Посібник для підлітків “The Web We Want” (“Інтернет, який ми хочемо”) тепер українською

Посібник для підлітків the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо) вперше було опубліковано в День безпечного Інтернету у лютому 2013 року через мережу Insafe. Посібник, створений молодими людьми для молоді, спрямований на вивчення прав та обов’язків в Інтернеті та заохочення до роздумів про поведінку онлайн. На всіх сторінках посібника підлітки можуть перевірити свої навички, дізнатися більше про свої права в онлайн-світі та створити інструменти.

Переклад та адаптацію посібника для підлітків the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо) ініціював Центр кращого Інтернету в рамках  Меморандуму з EUN. Переклад посібника українською мовою здійснено у грудні минулого року Координатором проектів ОБСЄ в Україні у межах проекту «Удосконалення юридичної освіти і освіти з прав людини», що впроваджується спільно з Міністерством освіти і науки України.

Погляди, висловлені в цій публікації, належать виключно авторам і не обов’язково збігаються з офіційною позицією Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Усі права захищені.

Зміст посібника можна безкоштовно копіювати та використовувати для освітніх та інших некомерційних цілей за умови посилання на джерело інформації.

Посібник для підлітків  the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо) доступний за посиланням.

«Якщо Ви бажаєте розпочати використання посібника для підлітків  the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо), будь ласка, пишіть нам на betterinternetcentre@gmail.com», – зазначають на веб-ресурсі Центру Кращого Інтернету.

веб-ресурсу betterinternetcentre.org

Липень 2019