Привітання очільника району зі святом 8 березня

Дорогі наші жінки! Сонячні промені, що відганяють зимовий холод, перші весняні квіти, любов і увага всіх чоловіків – усе тільки для вас, наші найчарівніші, найніжніші, найкращі.

#BalanceForBetter – «Гармонія задля кращого». Так звучить цьогорічне гасло восьмого березня, запропоноване ООН, і воно – про активних, невтомних, готових діяти. Історично саме таким передбачалося це свято: покликаним привернути увагу до проблем, із якими, на жаль, й досі стикається наше суспільство. Покликаним захистити жіноцтво та материнство у правовій,  соціальній галузях, вберегти від свавілля домашнього насильства.

Тому я впевнений, що дарувати квіти, говорити компліменти, захищати й оточувати турботою жінок слід не тільки у березні. І кожного дня, наші чарівні жінки, нехай ваші очі не знають сліз, а серця зігріваються любов’ю й теплом навіть у морозну погоду.

У цей нелегкий для нашої держави час ми, чоловіки, звісно, хотіли б вам іншого життя. Без страху і втрат, без тяжких переживань, бессоних ночей, без обстрілів на відстані простягнутої руки. Ми хотіли б вам тільки щастя, мирного неба, усмішок та радості у сімейному колі.

Ви даруєте світові красу та любов, саме ви даруєте нам сили й наснагу, надію на краще майбутнє для кожного з нас.

За вашу підтримку, за вірність, за віру в нас, за мужність і витримку, ніжність і вразливість, за можливість бути для вас лицарями, героями, справжніми чоловіками – приміть нашу щиру вдячність. Матері й доньки, сестри, кохані, дружини – наші берегині, квінтесенція любові, краси й життя – усіх вас я вітаю зі святом! Усім вам бажаю найпалкішого кохання, найщиріших зізнань, найяскравіших вражень. Миру й достатку вашим сім’ям, вірної дружби, жіночого щастя. Адже ви того варті!

Із повагою
голова Черкаської районної