Оголошено конкурсний відбір проектів, націлений на підтримку громадської активності молоді!

Відповідно до ст. 14, 15 Закону України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України” та з метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА розпочинає конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів для включення їх до календарного плану управління на 2019 рік та подальшої фінансової підтримки протягом року.

Відбір пропозицій відбуватиметься за пріоритетами діяльності управління, зокрема, підтримка сімей та пропаганда сімейних цінностей.

Просимо звернути увагу на додаткові критерії оцінювання проектних пропозицій:

• реалізація проектів в районах області;
  • результативність;
  • мінімум 75% учасників запланованого заходу повинні бути розподілені в рівномірній пропорції представники районів області, згідно списку учасників;
  • максимальна сума кошторису 10 000 грн.

Термін подання пропозицій: з 11 березня 2019 року до 11 квітня 2019 року.

Пропозиції подаються у паперовому та електронному варіанті до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102, 2-й поверх, каб. 206 та на електронну адресу molod.oblast@gmail.com у трьох примірниках.

Контактні телефони: +38 (063) 35 27 691; +38 (097) 64 79 620; (0472) 638 559.

Просимо подавати проекти пропозицій з ретельним обґрунтуванням кошторису витрат. Проекти всеукраїнського рівня розглядатися не будуть.

Управління залишає за собою право коригувати фінансування проектів переможців.

Пакет документів для заповнення – за посиланням.

Черкаської ОДА

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер