12 квітня – 5-ий Форум енергоефективного партнерства “Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі”

banner_08_650x290.jpg

12 квітня 2019 р. у Києві у КВЦ “Парковий” Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності – 5-ий Форум енергоефективного партнерства “Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі”.

Україна продовжує посилювати енергоефективність! Адже це необхідний елемент для формування економічно сильних, енергонезалежних та заможних громад.

Урядом запроваджено успішні державні механізми з енергоефективності як для домогосподарств, так і для бюджетних установ, зокрема:

• За 4 роки дії програми «теплих» кредитів більше півмільйона українських сімей утеплилися та заощаджують до 70% на комунальних послугах;
  • Вже понад 100 місцевих органів влади додатково співфінансують енергоефективні заходи в рамках «теплих кредитів»;
  • Завдяки енергосервісу відкрито ринок утеплення понад 100 тис. бюджетних установ обсягом понад 8 млрд доларів;
  • ЕСКО-інвестори вже реалізують понад 300 енергосервісних контрактів вартістю більше 300 млн грн для модернізації дитсадків, шкіл, лікарень та інших установ;
  • ЕСКО-механізм дозволяє заощадити бюджетні кошти на впровадженні енергоефективних заходів та отримати економію 15-70% на витратах за енергоресурси;
  • 206 громад впроваджують енергоменеджмент та економлять до 15% на комунальних послугах.

Досвід впровадження таких інструментів потрібно широко впроваджувати.

Тому цьогоріч Держенергоефективності запрошує ОТГ, а також представників міністерств і відомств вивчити та впровадити сучасні фінансові механізми підвищення енергоефективності.

Агентство разом із експертами розкриє плани щодо стимулювання промислових підприємств до енергоефективності.

Ключові теми Форуму:

• Державна політика у сфері енергоефективності
  • Енергоменеджмент – старт енергоефективності у громадах;
  • Від класичного до поглибленого ЕСКО-партнерства – нові моделі технологій та співфінансування
  • ЕСКО та енергоменеджмент на державних об’єктах: перші успіхи
  • Енергоефективність у промисловості: джерела фінансування проектів

Форум об’єднає понад 600 учасників з усієї України: мерів міст, голів обласних та районних адміністрацій, ОТГ, а також експертів, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представників промислових підприємств, вітчизняні ЕСКО-компанії.

Відкриття о 10:00.

Час проведення: 10:00 – 15:00.

Місце проведення: м. Київ, Конгресно-виставковий центр «Парковий», Паркова дорога, 16а.

Участь безкоштовна!

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/MPLFc5yXgJmzRSDh2

Довідкова інформація щодо участі у Форумі за контактами: 5forum.saee@gmail.com, (044) 590-54-15.

Акредитація ЗМІ проходить за тел.: (044) 590-59-65, 096-906-85-95 та
e-mail: saeepressa@gmail.com (Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності).

Веб-сайт: http://saee.gov.ua/uk/5EEF.

Організатор: Держенергоефективності.

Співорганізатори:

• Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні
  • Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності»
  • Проект GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України»
  • Проект GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ»
  • Проект GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»
  • Проект ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО»
  • Проект UNIDO UKR ІЕЕ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»
  • Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (в системі UNIDO)

Запрошуємо до участі: керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації, ЗМІ та усі зацікавлені.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер