Черкаській військовий комісаріат пропонує службу в резерві

Черкаській об’єднаний міський військовий комісаріат закликає всіх небайдужих громадян приєднуватися до служби у резерві в місцевих підрозділах територіальної оборони або  у будь-якій частини ЗСУ за вашим вибором.

Контракт резервіста гарантує призов у разі оголошення мобілізації виключно до частини з якою укладений контракт (це прописується в пункті 6 “Інші умови контракту” ).

Офіцери запасу, які підлягають призову (до 43 років), у разі підписання контракту на службу в резерві, отримують відстрочку від призову на весь термін служби в резерві.

Раз на рік резервісти можуть залучатися на навчальні збори терміном від 5 до 30 діб, решту часу – звичайне цивільне життя.

Резервісти територіальної оборони також залучаються на щомісячні одноденні заняття з вогневої підготовки (стрільби з особистої зброї).

За проходження 30-денних зборів резервіст отримує від держави від 2680  до 3993 грн.  (залежить від звання) та свою заробітну плату за основним місцем роботи, яку роботодавцю компенсує Міноборони.

У разі якщо резервіст не працює, він отримає за збори від 4226 до 5339 грн.

Під час зборів резервісти за рахунок держави забезпечуються військової формою, харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням.

Вимоги: вік від 18 до 57 років, придатність до служби у військовому резерві за станом здоров’я (перевіряє медична комісія в ОМВК).

Необхідні документи (копії):

• паспорт
  • довідка про присвоєння ІН
  • військовий квиток (або тимчасове посвідчення)
  • характеристика (зі служби або роботи)
  • диплом
  • свідоцтво про одруження, народження дітей (за наявності)

Вас чекають:

• з 09.00 до 16.00, з понеділка до п’ятниці – каб. 203, 214, 315
  • якщо в вас є офіцерське звання – каб. 304, 305, 315

Також для підвищення соціальних гарантій плануються зміни у законодавстві:

➡ для роботодавців:

• зменшення податків роботодавцям на кожного працюючого резервіста (зменшення єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з 22 до 8,41%);
  • звільнення фізичних осіб підприємців, які проходять службу у військовому резерві за контрактом, від сплати за себе єдиного внеску.

➡ для резервістів:

• перехід на виплату грошового забезпечення резервістам як військовослужбовцям (за дні виконання ними обов’язків служби);
  • виплата резервістам одноразової грошової винагороди при укладанні контракту на проходження служби в резерві;
  • забезпечення переваг резервістам за контрактом при вступі на державну службу;
  • забезпечення гарантованого першочергового працевлаштування для резервістів за контрактом;
  • зарахування часу служби у військовому резерві до військової пенсії із розрахунку три роки служби у військовому резерві за один рік служби;
  • надання додаткових діб до щорічної відпустки за час проходження служби в резерві – до десяти діб;
  • надання безоплатної медичної допомоги у військово-медичних закладах резервістам за контрактом як під час проходження служби, так і після 25 років служби у військовому резерві;
  • надання позачергово місця дітям резервістів у дитячих закладах за місцем проживання.

Рада регіонального розвитку – 2019

Березень 2019