитячий садок. Крім того, платформа акумулює інформацію щодо найбільш затребуваних процедур для бізнесу: від державної реєстрації ФОП, створення юридичної особи та реєстрації платником єдиного податку до підключення до електромереж і реєстрації касового апарату.

1.jpg

Черкаської ОДА

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер