Десять ОТГ Черкащини отримають допомогу для створення ЦНАПів

Десять ОТГ Черкащини отримають допомогу для створення ЦНАПівДесять об’єднаних територіальних громад області стали фіналістами Програми «U-LEAD з Європою». Вони отримають допомогу зі створення Центрів надання адміністративних послуг. За цим результатом,Черкащина посідає у 3-му раунді Програми «U-LEAD з Європою» 3 місце серед інших областей України. Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації.

Зокрема, до фіналі 3-го раунду вийшли Вільшанська, Гельмязівська, Ладиженська, Лисянська, Ліплявська, Медведівська, Соколівська, Хлистунівська, Червонослобідська та Шевченківська ОТГ.

Так, за результатами спільної роботи Департаменту регіонального розвитку, Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування та громад, що подавали заявки, Черкаська область знову серед лідерів, за кількістю переможців Програми.

Нагадаємо, у 2 раунді Програми «U-LEAD з Європою» Черкаська область була першою по кількості відібраних громад. Тоді відібрали 11 громад.

Детальні з інформацією можна ознайомитися за посиланням.

веб-сайту “Нова Доба”

Рада регіонального розвитку – 2019