У Черкаському районі підвели підсумки роботи у галузі охорони здоров’я за минулий рік

Олексій Собко: Наше спільне завдання – формувати в українців культуру здоров’я і активно пропагувати моду на здоровий спосіб Ð¶Ð¸Ñ‚Ñ‚ÑПідсумки роботи у галузі охорони здоров’я Черкаського району за 2018 рік підвели сьогодні на засіданні Медичної ради, у роботі якої взяли участь голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, голова районної ради Олексій Собко, головний лікар Черкаської центральної районної лікарні Микола Гуськов та трудовий колектив.

Так, протягом 2018 року в пологовому відділенні Черкаської ЦРЛ народилось 531 дитина. За 12 місяців 2018 року в Черкаській ЦРЛ кабінетами УЗД проведено 36737 обстежень. В стаціонарах за минулий рік проведено лікування 206 особам пільгових категорій. За 12 місяців 2018 року по Черкаській ЦРЛ виконано оперативних втручань1904, проведено перепрофілізацію 40 ліжок стаціонару хірургічного відділення – 38 та 2 ліжка офтальмологічного профілю.

Олексій Собко: Наше спільне завдання – формувати в українців культуру здоров’я і активно пропагувати моду на здоровий спосіб життяЗа 8 місяців 2018 року на офтальмологічних ліжках проліковано – 122 особи, проведено – 121 оперативне втручання. Серед центральних районних лікарень області Черкаська ЦРЛ займає 1 рейтингове місце.

У 2017 та 2018 роках працівники Черкаської ЦРЛ прийняли участь в проекті Всеукраїнської Мережі ЛЖВ «Респект» та в проекті благодійного фонду «Інсайт» «Іноваційні підходи до виявлення пацієнтів з ВІЛ та залучення їх до лікування». 167 осіб взяли участь у тренінгах для медичних працівників щодо аспектів консультування і роботи з швидкими тестами.

Олексій Собко: Наше спільне завдання – формувати в українців культуру здоров’я і активно пропагувати моду на здоровий спосіб життяОсновними напрямками діяльності у 2019 році залишаються:

1. Забезпечення виконання в районі національних державних програм і галузевих медичних програм з пріоритетних напрямків охорони здоров’я, в першу чергу – щодо впровадження сімейної медицини.

2. Впровадження сучасних новітніх технологій в лікувально-діагностичний процес закладу для прогресивного освоєння реформування галузі охорони здоров’я області.

3. Оновлення матеріально-технічної бази закладу.

4. Проведення реконструкції 1-го та 4-го поверхів центральної лікарні.

Липень 2019
« Чер