Експерти назвали сім ознак якісної адміністративної будівлі

Функції громадських будівель в наші часи набувають нового змісту та сенсу. Експерти напрямку з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми “U-LEAD з Європою” сформулювали сім ключових ознак будівлі, функції якої допомагати мешканцям вирішувати побутові питання, як то отримання державних послуг та сервісів, консультації, зустрічі мешканців з владою тощо.

Сім ознак належної адмінбудівлі:

•  некабінетна система (відкритий офіс)
  •  світлий інтер’єр та належне обладнання зовні та всередині
  •  доступність для всіх – наявність пандусу
  •  дитячий куточок
  •  пеленальний столик та умови для осіб з інвалідністю
  •  відповідність нормам енергоефективності
  •  благоустрій прилеглої території, наприклад, велопарковка

Також у січні був презентований посібник «Досвід фізичного створення ЦНАП  у рамках початкової фази Програми «U-LEAD з Європою», в якому подано практичні рекомендації для фізичного створення, модернізації та візуального оформлення приміщень Центрів надання адміністративних послуг. Посібник можна завантажити за посиланням та на сайті Програми.

веб-ресурсу decentralization.gov.ua

Лютий 2019