Перший заступник ОДА зустрівся із пані Послом Австралії в Україні

DSC0135.jpgПерший заступник голови ОДА Тарас Висоцький зустрівся сьогодні з пані Меліссою О’Рурк – Послом Австралії в Україні. Під час зустрічі вони обговорили шляхи співпраці Черкащини з Австралією, зокрема у сфері зовнішньої торгівлі, сільського господарства, інвестицій, соціального напряму.

Тарас Висоцький привітав гостей та розповів про перспективні можливості регіону. Як зауважив перший заступник, наразі обсяг зовнішньо-торговельного обороту між підприємствами Черкаської області та Австралії становить дещо більше 170 тис. дол. США за підсумками минулого року.

– Утім, порівняно з 2017-им, він значно зріс, – зауважив у ході розмови Тарас Миколайович. – Тож, якщо вдасться зберегти цю динаміку, уже в найближчому майбутньому зможемо вийти на мільйонні зовнішньо-торговельні обороти. Адже, не зважаючи на незначну частку в загальному обсязі зовнішньо-торговельних операцій та географічну віддаленість, Черкащина готова розширювати напрями співпраці з регіонами Австралії та стати надійним і стратегічним партнером у сфері економічного, промислового співробітництва.

Перший заступник наголосив на аграрних потужностях Черкащини, зазначивши, що сільське господарство формує майже третину валового регіонального продукту. Відтак він звернув увагу на потребі співпраці й обміну досвідом щодо технологічних новацій, що застосовуються в аграрному секторі.

Йшлося і про один із пріоритетних напрямів роботи в регіоні – створення привабливого інвестиційного клімату та розвиток інфраструктури для інвестування. Тарас Миколайович повідомив пані Меліссі О’Рурк про Агенцію регіонального розвитку Черкащини, що завжди відкрита й готова до комунікацій з обговорення інвестиційних проектів.

Водночас Пані Посол розповіла, що вперше на Черкащині й із задоволенням відкриває для себе Україну, подорожуючи її регіонами. За її словами, Австралія так само готова до співпраці, адже дві країни мають ключову зацікавленість – сільське господарство. Вона також розповіла про перспективну співпрацю з місцевими громадськими організаціями, які піклуються про людей, що опинились у складних життєвих обставинах. І вже цього дня їй вдалося поспілкуватися з цього приводу з представниками однієї з черкаських громадських організацій, готових до майбутньої співпраці.

Перший заступник також обговорив з гостею децентралізаційні процеси, що відбуваються в області.

Зауважимо, сьогодні австралійські гості відвідають Канівщину, де пані Посол візьме участь у відкритті фотовиставки «Тім Болотнікофф: Південні землі: Австралія/ Антарктида» у канівському музеї.

Черкаської ОДА

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер